Sayfa 321/853 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by GOLFMK2 Yazıyı Oku
    Bu imar ve belediye başkanı ile alakalı yazan arkadaşlar yazmaz oldu? Neden ki ? Var mı bir gelişme acaba ? En son yorumlar ; çok dosya var ama imza için sırada deniyordu. İyi günde kötü günde bilgi paylaşımı gerek. Yazıp kenarı çekilince olmuyor. Y.T.D.

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

2. bu arsa tamamen imarsiz deil ancak hukuki davalar var sanirim. bu davalarda 1 kisi bile beklemek uzun sure alabiliyor. bizim bekledigimiz ekstra bir imar.. buda sans isi..arsa aldik beklioruz derler ya mipazda resmen hikaye bu sirkette bir faaliyet yok..sadece arsa o da su an 400 milyon ediyor az deil..benim hedef 1 mlyr eder miyi beklemek..3 e giden hareketin spekulatif oldugunu bilmeyen yoktur heralde ancak ben yine de satmadim..arsa aldim bekliorum..cok kafamiz sikilirsa da satariz maliyet fena sayilmaz..hisse icin can sikmaya degmez..o zaman hic bulasmadan alacaksin aselsan, thy rahat rahat..onlar bile yakin zamanda 1 e 2 3 yaptilar..

3. bu arada arsa baraja ormana gole vs yakin..m2 fiyat tahmin edip su kadar hesabina hic girmeyin bence..ayrica belediyelerin teftisi olayindan kimse bu aralar imza atmaz birseye..ancak yine de aydin aga devlete faydali bir proje sunarsa cb nin isin onunde duracagini sanmam, yatirimin, istihdamin onunu acan baska lider yoktur.

4. şu malum başkanlık seçimi için mecburen tayyip zıt kutuplarla barışma çabasında.
    zira yerli otoda iki tane mesafeli grup var biri anadolu grubu diğeri karsan..
    verilen mesaj ben her kesimin başkanı olacağım.
    bu nedenle dün otkar ve mipaz aldım. zaten zuzu var.
    gerçi doğan biat etmişti. hazır ortamda varken şu imar işini belki çözdürür.

5.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    bu arada arsa baraja ormana gole vs yakin..m2 fiyat tahmin edip su kadar hesabina hic girmeyin bence..ayrica belediyelerin teftisi olayindan kimse bu aralar imza atmaz birseye..ancak yine de aydin aga devlete faydali bir proje sunarsa cb nin isin onunde duracagini sanmam, yatirimin, istihdamin onunu acan baska lider yoktur.

Yatırım ve istihdam derken beton demek istedin herhalde. Yoksa bana 15 yılda açılmış 5 tane endüstri şirketi gosterin.

6. Kuruşlardan vermedikte şimdi mi verecez!
    Param yokki daha alayım!

7. Piston dustu

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2.15 gördük kalp dayanmaz ekrana bakamıyorum)

Sayfa 321/853 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •