Special Days Image
Sayfa 736/853 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Boşverin araziyi onu bunu
    Ne ne kadar eder v.s.
    Aklınızın ermiyecegi işlerin peşinden koşmayın!
    Siz önce grafikleri açıp bakın!
    Günlük ve reel takasları kıyaslayıp , hangi dağda kurt ölmüş onu bulun!
    Yığınla gereksiz yazı var burda.
    Delinin biri kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor!
    Yok sahibinden de ilan varmış
    Bu gün kü alavere dalavereden kimse bahsetmemiş
    Valla boşa duruyoruz burda

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alavere dalavere derken takas derinliktenmi bahsediyorsun son yarım saatte;)

VIA_S10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Son yarim saat değil Reel takaslara bir bakın sonra günlük de kim almış kim kime virman yapmış?
    Hisseden çıkış mı var yoksa toplamamı var bir araştırın bakalım.
    Yoksa birbirinize anlatır durursunuz hikayeyi...
     Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Alavere dalavere derken takas derinliktenmi bahsediyorsun son yarım saatte;)

VIA_S10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bende sıkıntı yok derinligede takasada her daim bakarim grafikle birlikte ama anlatmaya gerek yok diger investe hep destek direnc tkas paylastim insanlar topa tuttu beni bu hissede grafik islemezmis imar olursa 20 tavnmis kimisi 20 tl den veirirm der insanlar namkor oyuzden ben artik kendimi paralamam gecen sene eylul ekimde 1.80 olan kagit sun 1.50insanlar hala reankarnasyona inanir gibiler.83 binden endeks doner dedim ralli yapar dedim ama mipaz cikmaz cildirtir dedim adamlar tapiyor yapacak bisey yok
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Son yarim saat değil Reel takaslara bir bakın sonra günlük de kim almış kim kime virman yapmış?
    Hisseden çıkış mı var yoksa toplamamı var bir araştırın bakalım.
    Yoksa birbirinize anlatır durursunuz hikayeyi...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Buarada gayrimenkulu bi inceledim adamin bitane fotografli ilani yok adam 1 milyar tl lik otel bile satiyor vurgun pesindemi yoksa gercekten her sattigi gizlimi anlamadim 3 cu kopruyude koyarsa satisa sasirmam!;))

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Mipaz ile dohol 'ün bir alâkası yok!
    Bu gereksiz bilgiyi paylaşıp insanların kafalarını karıştırma!

Nasıl alakası yok. "bağlı ortaklıklara" tıkla, MİPAZ sermayesinin %80.03 ü DOHOL e ait.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...bu-holding-a-s

6. Alıcı satıcı verebilecek olan var mı şimdiden teşekkürler

Endeksa, İstanbul'da en uygun fiyatlı evlerin Esenyurt ve Arnavutköy'de olduğunu açıkladı

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Konutta en ucuz ve en pahalı ilçeler belli oldu. Gayrimenkul veri analizi platformu Endeksa, en uygun fiyatlı evlerin Esenyurt ve Arnavutköy'de olduğunu açıkladı. İstanbul ilçelerinde konut fiyatlarını ele alan araştırmaya göre, kentte en düşük fiyatlı konut, ortalama metrekare fiyatının 2 bin 209 lira olduğu Esenyurt ilçesi. Esenyurt'u takip eden ilçeler arasında ise 2 bin 240 lirayla Arnavutköy, 2 bin 300 lirayla Silivri, 2 bin 322 lirayla Beylikdüzü, 2 bin 350 lirayla Sancaktepe, 2 bin 370 lirayla Sultangazi, 2 bin 409 lirayla Avcılar ve 2 bin 493 lirayla Sultanbeyli takip ediyor.

YABANCI YATIRIMCILARIN SAYISI ARTIYOR

Kamu bankalarının konut kredi faizlerini aylık yüzde 0,99'a çekip vadeleri 180 aya uzatması, bir süredir beklemeye geçen gayrimenkul piyasasını hareketlendirdi. Ülkemizdeki faiz artışları sebebi ile yabancı yatırımcılar, İstanbul başta olmak üzere diğer bölgelerde gayrimenkul yatırımlarını artıyor. Önümüzdeki aylarda tamamlanması beklenen ve İstanbul'un doğu ucu ile batısını Edirne ve Çanakkale'ye bağlayan Kuzey Marmara Otobanı ile arazi fiyatlarında artış yaşandı. İstanbul'un Kuzey Marmara Otobanı ve İstanbul Havalimanının batısına doğru ilerleyen ilçelerde gayrimenkul piyasası değerleniyor. Yeni Havalimanı civarında olan Arnavutköy Bölgesi başta olmak üzere Çatalca ve Silivri ilçeleri de alım ve satımların yoğun olduğu mevkiler arasında.

Kuzey Marmara Otobanı projesinin bitmesiyle birlikte Silivri'nin batı kısmının da önümüzdeki ay açılması bekleniyor. Bununla beraber Çatalca, Silivri ve Çorlu'ya yoğun bir göç ve yatırım akını öngörülüyor. Bu kapsamda yoğun göç gayrimenkul talebini arttıracak. Ayrıca bölgenin doğusunda kalan Kanal İstanbul projesinin de 2023 yılına kadar tamamlanmasıyla birlikte bu bölgedeki yerleşim ve gelişim daha hızlı ilerleyecek.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

[![image](https://i.hizliresim.com/lQpglr.jpg)...im.com/lQpglr)

Sayfa 736/853 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •