Sayfa 784/853 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,991
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. 7 aralığa kaldı 5 gün.. Beklentim mipaza ya imar çıkar yada mipazda diğer varlıklar gibi satılır gibi geliyor bana. Mipazı alacak bir babayiğit bulunursa tabi.

https://www.milligazete.com.tr/haber...erdogana-davet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,991
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. 15 Temmuz sonrası RTE/Doğan öngörülerim, kıytırık imar ile sekteye uğramıştı; ancak 19 Nisan tarihli Tazminat Davası ile tekrar MİPAZ a geri dönmüştüm... Yarınki RTE/Doğan buluşması kamuoyuna, mahkemelere, belediyelere, belediye meclis üyelerine Doğan Grubu için olumlu bir mesaj verecektir...
    Yıllardır canından bezdirilen, vergi cezalarıyla kan kusturulan bir Grubun önü adım adım açılmaktadır...

Bu durumdan en büyük faydayı, grup şirketlerinden Mipaz sağlayacaktır ve eğer İdare Mahkemesi İmar dosyasını doğru dürüst değerlendir diye Belediyeye gönderirse varyaaa, son zamanlardaki birçok hissede yaşanan ralliler solda sıfır kalır....

Hadi hayırlısı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    15 Temmuz sonrası RTE/Doğan öngörülerim, kıytırık imar ile sekteye uğramıştı; ancak 19 Nisan tarihli Tazminat Davası ile tekrar MİPAZ a geri dönmüştüm... Yarınki RTE/Doğan buluşması kamuoyuna, mahkemelere, belediyelere, belediye meclis üyelerine Doğan Grubu için olumlu bir mesaj verecektir...
    Yıllardır canından bezdirilen, vergi cezalarıyla kan kusturulan bir Grubun önü adım adım açılmaktadır...

Bu durumdan en büyük faydayı, grup şirketlerinden Mipaz sağlayacaktır ve eğer İdare Mahkemesi İmar dosyasını doğru dürüst değerlendir diye Belediyeye gönderirse varyaaa, son zamanlardaki birçok hissede yaşanan ralliler solda sıfır kalır....

Hadi hayırlısı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir
    Pozisyonlarımızı ayarlamışken olan üstü bir yorum olmuş. Ancak sanki biraz abartılı olmuş bakalım civcivler yermi?

7. "Ülkesine güvenerek, milletinin potansiyeline inanarak ileriye doğru bir adam atan herkesle birlikte yol yürümeye, destek vermeye, imkana sağlamaya hazırız"

Erdoğan ın bu cümlesi çok önemli:

Destek: İmar desteği bekliyoruz...
    İmkan : 2 milyon m2 nin 628.000 metresini Belediyeye bırakacaksak, karşılığında Ticaret+konut imar imkanı bekliyoruz

8. Çhttps://odatv.com/images2/2019_12/20...22_12_501.jpeg

Kendisinin 15 Temmuz darbe girişimindeki ilkeli ve sağlam duruşunun altını da özellikle burada çizmek istiyorum. Doğan Grubu medyadan çekilmiş olsa da kendisinin diğer alanlardaki çalışmaları ve yatırımlarıyla bu güçlü demokratik duruşu desteklemeyi sürdüreceğine inanıyorum.

Erdoğan ın konuşmasından

Sayfa 784/853 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •