Sayfa 814/853 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Hikayesi bu....

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    2,30 lardan itibaren acaba diyorum DERİNHİSSE mi girdi tahtaya? 2019 eylül ayında tweterdan mipaz ile ilgili arsası eninde sonunda değerlenir, değerlenirse bilançoda 183 milyon görünen arsa 2-4 milyar tl arası değer cıkar demisti. sonuçta 130bin takipçisi var. mipazı listesine alırsa mipaz soluğu 10 larda alır. bknz rysas-rygyo-tknosa-hubvc-naten vsvsvs en az 10 tane sayarım 3 ayda 5 katına çıkardığı hisselerden.
    GYO olup olmamasi vergi avantajiylan ilgili, Mipaz olarak elindeki arsalara imar izni almasi yeterli...
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    bu hisse spekülatif hareketleri ile yatırımcısını üzdüğü için bu hallerde. Normalde şu anda 5-6 civarı fiyatı vardı. Inşallah zamanla toparlar. Doğan holding d bank onayını alması hiç ortalıkda yokken güzel haber oldu. Hiç beklenmedik ekstra bir haber oldu.bunun zaman içinde yansımaları mutlaka olacaktır.
    evet genel kurul sonucları sırketımız''ın 1 ocak 2019 – 31 aralık 2019 hesap donemı faalıyetlerıne ılıskın olagan genel kurul toplantısı 26 mart 2020 persembe gunu saat 11:00''da burhanıye mahallesı, kısıklı caddesı, no:65 uskudar/ıstanbul adresınde yapılmıstır. Alınan kararları ıceren olagan genel kurul toplantı tutanagı, hazır bulunanlar lıstesı, kar dagıtım tablosu ılısıkte sunulmustur. Hak kullanım sureclerı ıle ılgılı alınan kararlar kar payı dagıtım gorusuldu genel kurul sonuc dokumanları ek: 1 toplantı tutanagı.pdf - tutanak ek: 2 hazır bulunanlar lıstesı.pdf - hazır bulunanlar lıstesı ek: 3 mılpa yonetım kurulu kar dagıtım teklıfı.pdf - dıger genel kurul sonuc dokumanı ek acıklamalar yukarıdakı acıklamalarımızın, sermaye pıyasası kurulu‘nun yururluktekı ozel durumlar teblıgınde yer alan esaslara uygun oldugunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulasan bılgılerı tam olarak yansıttıgını, bılgılerın defter, kayıt ve belgelerımıze uygun oldugunu, konuyla ılgılı bılgılerı tam ve dogru olarak elde etmek ıcın gereklı tum cabaları gosterdıgımızı ve yapılan bu acıklamalardan sorumlu oldugumuzu beyan ederız.
    Ytd

3. Günler sonra yüzümüz güldü, azıcık

4. Kimse yok mu benden başka...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Kimse yok mu benden başka...
    Burdayim abi, buyur

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Bunu buraya koyayim, belki biraz senlenir

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

7. Bir hareketlilik oldu bugün.Bir habermi var?

8.  Alıntı Originally Posted by gencerim Yazıyı Oku
    Bir hareketlilik oldu bugün.Bir habermi var?
    Nerde oldu hayırdır gittiği yerde kalamayn bir hisse.Çoğu hisse krizden önceki fiyatına yaklaştı bu hala diplere gözünü dikiyor.3 i geçmeden bişey demek mantıklı olmaz...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 814/853 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •