Sayfa 761/853 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Niye hallka acik sirkette calismak eziklikmi nesi şık olmamis kocun ceo sumusunuz siz olese sahsen burda ne iisiniz olur yani okadar buyuk yerde calisip bole biyere yatirim yapsamda forumlarda cirit atmam ayrica biryerde calisip o yerin memuru olmak kotu biseymi neyine masallah dicem 2011 den beri mipazi takip ederim ben dusunurum kafamda kurarim o arkadas yazilara dökmüs herseye bedevaci olmayin sizde. ben hersene mipazin 60 sayfalik finansal raporundan tutun mahkemesine kadar hepsini okurum harfi harfine kaciniz okudunuz? Ben bunun suanki arazilerinin mahkemesini 3 yil bekledigim zaman oldu 50 kurustada gordum3 tl dede gordum yeri geldi iicinde oldum yeri geldim olmadim mipaza okadarda yabani degiliz

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Memur olmak bir yerde çalışıyor olmak elbette kötü bir şey değil ama başkasına haddiniz olmayarak bir ünvan,bir yakıştırma yapıyorsanız bu hoş bir davranış olmaz.Aklı başında yorum yapan bir kaç arkadaş var ama teşekkür etmesi gerekirken tiye alan bir sürü hadsiz de var malesef..sizin yorumunuzda da alaycı bir tavır vardı, ben öyle anlamışta olabilirim..Sn temel analiz 1 sizin iyi niyetli olduğunuzu söylemiş, bizede eyvallah demek düşer.

Özetle ; özellikle bugünlerde aklı başında araştırarak yorum yapan ve yapacak arkadaşkara ve teknik yorumlarda bulunabilecek uzmanlara ihtiyacımız var. En azından bu tür topiklerden bu şekilde istifade etmek hepimizin menfatinedir.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

2. Buzamana kadar pek alayci tarafim olmadi mipazi yerede vurdum ,gögede cikardim. ispatiyla yatirimciyim asik degilim cunku. neyse sen derin dusundun beni ben aslinda arkadas ii arastirmis dediklerini harfiyen bende arastirdim nasil yoruldugumu sabahlara kadar okudugumu birben bilirim bide bu temel arkadas kendi kendime zaten bu genelleme calisma isini temel analiz isini kendisine genelleme yapmadan once kendimede cok yaptim sirkettekiler acaba bu 60 sayfalik raporu mahkemesini bizim kadar takip ediyormu diye neyse ii aksmalar
     Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Memur olmak bir yerde çalışıyor olmak elbette kötü bir şey değil ama başkasına haddiniz olmayarak bir ünvan,bir yakıştırma yapıyorsanız bu hoş bir davranış olmaz.Aklı başında yorum yapan bir kaç arkadaş var ama teşekkür etmesi gerekirken tiye alan bir sürü hadsiz de var malesef..sizin yorumunuzda da alaycı bir tavır vardı, ben öyle anlamışta olabilirim..Sn temel analiz 1 sizin iyi niyetli olduğunuzu söylemiş, bizede eyvallah demek düşer.

Özetle ; özellikle bugünlerde aklı başında araştırarak yorum yapan ve yapacak arkadaşkara ve teknik yorumlarda bulunabilecek uzmanlara ihtiyacımız var. En azından bu tür topiklerden bu şekilde istifade etmek hepimizin menfatinedir.

3. Heryer çöküyor; mipaz ayakta... Ü.Y:K. gelince böyle oluyormuş demekki...

4. İi ki ii dedin masallah dedigin 3 gun yasiyor heralde;))
     Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Heryer çöküyor; mipaz ayakta... Ü.Y:K. gelince böyle oluyormuş demekki...

5. Bu parayı gömen vatandaş keşke ederi olduğunu düşündüğüm bir hisseye gömseydi parasını bu kadar belirgin, arkasına takılırdım.

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bu parayı gömen vatandaş keşke ederi olduğunu düşündüğüm bir hisseye gömseydi parasını bu kadar belirgin, arkasına takılırdım.
    Eğer ÜYK ismi olmasaydı acaba şu an bu kağıt neredeydi merak ediyorum.

Üç beş çapulcunun oyuncağı olmuş 1.3x’lu seviyelerde otluyordu muhtemel.

Piyasa 12.000 puan indi; bu bide totalde yüzde 32 primli.

7.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku

Doğruya doğru...

Ancak 2 nin üstüne atsa tekniği daha da düzelecek

8.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku

bu ölçekde bir firmanın hissesini bu kadar toplamaya kalksa %100 yapmadan toplayamazdı.

Sayfa 761/853 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •