Sayfa 53/853 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 417 - 424 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Yarın leading actör role olarak marbaşı izleyelim,,,ne şowlar var.
    Ben şimdiden,üst 5-10 kademelere borularımı döşedim
    ustad engel koymasak yarim kalan isini bir halledip nere gidiyorsa gitse agalar

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. En uzman kisiler bile bir menkulun degerinin artip azalacagini kesinlikle bilemez.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

KY'nın tek dayanağı umut Ben de zamanın geldiğini düşünenlerdenim bu arada...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Çok güzel hacim bekliyorum... bu seferki yolu biraz daha üst kademeler olabilir... hacimli olursa tadından yenmez... ( anlattıklarım hayalim... ytd)

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    ustad engel koymasak yarim kalan isini bir halledip nere gidiyorsa gitse agalar

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. En uzman kisiler bile bir menkulun degerinin artip azalacagini kesinlikle bilemez.
    isterlerse filler bizi ezer geçer,,bizim gücümüz ne ki,,ky yız biz.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    isterlerse filler bizi ezer geçer,,bizim gücümüz ne ki,,ky yız biz.
    sen oy sin ustad..olimpik yatirimci..

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6. marbaş-alan menkul karşılıklı olma ihtimali yüksek, daha öncede birçok kez aynısını yaptılar...

7. Flamamız da oluştu hayırlı olsun hepimize...

Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by ceyhunozgur Yazıyı Oku
    Flamamız da oluştu hayırlı olsun hepimize...

Yatırım tavsiyesi değildir
    Tahmininiz nedir?

Sayfa 53/853 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •