Sayfa 764/853 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. burda hersey arsa durumuna gore degisir, alan adam niye alacak biz kazanalim diyemi. kim kimi dusunur herkes kendi cebini..aciga vermis ,vermemis, o almis bu vermis..bunlarin faydasi olmaz kimseye ..

2. Ahlat buzaman kadar 2 mil 3 mil acik yapti ama acigi kapadi busefer vakifta lotlar azaldi takaslari gunluk anlik takip ederim

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu dedigin2 haftalik mipazdami gerceklesti
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    1,97 den sonra kayboldular... İnşallah açıktırlar...

Alnus dan açık kalana çookk ödünç verdim, 500 -1000 faizle... Hatta bir ara 1000 faizle almaya razıydılar, kızdım vermedim 9999 a yazdım... Almadılar, temerrüt tahtasına kaldılar, aracı kurumla papaz oldular...İnşallah yine açıktır, invest, alnus... 2 gün sonra aratırlar beni, ÖMK dan 500 faizle vermek istermisin diye...

4. Arsa ilgili bi adim yok.. zaten isler bole 2 yildir surundurdu arsasina sokim oldu 2 ustune cikti devasa arsasi var oldu cok gordum ben 9 senede bu yazilari

5. 1430 la abd den gelen heyet cb ile goruscek olumsuz gecerse aksama cakilir endeks olumlu gecerse arti kapatir tahminim

6. abd ile gorusme olumsuz olmasi zaten garanti..olumlu ne olabilir. al ulkeyi bolmu.. abd ile olumsuz olmasi her konuda lehimize olur..zaten mipaz arsasini abd alacak degil ya..

7. Endeks icin dedim farkindaysan endeks yuzde 3 dustugunde mipaz arsasinda yetistirdigi armutlari dagitmiyordu oda 2 den 1.85 lere kadar salmisti .sadece mipazi abd ilgilendirmez arsasi heralde bicok sirket abd ortak degil.
     Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    abd ile gorusme olumsuz olmasi zaten garanti..olumlu ne olabilir. al ulkeyi bolmu.. abd ile olumsuz olmasi her konuda lehimize olur..zaten mipaz arsasini abd alacak degil ya..

8. Ahlatci 600 bin lot acik yapmis vakifin aldigi 900 bin lot 700 bine dusmus vakif aliyor ahlat yukardan acik yapiyor vakifla kapatiyor suan icin

Sayfa 764/853 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •