Sayfa 329/853 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. evet bende varım sonuna kadar da burdayım ve herkes için bol şans inşallah herkes kazanır beklenti var yok değil ve hisse 12 yıl önce bile 4.50 idi endeks nerden nereye milpa .yüzde 13 halka açık 22 milyon lot mal varlığı var yalnız 2000 dönüm tek kalem arazi masada imza bekliyor daha başka gelirler masa sandalye şirketleri bile son bir yılda yüzde 500 pirim yaptı eli kulağında yerinde durmaz yapılan zulüm ky nin elindekileri alıp kat kat yukarlarda millete verecek istediği malı toplasın bakın neler olacak herkes milpazı konuşacak işi iyi biliyor adam baktı herkes beklenti içinde 3.20 den beri durmadan döktü iyi toplamıştır umarım doymuştur mala yoluna devam etse onunda maliyeti yüksek olabilir illaki yürütecek turşusunu kuracak değil heralde bu hisse illaki çıkacak bekleyip göreceğiz hep beraber tahtacı abi dahi benim gibi ky abilere ALLAH şansınızı açık etsin derim dostlar ytd

2. Bunun arsa hikayesi nedir
    Geçmişe baktım ocağa kadar pek birşey anlamadım.
    Kapta bir haber var mahkeme tarafından
    arsanın hazineye kaldığı yönünde bu arsa aynı arsa mı

3. Beyler bayanlar 2 milyon m2 arazi orada duruyor. Biryere gittiği yok. Yani beklenti var mı var. Bitti mi bitmedi. Dayanabilen kağıdına sahip çıksın. 2 senedir bu kağıttayım ve dayanabildiğim kadar dayanacağım. Yatırım tavsiyesi değildir sadece umutlarım ve beklentilerimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Beyler bayanlar 2 milyon m2 arazi orada duruyor. Biryere gittiği yok. Yani beklenti var mı var. Bitti mi bitmedi. Dayanabilen kağıdına sahip çıksın. 2 senedir bu kağıttayım ve dayanabildiğim kadar dayanacağım. Yatırım tavsiyesi değildir sadece umutlarım ve beklentilerimdir.
    Hocam milleti tutun tutun diyerek etkileyen ve satışı durdurmaya calisan gruplar var. 2.70 lerden maliyetler var bu kagitta. Stop hic konusan suana kadar olmadi desek yeri. Nadiren stop yapanlar oldu. Bu hissede mal cikiliyor. Uzun süredir diyorum. Arsa beklentisi konusuna gelince beklenti yatirimci nezdinde devam edebilir ama ben arsa konusunda da bir puruz oldugunu dusunmuyor degilim. %30 civari deger kaybindan soz ediyoruz. Belkide gercek fiyati buralardir diye bakmak gerek insallah yaniltir mipaz da mahcup olan ben olurum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by bykara Yazıyı Oku
    Hocam milleti tutun tutun diyerek etkileyen ve satışı durdurmaya calisan gruplar var. 2.70 lerden maliyetler var bu kagitta. Stop hic konusan suana kadar olmadi desek yeri. Nadiren stop yapanlar oldu. Bu hissede mal cikiliyor. Uzun süredir diyorum. Arsa beklentisi konusuna gelince beklenti yatirimci nezdinde devam edebilir ama ben arsa konusunda da bir puruz oldugunu dusunmuyor degilim. %30 civari deger kaybindan soz ediyoruz. Belkide gercek fiyati buralardir diye bakmak gerek insallah yaniltir mipaz da mahcup olan ben olurum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam ben de dayanabilen dayansın diyorum. Ben hiç satmadım mı? Tabiki sıkıştığım zamanlarda azar azar sattım. Bu kağıt 4-5'lerden 0,50'lere indi. Buradan 3,20'leri gördü. Tabi kimseyi etkilemek istemem. İsteyen satsın istemeyen tutsun. Ama kağıdı bu süreçte yüksek maliyetlenen ky'ler var. Ben sadece onların morallerini yüksek tutmaya çalışıyorum. Beklentinin bitmediğini söylüyorum. Gücü olan dayanabilen dayansın diyorum. Ama bu benim nacizane görüşüm. Belkide daha da düşecek. YTD

6. ne oluyor
    alışlar kuvetli mi
    kademe paylaşırmısınız

7. devre kesici yedi
    abiler alıcı satıcı bilgisi lütfen
    devamı gelir mi yükselişin
    satıp tekrar düşermi altan almak için diğer günler
    alış maliyeti düşürmek için

8. Palaaa ne oldu? 1.99 altı sanada yaramadı dimi? Tavan gelsin, hadi bakalım, yürüt artık.

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 329/853 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •