Sayfa 842/853 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Mipaz geliyor
    Allah a şükür
    Ses geldi galiba
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi ye
    Mipaz hissei aldım
    Şirketin arsası vardı
    Önce imara açılacak mahkeme kararı vesaire haberleri vardı.Sonra arsa satışı yapılacak seklinde başında haberler çıktı.Kap a haber attılar yalanlama geldi.Daha sonra da satış haberi geldi.Satis haberinin geldiği gün 990 a çıktı ve ne hikmetse 3 defa devre kesici devreye giriyor ve hissemiz iki taban yiyor.
    Şimdi şirket aba altından sopa göstermiş arsa satışı için şerh koyarsanız 6 aylık ortalamadan 589dan ayrılık demiş
    Hem ortağı olduğumuz arsanın imarsız ucuza satılması hem de hissenin gördüğü 990 dan değil de 589dan ayrılın şeklinde bir tehditle karşı karşıya geldik.
    En azından hisselerimin en yüksek fiyat olan 990 dan alınması hususunda
    Gereğini bilgilerinize arz ederim

Evet beyler cimere yazin
    Doğan Grubu şirketlerinin yorumlarına da yazın
    Arkadaşlar yukardaki sadece bir örnek. Siz bu şikayete kendi gorusunuze göre ekleme yapabilir veya çıkarabilirsiniz. E devletten veya Google a girerek cimer e gönderebilirsiniz. Eeee bana ne derseniz bu haksızlığı içine sindirmis olursun.

3.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Evet 589dan geri alacakmış hisseleri
    Siz de fiyatı tutturmussunuz
    Ama gözden kaçan bir şey var
    Spk ya durum arz edilince ayrılma fiyatı 589 değil
    Spk 990 olarak ele alacaktır
    Yarın 771
    Perşembe 840
    Cuma 920
    Pazartesi de 990 dan elveda deriz.dilerim bu şekilde tatlılikla ayrılmış oluruz
    Şirket en azından küçük yatırımcılari korumalıdır
    Eski Türkiye yok artık
    Hakkını arayan bir nesil var
    Olmadı şerh koyariz bu nasil arsa satışı kapta yalanlama var deriz.
    İyi geceler herkese
    Sayın Honky
    Yorumlarınızı yaparken okuyanlardan nasıl bir etki yapacağını hesaba katarsaniz iyi olur çünkü yukardaki yorumunuzu inanarak mala giren ky ci büyük zarar etmiştir. Bu durumda siz kime hizmet ettiğinizin farkindamisiniz?

Aynı şekilde temel Analiz1 de satış bildirim akşamı zirvalayip bir çok ky nin 9.90 dan mala atamasına neden oldu. Ben onu art niyetli yapılan bir yorum olarak algıladım.
    Bu nedenle yapılacak yorumu kime faydası olacağını düşünerek yapmalı.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sayın Honky
    Yorumlarınızı yaparken okuyanlardan nasıl bir etki yapacağını hesaba katarsaniz iyi olur çünkü yukardaki yorumunuzu inanarak mala giren ky ci büyük zarar etmiştir. Bu durumda siz kime hizmet ettiğinizin farkindamisiniz?

Aynı şekilde temel Analiz1 de satış bildirim akşamı zirvalayip bir çok ky nin 9.90 dan mala atamasına neden oldu. Ben onu art niyetli yapılan bir yorum olarak algıladım.
    Bu nedenle yapılacak yorumu kime faydası olacağını düşünerek yapmalı.
    İyi akşamlar
    Ben yorumu 990 da iken yapmadim bir
    Kimseye de buraya gidecek de demedim
    Ama ortada bir haksızlık var mı yok mu sizce
    Burada malda olanların hakkı için yazdım
    Yeni kişiler de gelsin demedim ki garantisi de yok
    Eski yatırımcılar için böyle olması gerekirdi
    Çünkü istemedikleri şekilde arsa satıldı
    Hisse çakıldı bununla birlikte
    İki günde yatırımcılar yüzde 50 kaybettiler
    Arsa imara açılıp satilsaydi veya proje olsaydı veya GYO sirketi olsaydı şu anda mipaz kaç lira olurdu sizce?
    Kıytırık iki dükkanı olan GYO lar nereye gittiler
    İstanbul da kaç ksiinin iki milyon metrekare lik arsası var bir hayal edin bakalım
    İnsanlar resmen yıkıldı bu satışla ama yetmedi bir de hisse değer kaybetti
    Burada ki kayıp maddi ve manevi bir kayıp
    En azından şirket hissenin arkasında durması gerekir ve zirveden hisseleri alacagim demeliydi
    Kusur ettiysek affola
    Ytd

5. Ama gözden kaçan bir şey var
    Spk ya durum arz edilince ayrılma fiyatı 589 değil
    Spk 990 olarak ele alacaktır
    Yarın 771
    Perşembe 840
    Cuma 920
    Pazartesi de 990 dan elveda deriz.dilerim bu şekilde tatlılikla ayrılmış oluruz
    Şirket en azından küçük yatırımcılari korumalıdır
    Eski Türkiye yok artık
    Hakkını arayan bir nesil var
    Olmadı şerh koyariz bu nasil arsa satışı kapta yalanlama var deriz.
    İyi geceler herkese

2 gün önce siz yukarıdaki yazıları yazmışsınız sn Honky. Bunları yazarak adeta malınızi satmayın buradan alın anlamına gelecek yönlendirmeyi yapıyorsunuz. Ky da pazartesi günü 9.90 satacak hayali ile belki kredileri mal alacak sonra dün olduğu gibi önce 6.66 lara sonra 5.80 e düşürüp milletin ocağına incir dikeceksin. Senin bu şebeke de nasıl bir çıkarın varki milletti bu şekilde yönlendiriyorsun? Yoksa mipaz i çok daha aşağılara mı düşürme hedefleri mevcutmal sattirmayip aldırmaya yönlendiriyorsun?

Benim kendi görüşüm mipaz da çok amma çok kahpece oyunlar döndüğüdur? Bu nedenle mal alacaklar çok dikkatli olmalı.

Forma ky ci gibi girip milleti yönlendirmeye çalısan kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.

6. Verilen örnek dilekçede de yine yönlendirme mevcut. Orada arsanın 10 da 1 fiyattan gideceği şikayeti yapılacağına hissenin fiyatına itiraz ediliyor. Serbest piyasada oluşan fiyatlama spk hiç bir şey yapamaz. Arsa fiyatında bir hile var teması islenecegine fiyat işlenerek yine kahpeliğin alası yapılmış adeta. Yazık çok yazık.

Bu borsada yatırım yapılmaz. spk ayrı rezalet, saraydaki danışmanlar ayrı rezalet.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Verilen örnek dilekçede de yine yönlendirme mevcut. Orada arsanın 10 da 1 fiyattan gideceği şikayeti yapılacağına hissenin fiyatına itiraz ediliyor. Serbest piyasada oluşan fiyatlama spk hiç bir şey yapamaz. Arsa fiyatında bir hile var teması islenecegine fiyat işlenerek yine kahpeliğin alası yapılmış adeta. Yazık çok yazık.

Bu borsada yatırım yapılmaz. spk ayrı rezalet, saraydaki danışmanlar ayrı rezalet.
    Sen neyin kafasını yaşıyorsun kardeş
    Şikayet etme fikri benden çıktı bir
    İkincisi ekleme yaparsın çıkarma yaparsın
    Ben arsanin değerini suyunu buyunu nereden bileyim.ben yüzde 50 param gitmis bunun derdindeyim
    Para kazanmayı bırak ana param gitti
    O zaman sen de Yaz bir dilekxe ona uyalım
    Deseydin ya baştan arsa ucuza gitmis diye
    Zaten imar olmadan satmak delilik değil midir
    İmar olsaydi belki de 5 milyar dolar olacaktı ne bileyim ben

Baktık olmuyor satışa şerh koyariz satışın iptalini isteriz mahkemeye başvuru yaparız
    Adamlar göz göre göre elimizden arsayı alıyor
    Benden başka ses seda eden yok

Yarın bir de 589 dan malımiza el koyacaklar bunu yazmışlar
    Çaresizlik zor ama hukuki olarak hakkımızı aramalıyız
    Ytd

8. Honky denen arkadaş demiş ki;

Eski Türkiye yok artık.Ülkeyi soyup soğana çevirenlerin yeni argümanları da bu.Eski Türkiye yok artık.Eski Türkiye de en azından miletin malına bu şekilde alenen çökülmezdi.Oldu da çöküldü hakkını aradığında bir yürekli hakim çıkar o dava en nihayetinde senin lehine sonuçlanrdı.Yeni Türkiye her kurum işbirlikçi olmuş.Milletin malına hayatına çökülmüş kimsenin umrunda değil.Olurda hakkını aramaya kalkarsan adalet satın alınmış avcunu yalarsın.Buyur denemesi bedava.

Sayfa 842/853 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •