Sayfa 749/853 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Bakalim ptesi belli olur..tahta yapici haberi kullanip dayak mi atar..yoksa buralar hayalmi olur..hayirlisi..

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Dohol harekete henüz başlamadı. Mipaz kopar giderse dohol de gider onda pozisyon alırım ancak mipaz i sattigimin altına alacağıma inanmaktayım. Sagolsun tahta yapıcı bugüne kadar bana kelek yapmadı. Düzgün adamdır.
    Eski grubun tetikçilerinden biri de bu arkadaş.
    Merak etme siz o malı kaptırdınız. Artık globalden mi işten mi halktan mı oyaktan mı unlu yada info’dan mu iş yapıyorsan...
    Daha da malı zor alırsınız.
    Bu seferki adam farklı.
    O basarsa ancak alırsın
    Bu adamın babası doğanı 8 sene taşıdı yine basmadı kökünü alırlar mipazın.
    Doğan ailesine lanet edip basarsa alırsın da; ya malı basmazsa; işte o zaman yıllardır bekleyen yatırımcılar olarak alabileğin bir ‘baba’ var

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Dohol harekete henüz başlamadı. Mipaz kopar giderse dohol de gider onda pozisyon alırım ancak mipaz i sattigimin altına alacağıma inanmaktayım. Sagolsun tahta yapıcı bugüne kadar bana kelek yapmadı. Düzgün adamdır.
    Yeni tahta yapıcımızda iyi adamdır. Onuda seversin,seveceksin
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Bakalim ptesi belli olur..tahta yapici haberi kullanip dayak mi atar..yoksa buralar hayalmi olur..hayirlisi..

Ganırta ganırta yoluna devam edecektir, benim tahminim böyle hayırlısı..
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

5. olaya ky açısından baktığınızda, aslında çok doğru diyorsunuz. bakışımı genişlettiniz teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Kaca gelebelir hocam..cok altinda derken1.30-35 den alinirmi

Tahmin etmek gerçekten zor. Ne yaptığı belirsiz yeni bir çete hisseye dadandı. Bu nedenle bu çete basinin nasıl hareket edecegini tahmin edemiyorum. Bu nedenle fikrimi yazıp fomda kimseyi yanıltmak istemiyorum. Herif in solugu güçlü ise istedigi yere götürebilir. Pazartesi aşağıya salarsa kaptırdığım malları yerine koyarım. Spk nın herifi cezalandirmasi iyi olmuş. Kaar realizasyonu yapmadan nereye gidersin böyle.

7.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Yeni tahta yapıcımızda iyi adamdır. Onuda seversin,seveceksin
    Yıllardır mipaz da ters köşe olmadım bu hafta olana kadar bu nedenle herifi sevmedim sevemede. Daha önceki adam gibi adamdı. Hatta dostum du. Hayırlısı olsun . Pazertesi yeni herifin marifetlerini göreceğiz bakalım aldığı bir aylik cezadan tırsacak mı? Birde abuk sabuk fiyat hareketleri yaparsa bürüt takasa sokarlar herifi. Tek fiyatta oynar durur yani.

8. haber çok abartılmış...alt tarafı internet işlemlerine 1 ay ara verilmiş.hisse blokesi yok brüt takas yok ...
    yani adam internetten yapacağını telefon emriyle de yapar..
    hatta dealer ın exapi şifrelerini alır ....alır satar...hem daha hızlı olur..
    bunlar ufak tefek yatırımcı değil..Galip e verdiği gibi elindeki hisseleri 6 ay satamaz gibi bir ceza gelseydi çarşı karışırdı.
    şahsi görüşüm hisse fiyatı üstünde etkisi olmaz...spekülatif salar basar ama anlamsız olur...

Sayfa 749/853 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •