Sayfa 812/853 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Gemis olsun mahkeme haziran sonuna ertelendi

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 4 tane çalışanı ,minumum gideri ile virüs senaryosuna en uzak şirket , yüklü arsalarıyla yeniden değerlenme ve imar durumları , deprem senaryolarının gündeme gelmesi ile istanbula yakınlığı ( pendik formula yanı ) bu işten karlı çıkacaktır.

3. 4 tane çalışanı ( minumum gider ve büyük ihtimal evden home ofis çalışıyorlardır şu an ) ve zaten normalde üretimi olmayan kira ve arsaların yeniden değerlenmesi ile ayakda duran bir şirkete yatırım yapmıştık. Normal şartlarda bu virüs olayından en az etkilenmesi gereken bir şirket. Aydın doğan o arsalara imar planı düzenleyip , projeyi değerlendrmek istiyor. Daha önce yıllarca izin alamamıştı. Bu karambolde piyasada zaten proje üretecek iş yapacak sermaye arıyorlar. Yapacak kişi istekli olduğu takdirde devletin hiç bir projeye takoz koyacağını zannetmiyorum. tüm izinleri alır. kendi düşüncemdir. al veya sat tavsiyesi değildir.

4. Mahkeme 18 Hazirana ertelenmiş...

5.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    4 tane çalışanı ( minumum gider ve büyük ihtimal evden home ofis çalışıyorlardır şu an ) ve zaten normalde üretimi olmayan kira ve arsaların yeniden değerlenmesi ile ayakda duran bir şirkete yatırım yapmıştık. Normal şartlarda bu virüs olayından en az etkilenmesi gereken bir şirket. Aydın doğan o arsalara imar planı düzenleyip , projeyi değerlendrmek istiyor. Daha önce yıllarca izin alamamıştı. Bu karambolde piyasada zaten proje üretecek iş yapacak sermaye arıyorlar. Yapacak kişi istekli olduğu takdirde devletin hiç bir projeye takoz koyacağını zannetmiyorum. tüm izinleri alır. kendi düşüncemdir. al veya sat tavsiyesi değildir.
    20.03.2020 07:00:36
    RESMI GAZETE`DE BUGUN YAYINLANAN BANKACILIK DUZENLEME VE DENETLEME KURUMU (BDDK) KARARI SOYLE: KURUL BASKANLIGININ 18.03.2020 TARIHLI GUNDEM YAZISI EKINDE GONDERILEN, 18.03.2020 TARIH VE 32521522-101.01.01 -E.5219 SAYILI YAZI VE EKLERI INCELENMISTIR. BANKALARIN IZNE TABI ISLEMLERI ILE DOLAYLI PAY SAHIPLIGINE ILISKIN YONETMELIGIN 4 UNCU MADDESI KAPSAMINDA ALINAN BILGI VE BELGELER VE SOZ KONUSU BILGI VE BELGELERE YONELIK AYNI MADDENIN IKINCI FIKRASINDA VERILEN YETKI CERCEVESINDE, 5411 SAYILI BANKACILIK KANUNUNUN (KANUN) 7 NCI VE 8 INCI MADDELERI KAPSAMINDA YAPILAN INCELEME VE DEGERLENDIRME NETICESINDE, KANUNUN 6 NCI MADDESI UYARINCA DOGAN SIRKETLER GRUBU HOLDING A.S., DOGAN ENERJI YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S., ILKE TURISTIK YATINMLAR A.S., NETA YONETIM DANISMANLIK HAVACILIK HIZMETLERI A.S. VE DEGER MERKEZI HIZMETLER VE YONETIM DANISMANLIGI A.S. TARAFINDAN 200 MILYON TL SERMAYELI “D YATIRIM BANKASI A.S.` UNVANLI BIR KALKINMA VE YATINM BANKASI KURULMASINA IZIN VERILMESINE KARAR VERILMISTIR.

Mallarınızı kaptırmayın, ben kişisel olarak elime geçen her parayla hisse sayımı çoğaltıyorum...
    YTD

6. Şu anda doğan holding tavan , bunun Mipaza sıçraması çok doğal olur.

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    20.03.2020 07:00:36
    RESMI GAZETE`DE BUGUN YAYINLANAN BANKACILIK DUZENLEME VE DENETLEME KURUMU (BDDK) KARARI SOYLE: KURUL BASKANLIGININ 18.03.2020 TARIHLI GUNDEM YAZISI EKINDE GONDERILEN, 18.03.2020 TARIH VE 32521522-101.01.01 -E.5219 SAYILI YAZI VE EKLERI INCELENMISTIR. BANKALARIN IZNE TABI ISLEMLERI ILE DOLAYLI PAY SAHIPLIGINE ILISKIN YONETMELIGIN 4 UNCU MADDESI KAPSAMINDA ALINAN BILGI VE BELGELER VE SOZ KONUSU BILGI VE BELGELERE YONELIK AYNI MADDENIN IKINCI FIKRASINDA VERILEN YETKI CERCEVESINDE, 5411 SAYILI BANKACILIK KANUNUNUN (KANUN) 7 NCI VE 8 INCI MADDELERI KAPSAMINDA YAPILAN INCELEME VE DEGERLENDIRME NETICESINDE, KANUNUN 6 NCI MADDESI UYARINCA DOGAN SIRKETLER GRUBU HOLDING A.S., DOGAN ENERJI YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S., ILKE TURISTIK YATINMLAR A.S., NETA YONETIM DANISMANLIK HAVACILIK HIZMETLERI A.S. VE DEGER MERKEZI HIZMETLER VE YONETIM DANISMANLIGI A.S. TARAFINDAN 200 MILYON TL SERMAYELI �D YATIRIM BANKASI A.S.` UNVANLI BIR KALKINMA VE YATINM BANKASI KURULMASINA IZIN VERILMESINE KARAR VERILMISTIR.

Mallarınızı kaptırmayın, ben kişisel olarak elime geçen her parayla hisse sayımı çoğaltıyorum...
    YTD
    Guzel bir haber, elinize saglik

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Şu anda doğan holding tavan , bunun Mipaza sıçraması çok doğal olur.
    http://www.milpa.com.tr/kurumsal-yon...ik-yapisi.aspx
    Büyük ortak yüzde 83 ü DOHOL bide küçük ortaklarımız var...Bi tanesi Aydın Doğan
    Diğerlerinde önemli..bu yeter...Şimdi fırtınada ağacı sallayıp dökülenler toplanıyor...
    Büyük Ortak yatıyım bankasına dönüşüyor...Niye Tavan Tavan gitmiyoruz...
    Adamlar aç gözlü ise, bunu fırsata çevirmek lazım..tek tek lot sayarlar...
    Bana göre ben de elime para geçtikçe tek tek toplarım...��YTD

Sayfa 812/853 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •