Sayfa 639/853 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Ciddi bir haber geleceği söylentilerini duymuş alan arkadaşlar bende atladım sazan gibi bekleyeceğiz artık sakın satma sabret çok yakında dediler hayırlısı bakalım...

2.  Alıntı Originally Posted by FİREMAN Yazıyı Oku
    Ciddi bir haber geleceği söylentilerini duymuş alan arkadaşlar bende atladım sazan gibi bekleyeceğiz artık sakın satma sabret çok yakında dediler hayırlısı bakalım...
    Evet bende duydum haberi Uzayda petrol bulmuşlar..
    Ya bırakın, alt tarafı bir arazi muhabbeti var on yıldır.Bir türlü bitmedi biteceğide yok...
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

3. Íşte o arazi haberi şuan petrol bulmasından daha değerli 2 milyon metrekare araziden bahsediliyor oyuncakmı bu rakam...ytd

4. Adese de 5 ay önce 1.70 1.80 lerdeydi satılacak haber gelecek dediler inanmadım almadım şimdi 13 tl oldu.bu kez mipaz dediler bunu aldım inşllah 3 adese olması ümidiyle...burası borsa burda olmaz yok heran hersey olabilir...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by FİREMAN Yazıyı Oku
    Adese de 5 ay önce 1.70 1.80 lerdeydi satılacak haber gelecek dediler inanmadım almadım şimdi 13 tl oldu.bu kez mipaz dediler bunu aldım inşllah 3 adese olması ümidiyle...burası borsa burda olmaz yok heran hersey olabilir...ytd
    4 yillir bedelli yapmiyor bi bedelli patlatir sermaye tavanina ulasir yuzde 40 maksimum simdilik bide zamaninda aydin dogan dohol dyhol birlestirmek istedi 55 kurusa cagri yapti ciklet paraasina dyhol topladi millet perisan oldu.aydin doganin elindeki kagit satilirsa gercek degerini bulur bakiniz dogan gazeteye 1 2. tl lerde idi senelerdir sonra demir orene satildi 8 den cagri yapti 12 lere cikti bu aydin dogan adama para kazandirmaz.doholle mipaz birlestirmek ister cagriyi dusuk tutar is biter hep arazi 2 milyon falan filan ii tarafindan bakmayin o arazi 10 yildir konusuluyor 5 senede 4 bedelli yapti biraz arastirin arkadas tavsiye edince baliklama atlayanim biraz inceleyin ben 2010 dan beri tanirim bu mipazi siz 1.5 tan alip 3 ten satarim diye 3 yil beklerken tahta kurucu uc ayda bir cebine yuzde 30 koyuyor

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kime satılacağı ile ilgili bir detay varmı
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

7.  Alıntı Originally Posted by Timmuçin Yazıyı Oku
    kime satılacağı ile ilgili bir detay varmı
    Satılan birsey mı var????
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. yok bisey kafa yormayin 15 kademe cikardilar cakiyorlar

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 639/853 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •