Sayfa 636/853 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Arkadslar haber filan yok bugun twtrda yazan bir ekip hisseye tavan yaptirdi . Yarin dikkat esin elinize vermesinler yukselisin sebebi bu...iyi aksamlar

2.  Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Arkadslar haber filan yok bugun twtrda yazan bir ekip hisseye tavan yaptirdi . Yarin dikkat esin elinize vermesinler yukselisin sebebi bu...iyi aksamlar
    A1 i aciga yakaladilar.yarin da yukselise devam eder ama gun sonu kapanisi savasin galibi belirleyecektir. bu tahtadaki benim bildigim A1 pes etmez eger yarin da aciga devam ederse bilinki gun sonunda kazanan A1 olacaktir.

3.  Alıntı Originally Posted by Fpkaya Yazıyı Oku
    A1 i aciga yakaladilar.yarin da yukselise devam eder ama gun sonu kapanisi savasin galibi belirleyecektir. bu tahtadaki benim bildigim A1 pes etmez eger yarin da aciga devam ederse bilinki gun sonunda kazanan A1 olacaktir.
    A1 in hakkından galip öztürk gelir. Dikkat edin elinde olmayan atlamasın

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. A1 ve gedik tahtacının en çok kullandığı 2 kurum.
    Daha sonra yapı kredi,iş ve garanti ve ak yatırım.
    Size altın değerinde tiyo,ky atlarsa mala tahtacı basıyor,kimse atlamazsa tavana gider gene,alımları ve satımları küçük parçalar halinde yapın.

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Hissenin yeni bir banda oturması gerek.Her geçen gün bu seviyeler çok ama çok ucuz kalıyor.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eşleşme nedir

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Her zamanki hareketini yapacak gibi yine.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Asıl soru şu başladığı yere dönecekmi..kuşmu civcivmi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 636/853 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •