Sayfa 776/853 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    20 Temmuz 2017 tarihinde haksız fiilden kaynaklanan tazminat davası sonucu 98.702 m²'lik kısmı Şirkete ait olan, Pendik İlçesi, Kurtdoğmuş Köyü 1155 no'lu Parselde bulunan 144.266 m2’ lik söz konusu "Arazi" ile ilgili olarak; “yasal faizi dava tarihinden itibaren ayrıca hesaplanmak üzere, toplam 85.117.134,70 Türk Lirası tutarında Şirketimiz lehine tazminat ödenmesine†karar verilmiş olup bu tutarın Şirket payına isabet eden kısmı yaklaşık 58.234.313 Türk Lirasıdır. Kesin tutar henüz netleşmemiş olup hukuki süreçler tamamlandıktan sonra belli olacaktır. Mahkeme'nin vermiş olduğu kararın davalı tarafından temyiz edildiği öğrenilmiş olup, hukuki süreçler devam etmektedir. 2017 yılından itibaren faiz işlemeye devam etmektedir.
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2017 tarihli Nazım İmar Planının iptali için İdare Mahkemesinde dava açılmış olup dava derdesttir. 2019 Eylül ayında Mahkeme tarafından keşif kararı verilmiştir ve şahsi fikrim bu yıl sonuna kadar mahkeme kararının çıkmasını bekliyorum. YTD.
    Arsa keşfi çok önemli... Yıl sonu değerlemesi yaklaştı..
    Ya Allah, Bismillah deyip yavaş yavaş almaya başladım 1.83-1.84...

Kar kısmını yerine koydum, gün be gün piyasa ve hissenin duruma göre artırmayı planlıyorum..

Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Arsa keşfi çok önemli... Yıl sonu değerlemesi yaklaştı..
    Ya Allah, Bismillah deyip yavaş yavaş almaya başladım 1.83-1.84...

Kar kısmını yerine koydum, gün be gün piyasa ve hissenin duruma göre artırmayı planlıyorum..

Asla yatırım tavsiyesi değildir
    Üstad mahkemenin Eylül 2019 tarihli keşif kararı kap ta gözükmüyor. Bu bilgiye nereden ulaştınız ?
    Tşkr.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Üstad mahkemenin Eylül 2019 tarihli keşif kararı kap ta gözükmüyor. Bu bilgiye nereden ulaştınız ?
    Tşkr.
    yukardaki CEBECİ arkadaş yazmış...

YİYetkilisini aradım, izindeymiş, çarşamba gelecekmiş...

Gerçek olma ihtimaline karşı alışa başladım...

4. Giderse çooook pis gidecek ama tarihi belli değil.

5. tahtayı yapan kişi çıktı ise bu kağıttan bişey olmaz yine. yorumlarda bu bilgiden bahsetmiş bi arkadaş. durum o zmn epey karışık bir hal alır. yazık .....

6. Tekkeyi bekleyen değerli arkadaşlar,

İşimize gücümüze bakalım...
    Lütfen polemikleri bırakalım...

Yİ Yetkilisi ile konuştum:

1- İdare Mahkemesindeki, İMARLI ARSA nın 1/5000 lik Nazım İmar Planına konut+ticaret lajantı talebi ile ilgili davada keşif ve bilirkişi çalışmaları gerçek... Bu davalarda dava tarihi yok, yani derdest... Şu gün mahkeme oturumu var, karar o gün açıklanacak diye beklemeyin... Dava dosyasının durumuna göre her an açıklanabilir... Bir gece ansızın...

2- Ormanın el koyduğu kıytırık arazi ile ilgili 19 Nisan 2019 da mahkemece karar verilen 80 küsür trilyonluk tazminat davasının tarih ve dosya nosunu yazıyorum:
    ***************İSTANBUL ANADOLU 13. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ***************
    ******************************2017/219-E*********************************

3- 2019 ARSA DEĞERLEMESİNİ yapacak denetim firması P&W.... Bu firmaya değerlemede dikkate alınmak üzere, Tazminat Dava dosyasının içeriği gönderilmiş... Bu şu demek, 2019 değerlemesinde mahkeme kararına dayanak teşkil eden 2017 fiyatlarıyla 590 TL/m2 (2019 fiyatlarıyla tahminim 800 küsür TL/m2) ye esas bilirkiş raporları, bağımsız gayrimenkul değerleme uzmanı raporları ve mipaz avukat savunmaları, 2019 değerlemesinde dikkate alınacak

İstanbul da yaşayan arkadaşlardan ricam, bu dava dosyasına ulaşın ve dosya içeriğinin fotokopisini alın... Aracı kurum hesap ekstresiyle Mipaz ortaklığınızı gösterip, dosayı inceleyebilir veya avukatınıza inceletebilirsiniz....

Yumurta kapıya dayandı... Arsanın değerleme çalışmaları başladı... Önemli günlerdeyiz....

İmar davasında konut+ticaret lajantı hususunda bilirkişi, keşif çalışmalarının yapılması da çok önemli...

Haydi hayırlısı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

7. Bi yol olmaz bu naletli hisseden. Alanin elinde kalir. Borsa 105 bine geldi bu hala 1.90 gecmeye cabaliyo ikina ikina

8. Gün ola harman ola...

Keser döner sap döner, sap döner hesap döner...

Sayfa 776/853 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •