Sayfa 825/853 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by dumlupınar Yazıyı Oku
    Bilirkişi Eylül ayında raporunu verecekti. Tam tarih ne zaman, bilgisi olan var mı?
    kasım diyorlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Bildiğim kadari ile şirket hiçbir faliyette bulunmuyor.Çok değerli büyük bir arazi ve çeşitli gayrımenkullerden
    oluşan bir portföyü var.Benim kanaatim Doğan bu şirketi eninde sonunda GYO ya dönüştürecektir.Piyasa da herkes
    Kasım ayında olan mahkemeye odaklanmışken başka bir kapı açmak istedim.Amacım,mahkeme kararı sonunda belli olacak olan arazi değerini küçümsemek değil elbette.Arazinin değeri şirketin PD nin birkaç katı oluyorsa orada fiyatlamada sorun var demektir.

Hareket başladı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Cehaletime bağışlayın. Eylül başındada böyle bir hareket yapmıştı, neye istinaden böyle yazdınız ?

5. Mahkeme 24 kasımda ancak mahkemeye sunulacak bilirkişi raporu eylül de bekleniyor.Mahkeme kararını bu rapor doğrultusunda verecek.Bugun tahtada olan bitenden benim aldığım ,bu pilav çok şu kaldırır.

Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Cehaletime bağışlayın. Eylül başındada böyle bir hareket yapmıştı, neye istinaden böyle yazdınız ?
    Gerçekten de bir hareket yaptı,,4.12-4.50,,%9.22,,sonra geri geldi,,4.27 kapattı.
    Neye istinaden bilemem,,,eylül-kasım aylarından bahsediliyor,,spekler haber kokusunu iyi sezerler.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Gerçekten de bir hareket yaptı,,4.12-4.50,,%9.22,,sonra geri geldi,,4.27 kapattı.
    Neye istinaden bilemem,,,eylül-kasım aylarından bahsediliyor,,spekler haber kokusunu iyi sezerler.
    teşekkür ederim. yanıtımı aldım sanırım

8. 3 aydır o kadar baygın süreç yaşadıki sanırsın 3.dünya savaşına hazırlanıyor! Bu sürede onlarca hisse giffen paradoksu yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor. Mipaz da bakalım kımıldarsa "iyi günler görücez çocuklar" modunda, inşallah iyi sonuçlara evrilir🙏

Sayfa 825/853 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •