Special Days Image
Sayfa 766/853 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Ahlat yine aciga satmis 750 bin lot bu hep ayni bence tahta sahibi yoksa yemez durmadan bukadar acik yapmaya

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takılmaya gerek yok. Günlerdir öyle; ona rağmen günlerdir dinlene dinlene yukarı gidiyor.

2. Yok ben takilmiyorum arkadaslardan okudugumu duzeltiyorum onlar tahtada acik var acikcikari avlayabilirler diyordu onlara hitaben bilgi paylasiyorum yani ahlatci 2 haftadir 4 mil lot satti yerinede koydu
     Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Takılmaya gerek yok. Günlerdir öyle; ona rağmen günlerdir dinlene dinlene yukarı gidiyor.

3. Ahlatci 600 bin acik yapmis yine alicilar daginik

4. Pasta rica etsek müsaitseniz

5. MIPAZ:

Son Fiyat: 2,04
    Son Hacim: 7.204.361
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.
    İlk 3 Alıcı: Info:219.465 Alnus:191.993 Yatırım Finansman:175.707 . İlk 3 Satıcı: Ahlatci:-591.500 Deniz:-432.268 Garanti:-113.017

6. Haftalikta vakif 2 mil lot satmis normalde vakif satisi pek yok ama bu ahlatci satiyor vakiftan kapiyor

7. Tahtada açığa satış yok. Alanda satanda çoğunlukla Ü.Y.Karakaya.
    Vakıf, Gedik ve Ahlatçı alım satım neti Vakıfbanka geçiyor veya oradan azalıyor.
    Yatırım Finansman ve Credit alışları da Credite gidiyor.
    Diğer alnus, info, invest, philipp ve marbas yancılar. Kargaşa gösterip esas resmi karartıyorlar.

Son 3 haftada Ü.Y.K vakıf ve Credit ten yaklaşık 12 Mİlyon net alım yaptı. Gerisi hikaye TEB deki mal çakılı zaten ordan çözülme yok. Piyasada fazla bir mal kalmadı gibi gözüküyor.

Tüm bunlara rağmen bir haberle desteklemezse nereye çıkarsa çıksın geleceği yer tekrar başladığı nokta olacaktır. Arsa ile ilgili bir haberi fiyatlıyordur umarim. Yoksa çıkış tamamen yukardan mal verme amaçlı bir hareket olarak kalır. Bu malı da piyasaya yedirmesi için epey bir yukarı götürmesi lazım. Kabaca 2.20 - 2.50 -2.70 ve 3 sırayla geçmesi gereken noktalar.

8.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Tahtada açığa satış yok. Alanda satanda çoğunlukla Ü.Y.Karakaya.
    Vakıf, Gedik ve Ahlatçı alım satım neti Vakıfbanka geçiyor veya oradan azalıyor.
    Yatırım Finansman ve Credit alışları da Credite gidiyor.
    Diğer alnus, info, invest, philipp ve marbas yancılar. Kargaşa gösterip esas resmi karartıyorlar.

Son 3 haftada Ü.Y.K vakıf ve Credit ten yaklaşık 12 Mİlyon net alım yaptı. Gerisi hikaye TEB deki mal çakılı zaten ordan çözülme yok. Piyasada fazla bir mal kalmadı gibi gözüküyor.

Tüm bunlara rağmen bir haberle desteklemezse nereye çıkarsa çıksın geleceği yer tekrar başladığı nokta olacaktır. Arsa ile ilgili bir haberi fiyatlıyordur umarim. Yoksa çıkış tamamen yukardan mal verme amaçlı bir hareket olarak kalır. Bu malı da piyasaya yedirmesi için epey bir yukarı götürmesi lazım. Kabaca 2.20 - 2.50 -2.70 ve 3 sırayla geçmesi gereken noktalar.
    Yılsonu değerlemesi yaklaşıyor... Mahkeme, imar, satış, GYO, birleşme haberleri gelmese bile, 2019 değerleme beklentisi var... Diğer haberlerden biri veya birkaçı gelirse ekstra katkı sunar...

Asla yatırım tavsiyesi değildir, hüsnü kuruntudur...

Sayfa 766/853 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •