Special Days Image
Sayfa 726/853 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Orada 1 yildir cok sey dedim ennson 4 5 ay once endeks 83 binden donucek ralli yapicak ama mipaz cikmayacak deli edicek dedim olede oldu bisey bilip paylassam ne olucak mipaz hayranligi almis basini gitmis olumlu biseyler bekliyor herkez herzaman
     Alıntı Originally Posted by muusaky Yazıyı Oku
    Yahu boşver başkasının aklını, biliyorsan paylaş.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. Geri döndüm. Sattığım senedi tekrar alma alışkanlığım yok ama bu seferlik böyle olsun dedik bakalım. İndikatör dizilişleri, kapanış, MACD hepsi yükselişi kesin olarak onaylıyor. Piyasada ve sosyal medyada büyük bir hızla iyimserlik yayılmaya yükseliş naraları atılmaya başladı bile. Bu beni korkutuyor. Beni asıl korkutan şey başka ama neyse onu Allah'a havale ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. Geri döndüm. Sattığım senedi tekrar alma alışkanlığım yok ama bu seferlik böyle olsun dedik bakalım. İndikatör dizilişleri, kapanış, MACD hepsi yükselişi kesin olarak onaylıyor. Piyasada ve sosyal medyada büyük bir hızla iyimserlik yayılmaya yükseliş naraları atılmaya başladı bile. Bu beni korkutuyor. Beni asıl korkutan şey başka ama neyse onu Allah'a havale ediyorum.

Arkadaşım Metastok kullandığını görüyorum verileri nerden alıyorsun ve ücretli mi? Ben ücretsiz veri bulamadım?!!!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Orta-Uzun vade grafiği mükemmel duruyo gerçekten Sevgili Dostum ... Gözüm 1-2 aydır ciddi şekilde bunun üstüne. Kırmızı düşeni kırarsa kuvvetle muhtemel aylık macd yukarı kesecek ve ilk önemli yukarı sinyali gelecek. Orta-uzun vade ilk hedef orta siyah mediana dokunmak olacak.. 6 aylık EMA - 12 aylık EMA yı yeşil elipsler içinde yukarı kestiğinde konti garanti ralli teyidi olmuş. Yine kesişmek üzere hazırda bekletiliyor bu iki ortalama. 1.48 üzeri aylık kapanışlarda kırmızı düşende kocaman bi delik açar. Aşağıya gevşemelerde 1.20 uzun vade için çok kuvvetli destek görevinde. Takaslarına bakmadım ama çok büyük ihtimalle haber bekliyorlar kırmızıyı kırmak için ve süre oldukça daralmış... Sabırla DEV bi FLAMA çiziyolar. Bol kazançlar tüm taşıyanlara...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Sevgiler... Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Arkadaşım Metastok kullandığını görüyorum verileri nerden alıyorsun ve ücretli mi? Ben ücretsiz veri bulamadım?!!!

Ücretli olarak alıyorum.

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Orta-Uzun vade grafiği mükemmel duruyo gerçekten Sevgili Dostum ... Gözüm 1-2 aydır ciddi şekilde bunun üstüne. Kırmızı düşeni kırarsa kuvvetle muhtemel aylık macd yukarı kesecek ve ilk önemli yukarı sinyali gelecek. Orta-uzun vade ilk hedef orta siyah mediana dokunmak olacak.. 6 aylık EMA - 12 aylık EMA yı yeşil elipsler içinde yukarı kestiğinde konti garanti ralli teyidi olmuş. Yine kesişmek üzere hazırda bekletiliyor bu iki ortalama. 1.48 üzeri aylık kapanışlarda kırmızı düşende kocaman bi delik açar. Aşağıya gevşemelerde 1.20 uzun vade için çok kuvvetli destek görevinde. Takaslarına bakmadım ama çok büyük ihtimalle haber bekliyorlar kırmızıyı kırmak için ve süre oldukça daralmış... Sabırla DEV bi FLAMA çiziyolar. Bol kazançlar tüm taşıyanlara...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Sevgiler... Saygılar...

Teşekkürler Sayın onelle. Sizin bakış açınızdan da olumlu görünmesine sevindim. Başarılar dilerim dostum...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sayın onelle. Sizin bakış açınızdan da olumlu görünmesine sevindim. Başarılar dilerim dostum...
    bizi gördüler sanırım sabah aldılar kağıdı ....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ücretli olarak alıyorum.
    Rica etsem detayları özelden msg atarmısınız?
    fiyat fşrma yıllık aylık?
    saygılar

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 726/853 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •