Sayfa 750/853 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Ooo senlenmis buralar bir ay once haftada yada gunde bir yazi yazilirdi

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Ooo senlenmis buralar bir ay once haftada yada gunde bir yazi yazilirdi

Bir tek sen eksiktin. Hoş geldin. Takım tamamlandı.

3.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Yıllardır mipaz da ters köşe olmadım bu hafta olana kadar bu nedenle herifi sevmedim sevemede. Daha önceki adam gibi adamdı. Hatta dostum du. Hayırlısı olsun . Pazertesi yeni herifin marifetlerini göreceğiz bakalım aldığı bir aylik cezadan tırsacak mı? Birde abuk sabuk fiyat hareketleri yaparsa bürüt takasa sokarlar herifi. Tek fiyatta oynar durur yani.
    Saçmalamışsın; spk’nın kimseye ceza verdiği yok; sallama ziya

4.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    haber çok abartılmış...alt tarafı internet işlemlerine 1 ay ara verilmiş.hisse blokesi yok brüt takas yok ...
    yani adam internetten yapacağını telefon emriyle de yapar..
    hatta dealer ın exapi şifrelerini alır ....alır satar...hem daha hızlı olur..
    bunlar ufak tefek yatırımcı değil..Galip e verdiği gibi elindeki hisseleri 6 ay satamaz gibi bir ceza gelseydi çarşı karışırdı.
    şahsi görüşüm hisse fiyatı üstünde etkisi olmaz...spekülatif salar basar ama anlamsız olur...
    Tamamen katılıyorum. Düzeltme gerekiyordu zaten; düzeltme için kullanır en fazla bu haberi.

5. git 2011 den buzamana sayfalari arsivden karistir gel kim eksik kim tam
     Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Bir tek sen eksiktin. Hoş geldin. Takım tamamlandı.

6. Bak iki sene once temel analizle laflamisiz daha eskiye gidemiyor forum eror veriyor yani biz hep buralardayiz
     Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    temel analiz bir slm hakkinizda hayirlisi olsun soyledigim soz icin kusura bakma baya arastirmisiniz allah gonlunuze gore versin

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Yıllardır mipaz da ters köşe olmadım bu hafta olana kadar bu nedenle herifi sevmedim sevemede. Daha önceki adam gibi adamdı. Hatta dostum du. Hayırlısı olsun . Pazertesi yeni herifin marifetlerini göreceğiz bakalım aldığı bir aylik cezadan tırsacak mı? Birde abuk sabuk fiyat hareketleri yaparsa bürüt takasa sokarlar herifi. Tek fiyatta oynar durur yani.
    Sizde sadece bir kumar makinası imiş gibi kullanmışsınız , şansınız da yaver gitmiş
    hisse senedi yatırımcılığı değil yaptığınız şey. hisse senedi yatırımcılığı dediğimiz şey siz karınızı yeterli görüp satarsınız o da bir süre dinlendikten sonra yeni verilerle yoluna devam edecek olan hissleri alıp satmaktır, en azından siz öyle olduğuna inanacaksınız, daha yukarılara gideceğine.

8.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Arkadaşına selam söyle karı gibi oraya buraya şikayeti bıraksın.
    Bu seferki adam ciddi; zamanında bunlar yüzünden tüm borsa çökünce özel af çıktı kendilerine.
    Arkadaşına yazık olur eğer ona takarlarsa....
    Dediğimde haklı çıktım; 3 kişilik baldırı çıplak 4 milyon lot kapasiteli bir grubun internete yazan en boş adamı bu.
    Muhtemel şirket bunlara oynayın demiş; bunlarda malı kaptırınca; şirket başka yabancı bacaklar üzerinden panikle malını da yerine koyma derdine düştü.

.

Sayfa 750/853 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •