Sayfa 391/853 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. 2 senedir Mipaz ortağıyım. Büyük bir sabır ve umutla imar iznini bekliyorum. Daha öncede okuyan arkadaşlar olduysa yazdıklarımı bilirler. Sensor arkadaşımızın yazdıkları doğruysa çoktan uçuşa geçmesi gerekirdi. Bu forumda o bilgi yer alıyorsa zaten ağalar çoktan öğrenmiştir diye düşünüyorum. En azından yarından itibaren hacmin çok artması gerekir. Çünkü bu haber şu an kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Tez zamanda zararda olan arkdaşların kara geçmesi ve bu haberin doğru olmasını diliyorum.ytd

2. bu zarrab isi, yavas yavas ozelligini kaybeder..bu arada mipazin arazisi oldugu unutuldu..sonucta bu zarrabin davasinin kumpas yani agir basiyor..bunlarin basari sansi yok..anca memleketler birbirine karsi savasirlarsa. onun bile basarili olacaklarini sanmiyorum...sonunda olacaklari odur...

3.  Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    2 senedir Mipaz ortağıyım. Büyük bir sabır ve umutla imar iznini bekliyorum. Daha öncede okuyan arkadaşlar olduysa yazdıklarımı bilirler. Sensor arkadaşımızın yazdıkları doğruysa çoktan uçuşa geçmesi gerekirdi. Bu forumda o bilgi yer alıyorsa zaten ağalar çoktan öğrenmiştir diye düşünüyorum. En azından yarından itibaren hacmin çok artması gerekir. Çünkü bu haber şu an kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Tez zamanda zararda olan arkdaşların kara geçmesi ve bu haberin doğru olmasını diliyorum.ytd
    Cok buyuk sabir varmis sende tebrik ederim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. nerde bu ekipler dağıldımı hemen...arsa haberi veren arkadaş nerde cevap yokmu..anlaşılan arsa ele geçmeden işi zora sokuyorlar sanki..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kardes kimseye inanma arsa haberi fakan bak bizde zirvelerden damladik hala arsa haberi yalandam bekliyirz bol sans sana

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Kardes kimseye inanma arsa haberi fakan bak bizde zirvelerden damladik hala arsa haberi yalandam bekliyirz bol sans sana

doğru söze ne denir.imar zamanı geldiğinde , tamda o zaman istanbul binayla dolduğu hatırlandı..buda mipazcıların şansı..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Birde su var meho kardesim burada milleti gaza getirip kacan insan cok ertesi gunde mipaz biraz yukari yapio ve yeni yatirimci arkadaslarla bulisyo mioaz ve sonra tekrar dusus ve isyan 3 ten beri ayni muhabbet yani bugunku cikisida tabikiiiiiii mal vermek amacli benim kanaatim y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Birde su var meho kardesim burada milleti gaza getirip kacan insan cok ertesi gunde mipaz biraz yukari yapio ve yeni yatirimci arkadaslarla bulisyo mioaz ve sonra tekrar dusus ve isyan 3 ten beri ayni muhabbet yani bugunku cikisida tabikiiiiiii mal vermek amacli benim kanaatim y.t.d

Madem hisse düşecek niye elinde tutuyon onu anlamadım

Sayfa 391/853 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •