Sayfa 777/853 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. farklı bir sitede de daha önce görmediğim insanlar benzer şekilde kötülüyorlar. ilginç.

2. 58 milyonluk kazanilan dava red yedi temyize gitti bu kesinlesneden degerleme raporunda 500 800 tl gosterceklerini pek sanmiyorum isine de gelmez belki simdi doganlarin
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Tekkeyi bekleyen değerli arkadaşlar,

İşimize gücümüze bakalım...
    Lütfen polemikleri bırakalım...

Yİ Yetkilisi ile konuştum:

1- İdare Mahkemesindeki, İMARLI ARSA nın 1/5000 lik Nazım İmar Planına konut+ticaret lajantı talebi ile ilgili davada keşif ve bilirkişi çalışmaları gerçek... Bu davalarda dava tarihi yok, yani derdest... Şu gün mahkeme oturumu var, karar o gün açıklanacak diye beklemeyin... Dava dosyasının durumuna göre her an açıklanabilir... Bir gece ansızın...

2- Ormanın el koyduğu kıytırık arazi ile ilgili 19 Nisan 2019 da mahkemece karar verilen 80 küsür trilyonluk tazminat davasının tarih ve dosya nosunu yazıyorum:
    ***************İSTANBUL ANADOLU 13. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ***************
    ******************************2017/219-E*********************************

3- 2019 ARSA DEĞERLEMESİNİ yapacak denetim firması P&W.... Bu firmaya değerlemede dikkate alınmak üzere, Tazminat Dava dosyasının içeriği gönderilmiş... Bu şu demek, 2019 değerlemesinde mahkeme kararına dayanak teşkil eden 2017 fiyatlarıyla 590 TL/m2 (2019 fiyatlarıyla tahminim 800 küsür TL/m2) ye esas bilirkiş raporları, bağımsız gayrimenkul değerleme uzmanı raporları ve mipaz avukat savunmaları, 2019 değerlemesinde dikkate alınacak

İstanbul da yaşayan arkadaşlardan ricam, bu dava dosyasına ulaşın ve dosya içeriğinin fotokopisini alın... Aracı kurum hesap ekstresiyle Mipaz ortaklığınızı gösterip, dosayı inceleyebilir veya avukatınıza inceletebilirsiniz....

Yumurta kapıya dayandı... Arsanın değerleme çalışmaları başladı... Önemli günlerdeyiz....

İmar davasında konut+ticaret lajantı hususunda bilirkişi, keşif çalışmalarının yapılması da çok önemli...

Haydi hayırlısı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    58 milyonluk kazanilan dava red yedi temyize gitti bu kesinlesneden degerleme raporunda 500 800 tl gosterceklerini pek sanmiyorum isine de gelmez belki simdi doganlarin

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temyizde, Orman Bakanlığının avukatı deseki, "Hakim bey, tamam bilirkişi Raporları, Bağımsız Gayrimenkul Değerleme Uzmanları ve Mipaz Avukatlarının talepleri doğrultusunda 2017 fiyatlarıyla 590 TL/m2 kabul edildi, zira burası kıytırık yeşil alan... Hemen alt bitişiğinde, üstelik Otobana komşu, 4 liseye 50-100 metre kadar yakın, üstelik iyi kötü imarlı arsalarını 105 TL/m2 den değerliyorlar, ne ne menem çelişkidir, 590 ı 50 tl ye indirin"...

Bu mu Doğan ın işine gelir?...

Bu hususu da Y İ Yetkilisine söyledim. Bunu, yukardaki çelişkiyi Aydın Doğan duysa, tüm Mipaz yöneticilerini işten atar, dedim...Bugün konuştum, Y İ Yetkilisi Volkan Bey, dava gerekçe ve dosya muhteviyatını, Değerleme yapacak Kurum ve ilişkili uzmana gönderdik, diyor... Niye gönderdiler... Bundan daha iyi Emsal mi var...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Aydın doğan bu araziyi binbir zahmetle topladı ama mürvetini göremeden gidecek bence.

Yok mu bir ses bir seda bu haberle ilgili?

https://m.borsagundem.com/haber/mipa...slatti/1264814

5. Arazinin gerçek değerini aşağıdaki metrekare fiyatından çarpın kendiniz bulun.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...27741425/detay

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu gizemi çözen oldu mu içinizde?

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...20617369/detay
    Değerli Maharaj, seni yeniden Mipaz topiğinde görmek ne güzel, demekki ortağız...

Bu ilanı inceledim, m2 si 1.293 TL... Üstelik yeri Mipaz Arsası kadar iyi değil, bizimki Sultanbeyli yapılaşmasının hemen bitişiği, otobanın yapılaşma tarafında, bununki yapılaşmaya bayağı uzak ve baraja koruma alanına yakın...

Ama adam haklı, sonuçta İstanbulun taşı toprağı altın, sonuçta otobana komşu, iki köprünün ortasında... Adamın istediği doğru da, bizimki ekisik...

7. M2 si 3000 Olmak var

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 777/853 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •