Sayfa 735/853 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Dogan yayin holdingi 50 kurus ciklet parasina doholle birlestirdigi gibi bir kulbunu bulup birlestirmez ins yada yada dohol mipaza yetisti zaten 1 dohol e bir mipaz derse ozaman dohol sahibi olunur ozamanda o bazi 20 30 tl den mipazi satarim 20 tavan ceker diyen arkadaslara kapak olur dolasimde 1 milyar hissesi olan hisse 20 tavan nasil ceker goruruz
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    İşlerde sadeleşmeye gidiyorsa, eğer GYO yapmayacak ise, Turmp Tower da yaptığı gibi, Mipaz dan arsayı alsa veya DOHOL ile MİPAZ ı birleştirse de olur..

Her durum biz tekkeyi bekleyenler yarar

YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR.
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu haber doğruysa sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim Eğer bu arazi satılıcaksa mipazın durumu ne olacak? Oldu olacak mipazıda arsanın peşine takıp eşantiyon olarak versinler. Alan kurum imar sorununu giderir birde proje patlatırsa dadından yenmez. Yok arsa satılıp para kasaya alınır, güçlü bir yatırım yapılır ise onada amenna, kabulümüzdür. Araziyi satıp mipazında kapısına kilit vurur ise işte benim sorum burada ortaya çıkıyor .. Ağam ozaman ne olur ?
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

3. İstanbulda bukadar buyuk parsel yok bence mipazin arazisidir varsada demekkki bazi forumlarda arkadaslar istanbulda bukadar buyuk mupazin arazisinden baska yok diye gtunden sallamis demektir. adamlar 800 mil istiyor bazi forumlarda 5 milyar ederi var deyip sallayip duruyorlardi hadi hayirlisi

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : twiztaz; 11-09-2019 saat: 17:31.

4. Koskoca Doğan Grubu, belki de İstanbul'un en büyük arsalarından birini Sahibinden.com da satacak öylemi.. bazıları kafayı yemiş. Ben de Sahibinden e girip üye olup ücretsiz 500000 dönüm arsa şu şu diye yazar ilan verebilirim. 3 dk sürmez.

5. Sahibinden com dan zor satar.. hürriyet emlak a verse ilanı, daha çabuk satar bence ... biri kağıta sazan gelsin diye ucuz bir oyun yapmış gibi geldi

Mipaz ile dohol 'ün bir alâkası yok!
    Bu gereksiz bilgiyi paylaşıp insanların kafalarını karıştırma!
     Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Mipaz,DOHOL,XU100 senkronize (Koralesyon)grafiği...

Spek İnsanları salak mı zannediyorlar.Burdan mal mı toplanır...
    Ayrıca 1.73 ortalama satmışım,26 kademe altan yerine koydum..

Biraz daha sal ,daha da mallanalım...

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar
    Boşverin araziyi onu bunu
    Ne ne kadar eder v.s.
    Aklınızın ermiyecegi işlerin peşinden koşmayın!
    Siz önce grafikleri açıp bakın!
    Günlük ve reel takasları kıyaslayıp , hangi dağda kurt ölmüş onu bulun!
    Yığınla gereksiz yazı var burda.
    Delinin biri kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor!
    Yok sahibinden de ilan varmış
    Bu gün kü alavere dalavereden kimse bahsetmemiş
    Valla boşa duruyoruz burda

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by haydarpaşa Yazıyı Oku
    Koskoca Doğan Grubu, belki de İstanbul'un en büyük arsalarından birini Sahibinden.com da satacak öylemi.. bazıları kafayı yemiş. Ben de Sahibinden e girip üye olup ücretsiz 500000 dönüm arsa şu şu diye yazar ilan verebilirim. 3 dk sürmez.
    caddebostan gayrimenkulün adresi belli, telefonu belli, adresini veriyor, 800 yazdık, ama 150 milyon dolar diyor. Ben başka şehirde yaşıyorum. Caddebostan civarında oturan varsa, Madonun arka sokağında, no 26.(sokağın adını unuttum)

gidin bi görüşün, gerçekten gizlilik sözleşmesi var mı, satan Mipaz mı, Doğan mı, yoksa başkaları mı, yada sahtemi...

Diyelim ki ilan tarihinden önce tahtaya giren bir grup, sahte ilan verdi... Zaten 1.76 ya gidip 1.50-1.76 aralığından 5-6 milyon lot sattılar..

Eeee hisseyi sattılar da, ilanı neden kaldırmadılar??? Hala duruyor...

Alıcı gibi bi gidin, emlakçıya... Doğru mu yalan mı, ortaya çıksın

Sayfa 735/853 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •