Sayfa 847/853 İlkİlk ... 347747797837845846847848849 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Arkadaşlar bize kazık atıldı diye düşünüyorsaniz aşağıdaki örnek dilekçeyi SPK ya gönderin. Googldan spk nin mail adresi mevcut.

Spk başkanlığına
    Ankara
    Mipaz şirketinin hisselerini satın aldım
    Şirket imar planı için mahkemeye başvuru yaptı
    Daha sonra da satış haberleri çıktı basinda
    Ama şirket bunun yalan haber olduğunu kap haberi gonderirek belirtti.Aradan kısa bir süre sonra da satış haberi yollayarak biz yatırımcıları zarara uğrattı.Bununla yetinmeyip hisselerini 589 dan geri alırım şayet arsanın satışına izin vermezseniz şeklinde bir özel durum haberi yollayarak biz yatırımcılari çok büyük zarara uğrattı.hem maddi hem de manevi zararımız çok büyük.ayrica şirket spk yi da devreye sokarak kap haberi gönderip arsa satışı olmayacak şeklinde yanıltıcı haber yolllamistir.
    Konuyla ilgili olarak şirketi uyarmanizi ve şirketin gördüğü en yüksek değer olan 990 dan hisselerini geri alması şeklinde bir yaptırım uygulamanızı istiyorum
    Gereğini bilgilerinize arz ederim
    Adres. İmza
    Ad soyad

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bize kazık atıldı diye düşünüyorsaniz aşağıdaki örnek dilekçeyi SPK ya gönderin. Googldan spk nin mail adresi mevcut.

Spk başkanlığına
    Ankara
    Mipaz şirketinin hisselerini satın aldım
    Şirket imar planı için mahkemeye başvuru yaptı
    Daha sonra da satış haberleri çıktı basinda
    Ama şirket bunun yalan haber olduğunu kap haberi gonderirek belirtti.Aradan kısa bir süre sonra da satış haberi yollayarak biz yatırımcıları zarara uğrattı.Bununla yetinmeyip hisselerini 589 dan geri alırım şayet arsanın satışına izin vermezseniz şeklinde bir özel durum haberi yollayarak biz yatırımcılari çok büyük zarara uğrattı.hem maddi hem de manevi zararımız çok büyük.ayrica şirket spk yi da devreye sokarak kap haberi gönderip arsa satışı olmayacak şeklinde yanıltıcı haber yolllamistir.
    Konuyla ilgili olarak şirketi uyarmanizi ve şirketin gördüğü en yüksek değer olan 990 dan hisselerini geri alması şeklinde bir yaptırım uygulamanızı istiyorum
    Gereğini bilgilerinize arz ederim
    Adres. İmza
    Ad soyad
    Elinize sağlık üstad
    Cimer kanaliyla da yapılabilir
    Bakalım ne olacak

Evet ustalar
    Bankalar bile 3 e katladi
    Ziraat GYO dahil kodamn gyolar tavan üstüne tavan
    Buna rağmen İstanbul'da bu kadar büyük arsası olan şirket yüzde 50 değer kaybetti
    Hiç mi utanma yok
    Hiç mi kimseden korkunuz yok
    Kemal Sunal in filmindeki evlerini elinden alan mafyalar gibi elimizdeki arsa satıldı
    Yazık
    Bu ülkede yatırım falan yapılmaz
    Spk kardesim sen arsayı satmayacsgim deyip nasil arsayı satarsın demiyor

4. 1 aydaki zarar %50 ,yani 2 lira yerine 1 lira 10 lira yerine 5 liramız var,,,bunun müsebbibi şirketin neyi var,, 100 milyon$ cık parası var(biline ne göre)en fandık hisseler bile 1 ayda % 20 yaptı,,değere yatırım yapmış ky mağdurun, mağduru oldu , duayen denilen şirketin hali böyle , tek güven katalizörü ile müthiş işler yapılır,, amma oda burda yok,, temel ve teknik çok önemsediğim bu itibar erezyonuna uğramış bu sirketten ilk fırsatta daha küçük şirketlere geçeceğim, onlardaki yüzsüzlük bu kadar olmaz gibime geliyor( ömür törpüsüymüşsün,, be ( zamanında ropdöşenbır ile, sivilleşme,, liberal piyasa ayar verişleri,,yerini zaman içinde söğüşleme,, kumpas düzenine evrilmiş,, koskoca holding iştirakleride düzene uymuş,, allah ıslah etsin demekten başka çare yok,,,

Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    1 aydaki zarar %50 ,yani 2 lira yerine 1 lira 10 lira yerine 5 liramız var,,,bunun müsebbibi şirketin neyi var,, 100 milyon$ cık parası var(biline ne göre)en fandık hisseler bile 1 ayda % 20 yaptı,,değere yatırım yapmış ky mağdurun, mağduru oldu , duayen denilen şirketin hali böyle , tek güven katalizörü ile müthiş işler yapılır,, amma oda burda yok,, temel ve teknik çok önemsediğim bu itibar erezyonuna uğramış bu sirketten ilk fırsatta daha küçük şirketlere geçeceğim, onlardaki yüzsüzlük bu kadar olmaz gibime geliyor( ömür törpüsüymüşsün,, be ( zamanında ropdöşenbır ile, sivilleşme,, liberal piyasa ayar verişleri,,yerini zaman içinde söğüşleme,, kumpas düzenine evrilmiş,, koskoca holding iştirakleride düzene uymuş,, allah ıslah etsin demekten başka çare yok,,,
    Mahmut kardeş ASELSAN bile tavan oldu bu süreçte
    Aselsan alırım her ay iyi ki de alırım
    THY 12 den 75 oldu bir senede
    Halkbank Vakıfbank bir ayda ikiye üçe katladı

Devletin hisseleri dışında yatırım yapmamak gerekiyor anladığım kadarıyla
    Dediğiniz gibi bunlar bizi kandirmaktan başka bir şey yapmıyor birçok şirket

Adamlar yalanlama yapıyor kap üzerinden arsa satışı yok deyip arsa satıyorlar
    Spk ne oluyor demiyor
    Millet 990dan mipaz alıyor 589dan geri alırım diyor bir de.hic mi Allah korkusu yok sizin.
    Spk madem arsa satışı yok dedin hisselerini 990dan geri al diye ceza verse bu hisse bugün 6 değil 9 olurdu
    Ama nafile
    Ama şimdilik
    Bir gün bir babayiğit çıkar hesap sorar bu borsadaki alavere dalvere işlerden
    Kenan Evren bile yargılandı geç de olsa
    İlahi adalet elbette tecelli eder bir gün

6. Sn honky sermaye piyasaları,, balçıklı tarlaya dönmüş, mahsul almak zorlaşmış, manipulasyon dozu yüksek mecra haline gelmiş,, birileri yedikleri azıÄ·ları b.ka çevirdikten sonra hesap sorulsa ne olur,, ömür geçiyor...ben kendi çapimda 10 larca analiz yapabilirim, grafikler çizebilirim, ama bu hisse için söylüyorum,, davranışsal sorun var.(in, çık_in,çık ama reelde hiç gitmeme sorunu)!

Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Sn honky sermaye piyasaları,, balçıklı tarlaya dönmüş, mahsul almak zorlaşmış, manipulasyon dozu yüksek mecra haline gelmiş,, birileri yedikleri azıÄ·ları b.ka çevirdikten sonra hesap sorulsa ne olur,, ömür geçiyor...ben kendi çapimda 10 larca analiz yapabilirim, grafikler çizebilirim, ama bu hisse için söylüyorum,, davranışsal sorun var.(in, çık_in,çık ama reelde hiç gitmeme sorunu)!
    Kardeş beklenti alınır gerçek satılır
    Durum bu
    Bizi yanıltan imar planı yapacağım açıklaması
    Kapa gelen satmayacagiz haberi ve bir sabah gelen beklentinin de altında satış haberi
    Ve gummmmmm
    Burada kap haberi var
    Ne diyor basında çıkan haberler asılsız yalan
    Sonra satis geldi

Her neyse artık basvrular yapıldı spk şirketi yatırımcıları yanilttin o zaman hisseyi 990 dan al derse kurtuluruz yok gecistirirse yapacak bir şeyimiz yok

Şirketin en büyük beklentisi bitti ve satış geldi
    Bunda kızacak bir şey yok.borsaya yeni gelmedik.
    Bunlar normaldir eyvallah ama
    Yanlış olan şey imara açılmadan yatırımcılar korunmadan arsa satışı ve kap haberine rağmen satış olması.basla şirketler arsa satışı veya alışıni KAP'a haber verir.bizimki satmayacsgim kap haberi varken satması

Her neyse kalın sağlıcakla
    Para sağlığınızı bozmasın derdi Yaşar Erdinç rahmetli
    Daha evvelden dediğim gibi
    Devlet şirketlerinden başka yere yatriim yapılmaz bizim borsada.kendim adıma diyorum.
    Al sat tut tavsiyesi değildir asla
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Sn honky sermaye piyasaları,, balçıklı tarlaya dönmüş, mahsul almak zorlaşmış, manipulasyon dozu yüksek mecra haline gelmiş,, birileri yedikleri azıÄ·ları b.ka çevirdikten sonra hesap sorulsa ne olur,, ömür geçiyor...ben kendi çapimda 10 larca analiz yapabilirim, grafikler çizebilirim, ama bu hisse için söylüyorum,, davranışsal sorun var.(in, çık_in,çık ama reelde hiç gitmeme sorunu)!
    Doğru söze Şapka çıkarılır Sn Mamut. Aynen katılıyorum. Sadece spk a değil tüm mecralar maalesef b...Ka çevrilmiş durumda.

Sayfa 847/853 İlkİlk ... 347747797837845846847848849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •