Sayfa 331/853 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. arkadaşlar . burası borsa kendinizi hiçbirşeye şartlamayın.. çünkü düşünülenleri adamda düşünüyor aksine çalışıyor...benim nacizhane fikrimdir..adamların alması ve vermesi durumunda sevinip ve üzülmenin alemi yok.indirip çıkardığında nemalananda olabilir..ama borsada bu tür hareketlerde kar edenleri yine bu adamlar bitirirler...olanı anlatayım..bir kere imar durumunu hiç hesaba katmamak gerekir..çünkü onlar gizli kapaklı işlerdir. onu bilemeyiz...bize gerçek lazımdır..işin gerçeği gayrimenkuller hareketlendi ve bu kağıtta mal varlığı ve konum itibarı ile borçsuz bir gayrimenkul olduğundan hareketlendi..9 aylık bilanço zaten az çok balliydi ve bunu kullandılar zarar ile...asıl odaklanılması gereken değer 12 aylıkta yerlerin değer hesabı...işte asıl hedef bu durumdur..imar arefesinde 250 tl metre hesabında gelecek karın hesabını tutarsak herşey çıkar ortaya..yaklaşık 250 trilyon kar yazar..şimdi bizim hesabımız metre karenin değerinin takibi olmalı..ben geçen yıldan bu yana değişen durumlara göre uzaktan bir tahmin yaptım..fakat işin gerçeği daha değişik olabilir..örneğin o bölgedeki ucuz fiyatlı görülen arazilerin çoğu sorunlu vasıfı az olan arazilerdir..oysaki mipaz arazisi bir ucu sultanbeyliye dayanmıştır...işte metre hesabını buna göre yapmak gerekir...burda temel analiz arkadaşımız vardı değer hesabını az çok değerlendirenlerdendi..ama bilinmez şu an nerelerdedir...bize akıllı öngörülü arkadaşların zararı olmaz...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    arkadaşlar . burası borsa kendinizi hiçbirşeye şartlamayın.. çünkü düşünülenleri adamda düşünüyor aksine çalışıyor...benim nacizhane fikrimdir..adamların alması ve vermesi durumunda sevinip ve üzülmenin alemi yok.indirip çıkardığında nemalananda olabilir..ama borsada bu tür hareketlerde kar edenleri yine bu adamlar bitirirler...olanı anlatayım..bir kere imar durumunu hiç hesaba katmamak gerekir..çünkü onlar gizli kapaklı işlerdir. onu bilemeyiz...bize gerçek lazımdır..işin gerçeği gayrimenkuller hareketlendi ve bu kağıtta mal varlığı ve konum itibarı ile borçsuz bir gayrimenkul olduğundan hareketlendi..9 aylık bilanço zaten az çok balliydi ve bunu kullandılar zarar ile...asıl odaklanılması gereken değer 12 aylıkta yerlerin değer hesabı...işte asıl hedef bu durumdur..imar arefesinde 250 tl metre hesabında gelecek karın hesabını tutarsak herşey çıkar ortaya..yaklaşık 250 trilyon kar yazar..şimdi bizim hesabımız metre karenin değerinin takibi olmalı..ben geçen yıldan bu yana değişen durumlara göre uzaktan bir tahmin yaptım..fakat işin gerçeği daha değişik olabilir..örneğin o bölgedeki ucuz fiyatlı görülen arazilerin çoğu sorunlu vasıfı az olan arazilerdir..oysaki mipaz arazisi bir ucu sultanbeyliye dayanmıştır...işte metre hesabını buna göre yapmak gerekir...burda temel analiz arkadaşımız vardı değer hesabını az çok değerlendirenlerdendi..ama bilinmez şu an nerelerdedir...bize akıllı öngörülü arkadaşların zararı olmaz...
    +++

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yüz de beşyüz yüzde bin prim yapan hisseleri de zamanında daha 3 . 4 ay önce pahalı çok pirimli diye edebiyat yapanlar olurdu şimdide ellleri anlında veresiye satan tüccar gibi kara kara düşünen leri ben çok gördüm sabır her derde deva kazanmak için sabır alan kazanır satan kaybeder diye bir ata sözü var sansınız açık olsun dostlar

4.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Angaralı yetmedi mi daha ? . Bu kadar aç gözlü olma...
    Teşekkürler Angaralı !

5. Insallah düşüş bitmiştir ve yeni zirveler gelir..

6. Arkadaş tavan geliyor neredeyse 2.41 anlaşılan bir haber gelicek

7.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Teşekkürler Angaralı !
    O angaralı kaçtan düşürdü buralara biliyon demi...Hem ayrıca o angaralı değil şorumlu!
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

8.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Arkadaş tavan geliyor neredeyse 2.41 anlaşılan bir haber gelicek

mipazin tavan kapatma gibi bir huyu yoktur en fazla yüzde 10 / 12 arasi kapatir daha onceki tecrubelerime gore

Sayfa 331/853 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •