Sayfa 816/853 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Selam dostlar,

Özelden bazı arkadaşlar, uzun zamandır yazmıyorsun, görüşün ne diye soruyorlar.

Öyle bir ortam oluştu ki, at izi it izine karıştı.... Anlamsız düşüşler, mantıksız yükselişler yaşanıyor, tüm dünyada... Batak firmalar adında gıda veya benzer şey var diye tavan tavan gidiyor, elinde hisse başı 20 TL nakti olan şirketler 10 tl ye düşüyor...
    Petrol eksi fiyata iniyor, sonraki vade 22 ye çıkıyor...

Bu düşüşü açıkçası ben fırsat olarak değerlendirdim, Mipaz da ve bir çok sağlam hissede...

Daha önce söylediğim gibi, burada yazdığım gibi bu son yükselişten geri düşmeye başlayınca, sadece kar kısmını taşıyordum, kar da erimeye başlayınca yükselişleri satış, absürt düşüşleri alış yönünde değerlendirmek gerekliydi...

Yabancının (yada bıyıklı yabancının) 10 milyon lot hisseyi 3.75-2.80 arasından yedirdiği malı alan büyük yerli yatırımcılar hissemizde mücadele ediyorlar... İnşallah onlar içinde hayırlısı olur...

Bana gelince temkinli iyimserliğim devam ediyor, beklentim devam ediyor... Ama piyasa koşullarının çok sağlıksız işlediği bu günlerde, her şeyin çivisi çıktı...Yurtdışı akşam %5 düşse bizde %5 düşüşle başlıyoruz...

Uzun zamandır bir şey yazmamamın sebebi bu aşırı oynaklık ve belirsizlik... Piyasa normalleşene kadar, hissede bildiklerimizin dışında yeni bir gelişme ortaya çıkana kadar foruma yazmamaya devam edeceğim...

Ama akşam kapanışında hisse taşıyarak eve gitmişsem, sabaha kadar kabus görüyorum.. Dünya vadelilerini takip et, şuna bak, buna bak...

Hoşçakalın

Sakince izlemeye devam, 12 mayis 2020 saat 14.50 mipaz 3.18

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

3. sakin olmayan kaybeder.bu çok net.

cok dogru dediniz

5. Değerli arkadaşlar, 1.80 ile Milpa'ya girmiştim ve ayağım uğurlu gelir inşallah diye de yazmıştım.Neyse,artık vedalaştım.İyi kazandım.İnşallah ,Milpa 10 lira olur.Hiç üzülmem.Benden bu kadar.Umarım hepiniz çok çok kazanırsınız....

6. Mipaz gibi kağıdın olsun.Toprak hep kazandırır...

7. Hislerime tercüman olmuş sunuz.

Kısmet ten fazlası olmaz.
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Selam dostlar,

Özelden bazı arkadaşlar, uzun zamandır yazmıyorsun, görüşün ne diye soruyorlar.

Öyle bir ortam oluştu ki, at izi it izine karıştı.... Anlamsız düşüşler, mantıksız yükselişler yaşanıyor, tüm dünyada... Batak firmalar adında gıda veya benzer şey var diye tavan tavan gidiyor, elinde hisse başı 20 TL nakti olan şirketler 10 tl ye düşüyor...
    Petrol eksi fiyata iniyor, sonraki vade 22 ye çıkıyor...

Bu düşüşü açıkçası ben fırsat olarak değerlendirdim, Mipaz da ve bir çok sağlam hissede...

Daha önce söylediğim gibi, burada yazdığım gibi bu son yükselişten geri düşmeye başlayınca, sadece kar kısmını taşıyordum, kar da erimeye başlayınca yükselişleri satış, absürt düşüşleri alış yönünde değerlendirmek gerekliydi...

Yabancının (yada bıyıklı yabancının) 10 milyon lot hisseyi 3.75-2.80 arasından yedirdiği malı alan büyük yerli yatırımcılar hissemizde mücadele ediyorlar... İnşallah onlar içinde hayırlısı olur...

Bana gelince temkinli iyimserliğim devam ediyor, beklentim devam ediyor... Ama piyasa koşullarının çok sağlıksız işlediği bu günlerde, her şeyin çivisi çıktı...Yurtdışı akşam %5 düşse bizde %5 düşüşle başlıyoruz...

Uzun zamandır bir şey yazmamamın sebebi bu aşırı oynaklık ve belirsizlik... Piyasa normalleşene kadar, hissede bildiklerimizin dışında yeni bir gelişme ortaya çıkana kadar foruma yazmamaya devam edeceğim...

Ama akşam kapanışında hisse taşıyarak eve gitmişsem, sabaha kadar kabus görüyorum.. Dünya vadelilerini takip et, şuna bak, buna bak...

Hoşçakalın
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

15 mayis cuma saat 17.47 mipaz 3.63
    Tavanimiz hayirli olsun, insaallah hakettigi degerlere gelir

Sayfa 816/853 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •