Sayfa 664/853 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    Malum partinin beton sevdası o arsayı ike ike imara açacaklar. Milyar dolarlar kazanc

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirketin yatırımcı ilişkileri sorumlusuyla yaptığım görüşmede ellerinde satılmayı bekleyen bir kaç ticari işyeri kaldığını söyledi. Önceki projelerden kalan stokları bitirmeye çalıştıklarını söylediler. Ellerinde yeni bir projenin olmadığını olduğu zaman kap ta açıklama yapacaklarını söyledi. Ayrıca içinde bulunduğumuz krizden dolayı inşaat sektörünün sıkıntılar yaşadığından bahsettiker. Bilinen bir gerçek varsa oda 2019 yılında ellerinde bir projenin olmadığı.Ellerindeki arsadan başka bir hikayeleri yok, o da nezaman olur ??? (216) 339 97 39 Bu telden sizlerde arayarak bilgi alın.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    2.40 maliyetlerle beklemeye devam ediyorum bedelli zamanlaması manidar bedelliden belli bir süre sonra yukarıya sert hareketler ve uzun soluklu olacağını düşünüyorum 2019 un flash hissesi olacak

Sn Pik16 , bedelli zamanlaması manidar demişsiniz.2019 yılının flash hissesi olacak demişsiniz. Biraz daha açıklayıcı yazarsanız memnun oluruz. Bu yorumlarınızın bir dayanağı var mıdır ?
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Şirketin yatırımcı ilişkileri sorumlusuyla yaptığım görüşmede ellerinde satılmayı bekleyen bir kaç ticari işyeri kaldığını söyledi. Önceki projelerden kalan stokları bitirmeye çalıştıklarını söylediler. Ellerinde yeni bir projenin olmadığını olduğu zaman kap ta açıklama yapacaklarını söyledi. Ayrıca içinde bulunduğumuz krizden dolayı inşaat sektörünün sıkıntılar yaşadığından bahsettiker. Bilinen bir gerçek varsa oda 2019 yılında ellerinde bir projenin olmadığı.Ellerindeki arsadan başka bir hikayeleri yok, o da nezaman olur ??? (216) 339 97 39 Bu telden sizlerde arayarak bilgi alın.
    Görüştüm on gun once dedim yahu niye düşüyor 1.89 dan 1.65e geldik hersey yolunda beyefendi dedi endeks düşüyor o yüzden dedi peki dedim bende üç gün sonra bedelli tokatini yedim hakkim haram olsun hepsine kasada milyar dolar var kalkmışlar yatirimcinin üç kuruşuna göz dikmişler rezillik

4.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Sn Pik16 , bedelli zamanlaması manidar demişsiniz.2019 yılının flash hissesi olacak demişsiniz. Biraz daha açıklayıcı yazarsanız memnun oluruz. Bu yorumlarınızın bir dayanağı var mıdır ?
    Şöyle diyelim 6.his Yatırmakta tavsiyesi değildir

5. Anlayanlar anladı sanırım

Mal toplu bir işaret fişeğine bakar. Seçim öncesi bedelli açıklamış ta seçim sen sonra Ne olur acaba arsaların değeri bide imar çıkarsa 50 günlük hareketli ortalama bereşu an ki fiyat nerde oparasyon büyük ben böyle düşünüyorum başkaları beni bağlamaz

6.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    2.40 maliyetlerle beklemeye devam ediyorum bedelli zamanlaması manidar bedelliden belli bir süre sonra yukarıya sert hareketler ve uzun soluklu olacağını düşünüyorum 2019 un flash hissesi olacak
    2019 endesk icin olumsuZ bence endesk 80 bin lere gelirse buda 1 tl kerde olur altini bilmem

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    kafadan 3 ay var bolunup normale donmesine

8. ben bunun 114 donumluk arsasini bekledim 2 yil zaten 5 6 yil surdu oda ormana gecti zaten yani ulkemizde davalar uzun suuryor gecen sene askiya cikti daha seneler var bence diger forumlardada tutturmuslar bi yok yalcindag reisin yaninda yok defter degeri 50 tl olucak yok piyasa degeri 8 milyar tl olucak at yalani s2eyim arabi hesabi

Sayfa 664/853 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •