Sayfa 291/853 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by Mithat_38 Yazıyı Oku
    Zamanında Tümosan aldım hükümete yakınlığını bilmeyen yoktur tank dendi top dendi motor dendi derken kağıt uçtu gitti sonunda ne oldu tank motoru beklentisi hayal oldu bitti. Ama mipazdaki beklenti ne hayal ürünü nede söylenti koskoca Türkiye Cumhuriyetinin tapulu arazisi akmaz kokmaz İstanbul gibi bir şehirde böyle büyük bir arazisi olan bana bir hisse gösterin tamam bu para etmez haklısınız diyeyim satıp gideyim kimse sizi etki altında bırakmasın sizin tapulu beklentiniz var daha ötesi yok
    Bu yorumun üstüne bir şey yazılmaz varsın tahtacı tilkiliğini devam etsin.

2. Bence bu kağıt bedelli açıklayacak. Oran be olur bilmem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Malesef durum vahim...yağmurdan kaçarken doluya tutulmak...

Yada brüt takas

5. Taban da bekliyorum...

6. hahahha yok tahtası kapatılır :D gayet normal formaysonunu tamamlıyor, maliyet 2,89 dan yakalandık bekliyoruz...

7. arsa duruyormu yerinde . bakan oldumu. belşi spek arsayı söküp götürmüştür..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Ya bi arsa tutturdunuz gidiyor. Ya doğan gurubunu ilgilendirir bi durum var yada bu hisselerde iş bitti. Olumsuz birseyler var tum dogan gurubu dususte dohol hurgz mipaz hepsi ekside... ben olumsuz bir durumla karsilasabiliriz hafta sonu diyorum olasi dususe maliyet dusurmek icin nakit bulundurun derim. Arsa marsayla da milletin aklini bulandirmayin...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 291/853 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •