Sayfa 833/853 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Hakimin sağı solu ağrımaz duruşmayı yaparsa ilk sıradaki 6 nisan

2. Tşk ederim
     Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Hakimin sağı solu ağrımaz duruşmayı yaparsa ilk sıradaki 6 nisan
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dana nın bir tutam kuyruğu kaldı.bakalım yarın kopar mı¿

4. Daha önce muhtelif tarihlerde ayrıntılı olarak kamuya açıkladığımız üzere; geçmişte 98.702 m2'lik (%68,42) kısmı Şirketimiz'e ait durumdayken, "orman vasfıyla" Hazine'ye devrine karar verilen, Pendik İlçesi, Kurtdoğmuş Köyü 1155 no'lu Parsel'de bulunan 144.266 m2 lik "Arazi" ile ilgili olarak, "haksız fiil" nedeniyle açtığımız dava T.C. İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 37'nci Hukuk Dairesi'nin gerekçeli kararında belirtildiği üzere tazminat hakkı uygun görülmekle birlikte, dava konusu taşınmazın "arsa" veya "arazi" vasfında olup olmadığının tespit edilmesi gerekçesiyle yeniden görülmesine karar verilmişti.

Dava'nın 06.04.2021 (bugün) tarihli duruşmasında tahkikatın tamamlandığı, dosyanın karar aşamasında olduğu ve gelecek celsenin HMK'nın 186.maddesi uyarınca sözlü yapılacağı hususlarının taraflara bildirilmesine ve bu nedenle duruşmanın 06.07.2021 tarihine bırakılmasına karar verilmiştir.

Devam eden yasal süreçlerle ilgili olarak gelişmeler oldukça kamuya bilgilendirme yapılacaktır

5. ¿.... bu d*****n kuyruğu da ne kuyruk muş be esniyo da esniyo. Uzuyo da uzuyo...kuyruğu kopacak derken danayı kaybedeceğiz nerdeyse.....yuh olsun çapsizlara ..!😖😡

6. Selam arkadaşlar
    Mipaz i 2_3 aydır taşıyorum bazılarına göre az ama bana göre hatırı sayılır bir lotum var.Bilgisi olan beklentilerini ederini olması gereken fiyatı vb yazabilirmi.Ben uzuncuyum en son aldığım kağıdı 5 sene usanmadan taşıdım maliyetim yüksek zaman zaman hala alıma devam ediyorum.Zararina mal satmam.5 yıl sabrettigim hisseden 1 e 10 kazandım.Potansiyel varsa bundada 5 yıl harcarim.Yardimci olacak arkadaşlara teşekkürler.ytd

7. Çık pasif bir şirket, ciddi bir girişimi veya faliyeti yok. Grubun hotelleri ve diğer gayrimenkulleri ile turizm varlıklarıyla aynı çatı altında birleşse ancak faliyet kazanır

8. Sn Cefaks
    Bir zahmet mipaz in takas ve tahtasının atmanız mümkündü?

Sayfa 833/853 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •