Sayfa 387/853 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. En iyisi arkadslar borsadan cikmak su kagittan bir kurtulayim hemen cikacagim.Btc var ltc var dash var. GUNLUK IYI RAKAMLARA GELIYOR TEK TURKIYE OLMAYINCA DUNYA OYNUYOR.HEMDE COK GUZEL KAZANDIRIYOR

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by beytullah Yazıyı Oku
    En iyisi arkadslar borsadan cikmak su kagittan bir kurtulayim hemen cikacagim.Btc var ltc var dash var. GUNLUK IYI RAKAMLARA GELIYOR TEK TURKIYE OLMAYINCA DUNYA OYNUYOR.HEMDE COK GUZEL KAZANDIRIYOR

Beytullah borsada sikinti yok, sikinti mipazda bunlar mali pazarlamis bize baksana simdide 1.77de mal gomuyo hoop 1.50 ordada ayni oyun ve geldigi yere 0.80lere gidecek boyle gidrse !!! Dun dedim cikacak galiba ama yok beni sasirtmadi bu adamlar bize mal gommus acik ve net !!!! Bos bosuna kasindim....metronun bu senenin basindaki hareketlerin aynisi oda yukseltti yavas yavas verdi 0.80 metro!!! Neyse y.t.d

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Beytullah borsada sikinti yok, sikinti mipazda bunlar mali pazarlamis bize baksana simdide 1.77de mal gomuyo hoop 1.50 ordada ayni oyun ve geldigi yere 0.80lere gidecek boyle gidrse !!! Dun dedim cikacak galiba ama yok beni sasirtmadi bu adamlar bize mal gommus acik ve net !!!! Bos bosuna kasindim....metronun bu senenin basindaki hareketlerin aynisi oda yukseltti yavas yavas verdi 0.80 metro!!! Neyse y.t.d

Btc pazartesi 40.000 tl idi bugun 47.000 tl bizde bu kagid cikacak diye bakiyoruz hep zarar hep zarar nerden bulastim. En yakin zamanda cikacagim.cok zararim olmasa simdiye kadar durmazdim.Karektersizler.

4.  Alıntı Originally Posted by beytullah Yazıyı Oku
    Btc pazartesi 40.000 tl idi bugun 47.000 tl bizde bu kagid cikacak diye bakiyoruz hep zarar hep zarar nerden bulastim. En yakin zamanda cikacagim.cok zararim olmasa simdiye kadar durmazdim.Karektersizler.

Allah bilir abi nezman cikacak ama isimiz zor

5. arsadan haber yokmu..en son değerlemeler ne durumda..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Is yatirimda hergun topluyor bu kagidi anlamadim gitti

7. Aynen iş bank %25 hissede hayla artırıyor demek bir hikmet var

8. Bugun bu tarihi buraya not alin, ben hesabimi kapatiyorum yatirim tavsiyesi degildir kimse benden etkilenmesin allah yolunuzu acik etsin bu kagit kksa zamanda 0.80leri gorur !!!! Hadi eyvallah

Sayfa 387/853 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •