Sayfa 3/853 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. ben buradan izlediğimde sağlam bir şekilde korkutulmaya çalışıldığını görüyorum
    inanın beklenti gerçekleştiğinde alım fırsatı vermeden tavan olacaktır
    geçtiğimiz hafta perşembe 1,08 den açtığında yaptığı hareketlerin aynısını sergiliyor şu an
    agresif hareketler yakındır
    hacimsiz başlayan bir mipaz gün sonu 2miyonu geçkin pozitif alım ve 20 milyon hacimle kapatmıştır hep
    ytd.

2. son dkka gelişmesi olmaz ise doğanın speki ters köşe yapacağını sanmıyorum

hiç yoktan içerde üst düzey bir adamı vardır buralara gelmesinin bir nedeni olmalı ki vardır

değerlemenin mutlaka iyi bir fiyattan yapılacağını umuyorum

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    son dkka gelişmesi olmaz ise doğanın speki ters köşe yapacağını sanmıyorum

hiç yoktan içerde üst düzey bir adamı vardır buralara gelmesinin bir nedeni olmalı ki vardır

değerlemenin mutlaka iyi bir fiyattan yapılacağını umuyorum
    Geçen senenin bilançosunda değerlemeden 25-30 milyon tl değer artış kazancı yazılmıştı. Buna rağmen o dönemde fazla hatta hiç hareket olmamıştı. Değerleme tabiki çok önemli çünkü arazimizin gerçek fiyatı ortaya çıkacak. Ama bence burada en önemli mevzu imar izni. İmar izninin yakın bir tarihte yeniden alınacağını düşünüyorum. Bu son 4-5 aydaki hareketler değerlemeden ziyade imar izni ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Lakin Mipaz Ekim-Kasım aylarında arazisine 145 bin m2 daha katmıştır. Dolayısıyla değerleme istediğimiz gibi gelmese ya da istediğimiz gibi gelse bile fiyata yansımasa dahi bizim için en önemli mevzu imar iznidir. Yoksa şu am o civardaki arazilerin tarla vasfı olsalar bile m2sinin 1000-1200 tl arası olduğunu sağır sultan duydu. Dolayısıyla imar izni çıkana kadar sabreden ve dayanan kazanacaktır. İnşallah bende dahil hepimiz dayanabiliriz. Yatırım tavsiyesi değildir, takip ettiğim ve araştırdığım kadarıyla naçizane kendi düşüncelerimdir.

5. Yeni sayfa ve yeni gün hayırlara vesile olsun.

6. 1,33 1,34 ve 1,35 direnç yaptı oraya sıçratabilirler ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by okie_dokie Yazıyı Oku
    1,33 1,34 ve 1,35 direnç yaptı oraya sıçratabilirler ytd.
    artık oraları kırmamız lazım...

1.37 yı hacımlı kırmak lazım. suan tahtacu pıyasada yok bakalım ogleden sora gelecekmı

Sayfa 3/853 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •