Special Days Image
Sayfa 800/853 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    1154 parseldeki 1.720.000 m2 arazinin m2 si 170 TL olarak yer aldı, 2019 yıl sonu bilançosunda. 2018 de 105 TL/m2 idi. M2 başına 65 TL artış yapılmış ve 112.000.000 TL kar a ulaşılmış, bundan 26 milyon küsür vergi kesilmiş ve ertelenmiş, sonuçta 85.5 milyon TL net kar ortaya çıkmış...

Bence, hem 19 nisan 2019 tarihli mahkeme açıklamasına dayanak olan değerlemeler, bilirkişi raporları, hemde İLKSAN a ait komşu parselde yapılan kamulaştırma tutarları dikkate alınarak m2 için 800-900 TL belirlenmesi GERÇEĞE UYGUN DEĞER olurdu...

Bu resmi belgeler dikkate alındığında, 1.200.000.000 TL ile 1.400.000.000 arası bir değer, gerçekten GERÇEĞE UYGUN DEĞER olurdu...

İlerde mahkeme kazanılır ve konut/ticaret imarı gelir ise asıl değer o zaman ortaya çıkar...
    Umarım en kısa zamanda sonuçlanır.

Mart ortasındaki mahkemeden inşallah olumlu haber gelir.....

İdare mahkemesindeki dosyanın ise duruşması yok... Ne zaman bitirirse hakim, o zaman kararı direkt açıklayacak... 2 yıl geçti, umarım en kısa zamanda sonuçlanır..

Bundan sonra bu mahkeme süreçleri katalizör olacaktır, zira 2021 şubat ortasına kadar arsa değer artışı gündemimizden çıktı, (ama 1155 parselin orman ile mahkemesi sonuçlanır ise, ara bilançolarda değer artışı gündeme gelebilir)

Yukarıda belirttiğim gibi, bugünlerde MİPAZ hissesinin nereye gideceği veya nereye döneceği, hisseye dalan büyük yatırımcılar tarafından belirlenecektir... Bilgi, analiz şu bu bugünlerde tırı vırı dır..

-9.5 dan, +85 e çıkış bu harekete neden oldu ise, demek ki benim beklentim olan 1.2 milyar kar gelse günlerce kilitli koşarmış...

Mipaz, canım benim... Nikahlı hissem, iyi ki tekkeyi beklemişim, çoğu (sağlam) hissenin %10 civarı devrildiği bir gün %20 artması bizler için "on numara beş yıldız" oldu...

Hayırlı olsun,

Yukarıda yazdığım gibi, son alış maliyetine göre ana kısmı bugün sattım, şimdilik kar kısmını tutuyorum... Yukarı giderse az kazanacağım, aşağı gelirse az üzüleceğim....

Dün %20 artmış olması ve bugünde yüksek açma ihtimali nedeniyle, asla ve asla al veya sat demiyorum, artık top babalarda, onlar ne isterse o olur...
    Perfect..👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

2. Günaydın arkadaşlar. Bol kazançlı bir gün olması dileklerimle, J o ı n verecek varmı acaba?

3. Şafak saydık ya hani, tuttu değil mi....

Bilanço tarihini, erken açıklanacağını falan Yetkililere sorup buraya yazdım...

artık bir çay ısmarlarsınız

4. Bu nedir yahu...
    Şaka gibi...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. Çok iyi fırsatlar verdi benim gibi gunlukculere belki daha büyük oyun düşünüyorlar hareketlerini kestirmek zor.

6. 3.20 ustune atıp kalırsa tekrarda yukarıya yöneliş hareketi olası 3.20 ustu tekrar 3.50 ler muhtemel olabilir ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    3.20 ustune atıp kalırsa tekrarda yukarıya yöneliş hareketi olası 3.20 ustu tekrar 3.50 ler muhtemel olabilir ytd
    Bu kağıdın ne yapacağı belli değil, 3.56 dan çok asıldılar.geçmişden bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    bu kağıdın ne yapacağı belli değil, 3.56 dan çok asıldılar.geçmişden bilirim.
    piyasa biraz artıya yeşille döndüğünde hızlı hareket gelecek sanırım ytd

Sayfa 800/853 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •