Sayfa 709/853 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Dileğimiz, herşeyin güzel olması

Alıntı Originally Posted by muusaky Yazıyı Oku
    Ekrem İmamoğlu önde,
    Mipaz'a etkisi olur mu?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gerek söylemleri,gerek strateji hataları ile,şu bir gerçek ki,iktidarda metal yorgunluğu göze çarpıyor,İmamoğlu nun %54 gibi bir oy alması,olabilecek bir genel seçimdede güçlü olabileceği beklentisi ile hisseye olumlu yansıması güçlü ihtimal dahilinde gözükmektedir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Yine olmadı

Alıntı Originally Posted by muusaky Yazıyı Oku
    Yine olmadı

4 gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle demişti.
    "Valimiz olayı yargıya taşıma kararında. Valime sahip çıkmak zorundayım, onu yedirtmem.Hukuk içerisinde olacak olan bir şey. Benim orada 'yapamaz' dediğim bir şey yok. Yargı böyle bir şeyi verdiği takdirde, vermesi halinde bu düşer. Hele hele bir konu var ki o da şudur; biliyorsunuz özellikle bu tür yargı süreci içerisinde belli bir süreyi aşan ceza alması halinde bu düşecektir. O süreyi aşmazsa zaten göreve devam eder.Seçildikten sonra bu valinin özellikle savcılığa müracatıyla başlayacak olan bir süreçtir. Bu da bir defa görevi ihmal değil, kötüye kullanmaktır. Bu daha göreve gelmeden bu işi yapmak suretiyle o cezayı aldığı anda bir defa, benim bu kanaatimdir, yargı da bu kararı verirse, zaten onun belediye başkanlığı, nasıl benim düştüyse, onun da belediye başkanlığı düşer. Ben yaşadım çünkü. Ben yaşadığımı söylüyorum. Bana bu cezayı verdiler, ve şiir okuduğum için verdiler. Belediye başkanlığım 4 yıl 6 ay gibi bir süre geçmişti, düştü. Benden sonra seçim yapıldı Meclis'te. O seçimle başka bir arkadaşımız başkan seçildi, onunla süre tamamlandı."
    Kaynak Yeniçağ

Bundan dolayı,hisse etkilenmiş olabilir.
    Ne olacağı ile ilgili sürece bakılacaktır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    4 gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle demişti.
    "Valimiz olayı yargıya taşıma kararında. Valime sahip çıkmak zorundayım, onu yedirtmem.Hukuk içerisinde olacak olan bir şey. Benim orada 'yapamaz' dediğim bir şey yok. Yargı böyle bir şeyi verdiği takdirde, vermesi halinde bu düşer. Hele hele bir konu var ki o da şudur; biliyorsunuz özellikle bu tür yargı süreci içerisinde belli bir süreyi aşan ceza alması halinde bu düşecektir. O süreyi aşmazsa zaten göreve devam eder.Seçildikten sonra bu valinin özellikle savcılığa müracatıyla başlayacak olan bir süreçtir. Bu da bir defa görevi ihmal değil, kötüye kullanmaktır. Bu daha göreve gelmeden bu işi yapmak suretiyle o cezayı aldığı anda bir defa, benim bu kanaatimdir, yargı da bu kararı verirse, zaten onun belediye başkanlığı, nasıl benim düştüyse, onun da belediye başkanlığı düşer. Ben yaşadım çünkü. Ben yaşadığımı söylüyorum. Bana bu cezayı verdiler, ve şiir okuduğum için verdiler. Belediye başkanlığım 4 yıl 6 ay gibi bir süre geçmişti, düştü. Benden sonra seçim yapıldı Meclis'te. O seçimle başka bir arkadaşımız başkan seçildi, onunla süre tamamlandı."
    Kaynak Yeniçağ

Bundan dolayı,hisse etkilenmiş olabilir.
    Ne olacağı ile ilgili sürece bakılacaktır.
    İş-c niye etkilenmez.
    Beklenen haber var. Kanaatindeyim

O,endeks kağıdır,borsa çıkarsa çıkar,,borsa 2000 puana yakın artıda,bankalarda genel de öyle.
    Mipaz,doğan kağıdı olup,özel nedenleri var.

7. Aydın emmi muhalefeti de kızdırdı.
    Medyadan çekildi diye..
    Gazel yaprağı gibi savruluyor

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Gerek söylemleri,gerek strateji hataları ile,şu bir gerçek ki,iktidarda metal yorgunluğu göze çarpıyor,İmamoğlu nun %54 gibi bir oy alması,olabilecek bir genel seçimdede güçlü olabileceği beklentisi ile hisseye olumlu yansıması güçlü ihtimal dahilinde gözükmektedir.
    Şimdilik 1.39-1.46,,, %5 le sınırlı kaldı.Önümüzdeki dönemde her iki taraftan da gelebilecek haberler,hisseyi etkilemeye devam edecektir.

Sayfa 709/853 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •