Sayfa 744/853 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Ben tersini düşünüyorum..Yani aynı ekip gibi duruyor.Örnek ahlatçıda mal yol her gün satıyor.Bir yerlerden virman geliyor.
    En çok işlem yapanlar incelendiğinde a1,vakıf,phillip,alnus,yatırım,iş,gedik gene tahtadalar...Sadece vakıfı alım yönünde başrol oyucusu göstererek işlem yapmaktalar...

Önemli olan tahtanın gitmesi,hatta kötü piyasada bile düşmemesi...

Eski ekip korkaktı. Tahtanın altına üç kuruş alış yazamıyordu. Bence ekip farklı.
    Alnus philip A1 marbaş falan sürekli her tahtada zaten dönüp duruyorlar.
    Trcas’taki birebir kurumların aynısı.
    Yatırım finans; vakıf yatırım; ahlatçı bide gedik gelirse yine şenlik olur.
    Orası da aynı 1.48’den 2.35 olmuştu grafik orada duruyor.
    Formatı kopyalarsa yine aynı hareketi yapabilir.
    Tabi bunlar ufak detaylar; önemli olan tüm Doğan grubundaki gözle görünür hareketlenme.
    Olası bir yatırım bankası lisansı onayında; ve mipazın üst mahkemeye giden davasının sonuçlanması durumunda; asıl değerlemeler başlayacaktır.

2. Ne yaptin o isi
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Aferim size
    Bende haftaya avgyo da olacağım
    2 tl den satarım artık

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yıkılan piyasada artık yeni yıldız doğan grubu; bu net.
    Ve grubun en ucuz şirketi mipaz.

4. 2 gündür satışta en önde olan ahlatcı kimin malını satıyor, kimden virmanlanıyor çözebilen oldu mu arkadaşlar.

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    2 gündür satışta en önde olan ahlatcı kimin malını satıyor, kimden virmanlanıyor çözebilen oldu mu arkadaşlar.
    Büyük ihtimal Vakıf tan virman geçecektir...

Bu da çok normal.. Tek kurumdan sürekli alacak değil yaaa.... Bir yerlerdende satacak, maliyetini düşürecek...Mantık bunu gerektiriyor...
    Ben Vakıftan alanın yerinde olsam bende aynısını yaparım...

Yeterki her gün, her gün yukarı kapatsın.... eski vapirler gibi, bir günde %10 basmasın...

Zaten Ahlatçıdan satılandan daha fazlasını yabancı alıyor...

İnşallah böyle devam eder de yüzümüzden gülümseme eksik olmaz...

Ben şahsen Vakıf dan alan kimse, O na duacıyım...Kısa vadeli dirençleri kırdırdı...

Güniçi işlemlerde de tahtaya ufak tefek katkı sünüyorum..Mesala kademe 2-3 bin lot satışa geliyor, 5-10 bin lot alış atıyorum...

Ancak, şuna dikkat etmemiz lazım, alt pasiflerde alış unutmamalıyız...Stoploss koymalıyız...Tamam Vakıftan olana, Allah razı olsun diyoruz, sağ olsun, varolsun diyoruz....

Bu saatten sonra geri basması büyük bir fırsatı tepmesi olur...

Ammaaa geri basma ihtimaline karşıda dikkatli olmalıyız...

Asla yatırım tavsiyesi değildir....Son ayların tepesindedir..

6. Yabanci aliyor diye fazla kendinizi alistirmayin rahata turkiyede spekulatiflerin cogu veya hepsi yabanci kurumlardanda alsat yapar

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal Vakıf tan virman geçecektir...

Bu da çok normal.. Tek kurumdan sürekli alacak değil yaaa.... Bir yerlerdende satacak, maliyetini düşürecek...Mantık bunu gerektiriyor...
    Ben Vakıftan alanın yerinde olsam bende aynısını yaparım...

Yeterki her gün, her gün yukarı kapatsın.... eski vapirler gibi, bir günde %10 basmasın...

Zaten Ahlatçıdan satılandan daha fazlasını yabancı alıyor...

İnşallah böyle devam eder de yüzümüzden gülümseme eksik olmaz...

Ben şahsen Vakıf dan alan kimse, O na duacıyım...Kısa vadeli dirençleri kırdırdı...

Güniçi işlemlerde de tahtaya ufak tefek katkı sünüyorum..Mesala kademe 2-3 bin lot satışa geliyor, 5-10 bin lot alış atıyorum...

Ancak, şuna dikkat etmemiz lazım, alt pasiflerde alış unutmamalıyız...Stoploss koymalıyız...Tamam Vakıftan olana, Allah razı olsun diyoruz, sağ olsun, varolsun diyoruz....

Bu saatten sonra geri basması büyük bir fırsatı tepmesi olur...

Ammaaa geri basma ihtimaline karşıda dikkatli olmalıyız...

Asla yatırım tavsiyesi değildir....Son ayların tepesindedir..
    Aynı görüşteyim. Vakıftan iş yapan çok dengeli yapıyor. En azından tahtaya güven getirdi
    Yıllarca yatan kağıt için yüzde 25-30 bişey değil.
    Basacak adam bu şekilde götürmezdi diye düşünüyorum. Piyasa düşerken bile insanın içi rahat

8. Net olarak 5 milyon civarı Vakıf ve 3 milyon civarı yabancı aldı ise, tahtayı yapanlar yazmasa yukarı kademelerde satıcı 20-30 binleri geçmez...Yakın kademelerde 200-300 bin lotu kim yazıyor olabilir? Tabiki tahtayı yapan...Zaten başkaları yazmış olsa hemen kapar...Stili bu...
    Allah yardımcısı olsun...Dünkü kötü havada bizi üzmedi....Panik satışları da hemen kaptı...

Yukarı götürdükçe arkandayım, Vakıftan alan Yatırımcı...Akıllı yatırım yaptın...Umarımçok kazanırsın...

Ama, eski vampirler gibi geri basma, haaa. Gözünü seveyim...

Sayfa 744/853 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •