Sayfa 845/853 İlkİlk ... 345745795835843844845846847 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sayın Honky Emeğiniz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız ayrıca bildiğiniz psikolojik halimizden dolayı size kusur yaptıysak takmayın çünkü her gün dayak yeye yeye dayak manyağı olduk.

Bir zahmet kap a yine bir şeyler göndermişler onu bir yorumlarsanız memnun olacağız. Ben hiç bir şey anlamadım Teşekkür ederiz
    Bütün şirketler yolladı
    Bizim durumla alakalı değil
    Ne yazikki hepimizin psikolojisi bozuldu
    Kuşlu sitede de bir arkadaş şikayet ediyor
    Bakalım inşallah iyi günler görürurz birlikte
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bütün şirketler yolladı
    Bizim durumla alakalı değil
    Ne yazikki hepimizin psikolojisi bozuldu
    Kuşlu sitede de bir arkadaş şikayet ediyor
    Bakalım inşallah iyi günler görürurz birlikte
    Ytd
    Benim hiç bir umudum yok aydın doğan in bu şirketinden. Doğan yayın holding te büyük bir talan yaptı. Doğan yayında insanları inim inim inletti. Evlerini başlarına yıktı adeta
    Neyse ki mipaz da sizin kadar açılmadım. Mipaz in içini de basaltsa, 5.80 den mal da bosaltirsa beni fazla etkilemez çünkü toplam 7500 lot mipaz im var maliyetin 9.65 tl. Ancak yine de paramiza çökūlmesi insanın zoruna gidiyor..

3. Kuslu sitenin linkini atmanız mümkün mü sn honky. Belki orada ki yorumlardan nasipleniriz.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Kuslu sitenin linkini atmanız mümkün mü sn honky. Belki orada ki yorumlardan nasipleniriz.
    https://mobile.twitter.com/search?q=%23mipaz

5. Çok teşekkür ederim sn Hoky. Buradan da takip edelim.

Tanrı size sabır versin mipaz a çok dalmışsanïz. Vallahi ben aldığım hisseleri maliyetime gelene kadar unutacam. Sadece bir sorum olacak çünkü kafamı kurcalıyor. Örneğin belirlenen sürede belirlenen fiyattan ayrılma hakkını kullanmadım. Hisse sonraki zamanlarda ayrılma fiyatından daha aşağıya düşer mi?

Endeks malum çok yüksek. Tepe taklak oldu biz 5.80 in üzerinde kalabiliyormuyuz?

6. Şirket arsasını mı sattı yoksa g,t nü mü sattı belli değil,,eylül itibariyle en hırsız, kaypak şirketleri bile solladı,,ırza nin, muco nun, kuti nin,,,, hisselerinin şans bundan fazla gibi(ytd)..böyle piyasada atını da tımarınıda ......Bravo an itibariyle olimpiyat çocuğu oldunuz....( 25 yıllık deneyim,,,boşuna denmiyor,, kahpeliğe dağ dayanmaz diye!)

7.  Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Şirket arsasını mı sattı yoksa g,t nü mü sattı belli değil,,eylül itibariyle en hırsız, kaypak şirketleri bile solladı,,ırza nin, muco nun, kuti nin,,,, hisselerinin şans bundan fazla gibi(ytd)..böyle piyasada atını da tımarınıda ......Bravo an itibariyle olimpiyat çocuğu oldunuz....( 25 yıllık deneyim,,,boşuna denmiyor,, kahpeliğe dağ dayanmaz diye!)

Bence gtnu satmis srefsz. Borsa hayatimda kahbeliginden korktugum iki gurup var birisi ihlas diğeri dogan gurubu. Bunların Allah kitabı vicdanı yoktur. Al birini vur otekine.
    Paramız da enflasyon karşısında adeta eridi.

8. Başkalarinin evlatları kova kova süt getirir,, bizimki si kova kova b.k getiriyor! Öyle ya da böyle 100 milyon $ a mülk satıyorsun,, tersine harekete giriyorsun,, ne gittin de ne düşüyorsun emsal olabilecek yaklaşık 200 şirket sayabilirim,, kıyaslayınca fiyatının 20/ 25 tl olmam gerektiğini,,, en buyuk malın bu arsa olmakla birlikte tek malın bu mu? Yanlış bilmiyorsam,, büyük m2 8/10 dükkanın var kira gelirin var,, ve sadece 2 personelin ,, ben bile 2 personelin sigortasını karşılayabilirim,,, 100 milyon $ üzeri malin(paran)olsun,,40 yili aşkın firma değerin olsun,,,sen gel buralarda eciş/bücüş ky yi kertikle,,,ne yapmak, nereye varmak istemektedir bu istikamet ,,,,çok yazık oldu bu iş grafik, formasyon, emalarla,,,,bla bla ilgili değil,, niyetle ve itibarla ilgili zannımca��

Sayfa 845/853 İlkİlk ... 345745795835843844845846847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •