Sayfa 457/853 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Dogru soyluyor 1masa 1sandalye sirketi ama arsa var bu arkadasin su anda yazdiklari dogrumu degilmi
    Ben yanlış demedim.. doğru da demedim.

Ama o arkadaş üzerinde bana göndermede bulunuyorsun..

O arkadaşın kafası karışıkmış bir zamanlar.. Sanırım o gün inanmadığı haberlere bir süre sonra inanmış..

Bir kez daha söylüyorum..

Eğer borsadaki yatırımınız için emek harcarsanız alın ve beyin teri dökerseniz mutlaka kazanırsınız.. Ama at yarışı mantığı gibi, duyumlarla tüyolarla, tavsiyelerle yatırım yapıp, hiç de emek harcamazsanız bunun adı kumar olur..

Kumarda kaybedebilirsiniz de kazanabilirsiniz de..

Ben size düşer de demiyorum, yükselir de demiyorum.. Takip edin, araştırın, öğrenin diyorum.

Allah hepinizin gönlüne göre versin..

Umarım hepiniz kazançlı olursunuz bu tahtada..

Ben de tabiki..

2. Sagol bak yazmiyacam dedin sozunde dur anlastikmi bakalim ne kadar dayanacaksin

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sagol bak yazmiyacam dedin sozunde dur anlastikmi bakalim ne kadar dayanacaksin

aytek aytek..

Ben söz verdiysem.. o söz sözdür..

Ve.. Sözümüz onurumuzdur.

Uğruna yaşadığımız onurumuz..

Not: Daha iİleri gitme..yazdıklarımı sindire sindire oku..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Küstüm size.. Yarın da yazarım.. bir daha da yazmam.. terk-i diyar ederim buraları..

4. Gorelim bakalim onurlu insan

5. Arkadaşlar yapmayın böyle yav. Ben mesela teknikten meknikten anlamam daha doğrusu çok az bilirim. Ben naparım bilançosuna bakarım hikayesi varsa araştırırım. Geriye dönük 5 yıl faaliyet raporunu okurum. Bu bilgilerimi teknik paylaşan arkadaşların bilgileriyle harmanlarım. Dolayısıyla faydalı bilgi paylaşan herkese forum açık. Tarzlar farklı olabilir. Tarzımızı yansıtırken karşımızdakini de düşünmek lazım. Şu an bu tahtada zararda olan çok ky var. Bu kağıdı nasıl aldıklarına bakmadan yorum yapmak gerekir diye düşünüyorum. Dolayısıyla paylaşalım bilgilendirelim ama kimseyi suçlamadan, hor görmeden, küçümsemeden. İnşallah hepimiz bu Mipaz’dan gönlümüze göre kazanırız. Kalın sağlıcakla.

6. Bu Buckingham Dükünün maliyeti ile benimki birbirine yakin gibi geldi bana biraz rüzgar yapayim dedim nesesi kacti dükümüzün

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Gorelim bakalim onurlu insan
    Ayıp ama..

Gerçekten ileri gidiyorsun..

Açın bakın yazılarıma.. 2017 Haziran sonu tatile çıktım.. Eylül gibi dönüp, yurtdışından aldığım iş teklifi için gidecektim.. Foruma da öyle yazdım bunu..
    Ama gideceğim firmada bir aksilik oldu.. Yerine geçeceğim CTO daha erken ayrılmak isteyince 21 Ağustos'ta tatili kesip uçtum yurtdışına..

Aralık ayı başında (1 Aralık) 15 günlüğüne geldim.. Çünkü , Holanda'da bir toplantının ardından, şirketin Malezya faaliyetlerini denetleme görevi aldım.. Bari geçerken 15 gün evimde kalayım dedim.. Bu denetleme işi ve toplantılar 10-12 gün sürecek.. Geri geleceğim.. Yılbaşını evimde geçirip, Ocak ayının ilk haftalarında geri Seattle'a gideceğim..

Yani.. istesem de yazamıyorum.. bildiğiniz gibi değil..

Başka bir açıklama istiyor musunuz.. ?

Siz benim kalbimi kırsanız da ben sizlerin kalbini kırmak istemiyorum..

Çünkü gidiciyim.. Gider ayak neşenizi kaçırmak istemem..

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ayıp ama..

Gerçekten ileri gidiyorsun..

Açın bakın yazılarıma.. 2017 Haziran sonu tatile çıktım.. Eylül gibi dönüp, yurtdışından aldığım iş teklifi için gidecektim.. Foruma da öyle yazdım bunu..
    Ama gideceğim firmada bir aksilik oldu.. Yerine geçeceğim CTO daha erken ayrılmak isteyince 21 Ağustos'ta tatili kesip uçtum yurtdışına..

Aralık ayı başında (1 Aralık) 15 günlüğüne geldim.. Çünkü , Holanda'da bir toplantının ardından, şirketin Malezya faaliyetlerini denetleme görevi aldım.. Bari geçerken 15 gün evimde kalayım dedim.. Bu denetleme işi ve toplantılar 10-12 gün sürecek.. Geri geleceğim.. Yılbaşını evimde geçirip, Ocak ayının ilk haftalarında geri Seattle'a gideceğim..

Yani.. istesem de yazamıyorum.. bildiğiniz gibi değil..

Başka bir açıklama istiyor musunuz.. ?

Siz benim kalbimi kırsanız da ben sizlerin kalbini kırmak istemiyorum..

Çünkü gidiciyim.. Gider ayak neşenizi kaçırmak istemem..
    Siz yorumlarınızı yazabildiğiniz sürece yazın lütfen. Zarar biraz fazla olduğundan espri kaldırabilecek durum yok sadece. Yani insanlar o veya bu sebeple almışlar. Herkesin alma sebebi farklı olabilir. Araştırmadan alan olabilir araştırıp alan olabilir. Faydali her bilgiye ihtiyaç var bu dönemde.

Sayfa 457/853 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •