Sayfa 657/853 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. yaw benim anlamadığım doğan türkiyenin en büyük dev gyo'sunu kuracak , elinde mipazın dev arazisi ve trump towers var temel olarak.
    yani ülke için en büyük yatırımlardan birini bu küçük şirketin üzerinden çalıştıracak ve hala bu hisse 5'e 10'a katlamadı.
    Var mı aydınlatabilecek birisi?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    yaw benim anlamadığım doğan türkiyenin en büyük dev gyo'sunu kuracak , elinde mipazın dev arazisi ve trump towers var temel olarak.
    yani ülke için en büyük yatırımlardan birini bu küçük şirketin üzerinden çalıştıracak ve hala bu hisse 5'e 10'a katlamadı.
    accık daha sabret diyor haftalık endikatörüm.. haftaya şenlenir buaralar da diyor BENİM İÇİN..

3.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    yaw benim anlamadığım doğan türkiyenin en büyük dev gyo'sunu kuracak , elinde mipazın dev arazisi ve trump towers var temel olarak.
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    accık daha sabret diyor haftalık endikatörüm.. haftaya şenlenir buaralar da diyor BENİM İÇİN..
    Bu adamın çapı yemiyor boşuna demıyorum... Bır kademe gıt gelle spekcıklık yapıyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu adamın çapı yemiyor boşuna demıyorum... Bır kademe gıt gelle spekcıklık yapıyor...
    adamıma laf yok sayın kwon3.. bilir o işini.

5. şu 1.75 üstü gelsinde...

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    adamıma laf yok sayın kwon3.. bilir o işini.
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    şu 1.75 üstü gelsinde...

Yanılmayı isterim, hemde çok...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    1,67 den alırız akşama

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah'ın akşamı bitermi

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fıssssssssss
    Son düzenleme : philosopher; 10-12-2018 saat: 19:23.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 657/853 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •