Sayfa 687/853 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by gencerim Yazıyı Oku
    Toprağa yatırım kaybettirmez sabredenlere...
    Toprağı batsın . beş yıldır süründürüyor!!!
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

2. Değerli ortaklar,

Yatırımcı ilişkileri yetkilisi Volkan bey 0216 339 97 39...

Konuşun ve Mahkemece belirlenen, yeni ortaya çıkan m2 değerinin emsal alınıp alınmayacağını, eğer dikkate alınacak ise yıl sonu mu beklenecek, yoksa 3 veya 6 aylık bilançoya yansıyıp yansımayacağını araştırın...

Mutluluklar...

GÜNEŞ arsamızın üzerinde DOĞMAYA başladı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,

Yatırımcı ilişkileri yetkilisi Volkan bey 0216 339 97 39...

Konuşun ve Mahkemece belirlenen, yeni ortaya çıkan m2 değerinin emsal alınıp alınmayacağını, eğer dikkate alınacak ise yıl sonu mu beklenecek, yoksa 3 veya 6 aylık bilançoya yansıyıp yansımayacağını araştırın...

Mutluluklar...

GÜNEŞ arsamızın üzerinde DOĞMAYA başladı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...
    Anladığım kadarıyla yansıyacak ama 3 aylığa yansıtabilirler mi bilmiyorum?
    Değerlemeler yapılirken yakındaki arsaların satış veya satılık ilanlarındaki fiyatlara göre yapılıyor.Burda ise bir mahkeme kararı var.Benim hesaplarıma göre faizle birlikte Pendik arazisi imarına göre bile 1,6 milyar tl şu an değerlemesi var.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3-4 gündür hiç yazı, yorum yapılmamış....

Yakında, MİPAZ avukatlarınca Mahkemeye sunulan (kıytırık orman arazisi) m2 TALEP TUTARI ve mahkemece BİLİRKİŞİ ye yaptırılan m2 DEĞER TESPİT rakamları ortaya dökülünce, mahşer yerine dönecek mi buralar, göreceğiz...

Kademeleri satışla doldurup, Kaptırılan mallarını alan küçük yatırımcıları kusturmak için elli takla atan zavallılara acıyorum...

Farkında değiller.. Hergün biraz daha biraz daha avantaj yaratıyorlar, daha fazla kazandırıyorlar...

Asla yatırım tavsiyesi değildir,

5. Ben de aynen temel analiz gibi düşünüp haber geldiği gün tekrar mipaz a döndüm.
    Yazdıkları içeriğin tamamına katılıyorum, biraz daha düşerse almaya devam edeceğim ama bir terslik var.
    Geçen yıl stoklarında kalan ve üstelik zararına satış yapılan 10 mln tl lik satış haberi kap a düştüğünde 2-3 tavan yaptıran , hissenin hakimi grup ya da kişilerin, böylesine öenmli ve somut bir gelişme ve habere rağmen aşağı doğru iteklemelerini 2 sebebe bağlayabiliriz anacak;
    1- ya finansal gücü kalmadı ve alıcı çekemiyordu hisseye , şimdi alana vererek nakte geçiyor ( belkide 2 yıldır taşıyarak bezdi hisseden) veya elindeki hissenin bir kısmını satarak elde edeceği kaynakla yeni bir yükseliş başlatacak
    2- ya da temel analiz in yazdığı gibi, biraz daha hisse toplayarak daha güçlü bir hareket veya daha çok kazanç için aşağıdan daha çok toplamaya çalışıyor.
    Ben 2.sinin olduğunu düşünmüyorum çünkü yeterince malı var, ama umarım 2. Seçenektir. Şayet böyle ise önümüzdeki dönemlerde hisse fiyatları ilginç noktalara elbette gelebilir.
    Sabırla bekleyip, düştükçe alacağım, aklıma yatan doğru seçenek bu gibi.
    Hissenin yön Kararını ise, hissenin hakim oyuncusu verecek doğal olarak.
    Beklemeye ve sabretmeye değer bir senaryo görününüyor.
    Klişe son cümle: yatırım önerisi değildir.

6. Malı bize iteledi , az biraz dökmeden kaldırmaz bunlar,daha önce defalarca böyle oldu.
    Ama bu sefer kalkınca hedef kelebek sağ kanadı gibi yukarılarda olabilir..

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Merhabalar,
    Aklımı kurcalayan bir iki meseleyi sizlerle paylaşmak istedim. Yatırımcı ilişkileri ile bir çok defa görüşmemde hukuki sürecin devam ettiği davanın bir tarafınının kamu olduğu için süreci kestiremediklerini en son tazminat kazanmalarına konu olan orman vasfındaki yer için uzun yıllar mücadele edildiği ve ilgili yer için sürecin hala devam ettiği mahkemenin sonuçlanmadığını söylüyorlar. İbb nin imar vermediği itiraza ret olarak cavap verilen 2 hektarlık yer için dava tespit çalışmalarının devam ettiği, bir kamu davası niteliğinde olduğu için orman vasfındaki( 144 dönüm) yer gibi sürecin uzun yıllar alabileceğini söylüyorlar. Ayrıca malum ekonomik koşullardan dolayı ellerinde yeni bir projenin olmadığı önceki projelerden kalan bir kaç işyerinden bahsettiler. Yani elde bir kaç dükkan ve dava süreci devam eden devasa bir arazi var. Bir kaç değişik topikte mipaz ile dohol ün birleşeceğine dair yazılar okudum. Bu yazıyı yazanlar bilgilerin sağlam kaynaktan alındığını iddia etmekteler. Bu yazılan çizilenlerin doğrumu yanlışmı olduğunu bilemiyorum.Yatırımcı ilişkilerinden edindiğim yukarıdaki bilgilerle bu ortaya atılan iddianın bir sentezini yaptığımda bana birleşme mantıklı gelmektedir. Elinde bir projesi olmayan ve davası nezaman sonuçlanacağı bilinmeyen bir arazi için mipaz nejadar devam edebilir??? Asıl aklımı kurcalayan ise böyle bir birleşme olur mu ? Olursa hisseye nasıl bir etkisinolur ? Dohol e nasıl bir etkisi olur ?
    Ben bayağadır bu konuyu kafamda yordum birazda siz yorun ve yorumlayın
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    3-4 gündür hiç yazı, yorum yapılmamış....

Yakında, MİPAZ avukatlarınca Mahkemeye sunulan (kıytırık orman arazisi) m2 TALEP TUTARI ve mahkemece BİLİRKİŞİ ye yaptırılan m2 DEĞER TESPİT rakamları ortaya dökülünce, mahşer yerine dönecek mi buralar, göreceğiz...

Kademeleri satışla doldurup, Kaptırılan mallarını alan küçük yatırımcıları kusturmak için elli takla atan zavallılara acıyorum...

Farkında değiller.. Hergün biraz daha biraz daha avantaj yaratıyorlar, daha fazla kazandırıyorlar...

Asla yatırım tavsiyesi değildir,
    Merhaba temel analiz 1,
    Öncelikle Yorum ve topiğe kattığınız heyecan için tşekkür ederim Orman vasfındaki yer için kazanılan tazminata bskılırsa m2 fiyatının yanılmıyorsam 590 tl olduğunu anlıyorum. Burayı emsal kabul edemeyiz ama etsek bile 2 hektarlık yer için bilançoda güzel bir tablo ortaya çıkar. Ancak bu dava ve sonucu netleşmeden yani imar çıkmadan bir çivi dahi çakılamayacağı bir gerçek. Bu gerçeklerden yola çıkarsak bunun hisseye olan etkisi ne olur ? Nekadar olur ? Bence etkisi hep sınırlı olacak ve\veya geçici olacak gibi. Siz ne dersiniz ?
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Sayfa 687/853 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •