Sayfa 511/853 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Adam kalmadi la hisse nette aynen artik yazalim herkes fikirlerini yazsin beyler !!!! Bi dunya adamda mal var herkesmi whatsapp grubunda burayada yazin burasi onemli kapali gruplar arkasinda kalmayin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Spekcigim düşündük lerini sana yarın yazacam canım benimpazertesiye kadar kivran ne yapacan bakalım öptüm seni hastalanma sen bize lazımsın 5 den eline verecem seninnn haaaa haaaa

3.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Spekcigim düşündük lerini sana yarın yazacam canım benimpazertesiye kadar kivran ne yapacan bakalım öptüm seni hastalanma sen bize lazımsın 5 den eline verecem seninnn haaaa haaaa
    Beyler kimse kimseden etkilenmesin bu yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir sadece bizi bu zireveye giden borsada yildirmaya calisan paramiza goz dikmis tahtacinin bizi alt edemeyecegini gosteriyoruz biz burdayiz spek sen ver biz alicaz bukadar !!!!! ALLAH yar ve yardimcimiz olsun!!!!

4. selam arkadaşlar şimdi biraz speğimizin beynini okyalım.spekçiğim arsa işi muhtemelen uzun süreceğe benziyor.uzun süreceği için sen bunu henüz fiatlamadın.yaklaşan blanço gelecek arsa işi ozamana kadar muhtemelen çözülmeyecek.arsa çözülseydi bilançoya artı yazılacaktı.ee çözülmeyeceği için blanço eksi yazacak.zaten sende şu anda onu fiatlıyosun .marta kadar pek bir şey yapmayacaksın.ama bilanço eksi geleceği için sen şimdi kötüyü fiyatlıyorsun kötü gelir az aşağı basarsın milletin elinden malı kapmak için kötü senaryo bitti diye malı kaldıracaksın o dümenler eskidi canım benim sen başka yollara bak.hadi tapan yiyorsa yarın taban veya ilk devre kesici yap yapki biraz daha alalım öptüm seni spekçiğim.yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir benim görüşüm.

5.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar şimdi biraz speğimizin beynini okyalım.spekçiğim arsa işi muhtemelen uzun süreceğe benziyor.uzun süreceği için sen bunu henüz fiatlamadın.yaklaşan blanço gelecek arsa işi ozamana kadar muhtemelen çözülmeyecek.arsa çözülseydi bilançoya artı yazılacaktı.ee çözülmeyeceği için blanço eksi yazacak.zaten sende şu anda onu fiatlıyosun .marta kadar pek bir şey yapmayacaksın.ama bilanço eksi geleceği için sen şimdi kötüyü fiyatlıyorsun kötü gelir az aşağı basarsın milletin elinden malı kapmak için kötü senaryo bitti diye malı kaldıracaksın o dümenler eskidi canım benim sen başka yollara bak.hadi tapan yiyorsa yarın taban veya ilk devre kesici yap yapki biraz daha alalım öptüm seni spekçiğim.yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir benim görüşüm.
    Sn batizzez bunlarin hedefi bu zaten!!!! Milletin elinden mali almak ama yoook bu arsayi onlara yedirmiycem ben okadar calisayim para topliyim bunlarda parsmiza goz diksinler !!!! Biz birlik olalom yeter dusursun tabana aliriz sn.batizzez !!!!! Cikarsin tavana her tavanda az az satariz;) bundan sonra oyle yagma yokk!!!! Vicdansiz spek

6. kirif kardeşim sana katılıyorum ben de speğe diyom tapan yiyosa ver tabana yarın alırım çek yukarı eline malı veririm canım benim her halikarda kucaktasın spek sen düşün yarın ne yapayım diye ben gece rahat uyurum eminimki şu an istişare yapıyosundur spek ayaklarına ne yapalım diye

7.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    kirif kardeşim sana katılıyorum ben de speğe diyom tapan yiyosa ver tabana yarın alırım çek yukarı eline malı veririm canım benim her halikarda kucaktasın spek sen düşün yarın ne yapayım diye ben gece rahat uyurum eminimki şu an istişare yapıyosundur spek ayaklarına ne yapalım diye
    Ama bu hisse netteki arkadaslardan ses cikmio yarin bi tavan olir hepsi gun yuzune cikar;)) aldigimdan berri hep yazarim!!!! Burada o delikana laf ettim ama keske oda burda olsa adam biseyler paylasiyidu, millet sinmis ama ben sinmem arkadas !!!!

8. aynen kirif kardeş bir tavan olsa kağıt tavanı bırak 10 kademe çıksa hemen dökülürler buraya speğin istediğini yapıyorlar

Sayfa 511/853 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •