Sayfa 352/853 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Milliyet Pazarlamanın arsası nerede var? Satılma durumu varmı?

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet_vedat21 Yazıyı Oku
    Milliyet Pazarlamanın arsası nerede var? Satılma durumu varmı?
    KURTKÖY-PENDİK İSTANBUL'da 2 milyon metrekare arazi var ve buradaki imar durumu değişti. Şu anda Büyükşehir Belediye Başkanı'nın imzasını bekliyor. TOPBAŞ'ın yerine geçen yeni başkan yakınca imzalar muhtemelen.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet_vedat21 Yazıyı Oku
    Milliyet Pazarlamanın arsası nerede var? Satılma durumu varmı?
    Satilma degil. Imara acilma. Satis yada kendileri imar edecek ama sonraki surec. Bekledigimiz haber tarlanin arsa durumuna gecmesi haberi...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. imarlar zorlastirilma karari alindi, zaten cb nin belediye denetimleri ile baslattigi bir surec vardi. imar planlarinda degisime gidiliyormus. ama ben halkin imar bekledigi yerlerde sikinti olacagini sanmiyorum

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    imarlar zorlastirilma karari alindi, zaten cb nin belediye denetimleri ile baslattigi bir surec vardi. imar planlarinda degisime gidiliyormus. ama ben halkin imar bekledigi yerlerde sikinti olacagini sanmiyorum

Sn. CPA bu ulkede zorlasma olmaz. Dikkat ediyorsaniz cb nin dikine imara karsi oldugunu 2-3 gun once soyledi. Yani yuksek emsal den ziyade dusuk emsal benimsenecek. Benim konusmadan anladigim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yüksek katlara , yüksek emsal değerlere kısıtlama gelmesi demek, şehir dışına doğru imarın hızlanması demek olur ki , bu durumda MİPAZ arazisinin olduğu yerler daha hızlı gelişip daha fazla değer kazanır..
    Bu arada imar değişikliğinin ayrıntılarını içeriden öğrenen olmadı mı hala? Ya da öğrenenler imar durumunu beğenmeyip hisseyi 3lerden bu yana sattılar mı? Eskisi kadar yorum yazan yok. Burada bir ara bilgi paylaşan paylaşana idi.

8. Size bir sorum olacak arkadaslar twiteerdaki harun kahraman mipazla ilgili bir tweet attimi?? Bu borsa uzmani birisiymis tweeterda bende bugun gordum!!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 352/853 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •