Sayfa 739/853 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

İlandaki satışın,şirkete ait olup olmadığına şirket pazartesi cevap verebilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

hangi ilan epeydir mipaz sayfasını kapatmıştım...

Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    5 ay once 144 donumluk arazi icin verilen 58 milyon faiziyle birlikte mipazi gorduk 140 lardan 154 lere kadar cikti verdiler ele 1.26 dipleri gordu ne oldu ii haber cirtladi hala ayni yerinde elle tutulur yani yok suan

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hakkaten endeks 15000 puan artti bunda tik yok...hisse toplu olunca boyle oluyor...al gulum ver gulum...geriye bakmissin bir arpa boyu yol gitmemissin.

Daha once yazdigim gibi dohol bunu yakalayip gecek...o zaman belki birkac kademe gider...bem bu mereti aldigimda 0.93 di.neyseki ondanda biraz aldik.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    İlandaki satışın,şirkete ait olup olmadığına şirket pazartesi cevap verebilir.
    Y. İ. Yetkilisi Volkan Bey ile konuştum, arsa satış ilanı bize ait değil diyor.İstanbul da yaşayan bir arkadaş Caddebostan gayrimenkule uğrasın lütfen

Emlakçıyla bir kaç gün önce görüştüm. Hatta bu görüşmede tartıştık. Arsanın kimden satılık olduğundan ziyade en azından parsel numarasının yazılması gerektiğini bu bölgede halka arz bir firmanında aynı ölçülerde arazisinin olduğunu bu nedenke yatırımcılarının kafasını karıştırdığını söylerek adama biraz çıkıştım.Hatta d.holdingin ismini vererek bu bölgede bu büyüklükte tek arazinin bu firmaya ait olduğunu söyledim.Emlakçı yine bildik şeyleri söyleyerek ilgili ilan konusunda bilgi veremeyeceğini gizlilik sözleşmelerinin olduğunu,dubai den bile arayanları olduğunu onlarada yüzyüze görüşme dışında bilgi veremeyeceklerini söylediğni belirtti.
    Ayrıca o bölgede 3 bin ve 5 bin dönüm tek parsel başka arasa ve/veya arazilerin olduğunu söyledi. Velhasıl adam benim cebi kaydettiğini benim onu ilanı yayından kaldırmam için baskı yaptığımı hatta beni emlak mafyasının sözcülüğünü yapmakla itham etti ) Ben mimlendiğim için görüşmeye gitmem artık çok zor
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Ben alıcıyım diyelim,,yeri göstermeyecek mi,,çapını,pafta nosunu,,belediyeden araştırmayacakmıyım,,ezbere 800 milyonu kim verir,
    Belki sağ gösterip solu satacak,,emlakçıya güven mi olur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ben alıcıyım diyelim,,yeri göstermeyecek mi,,çapını,pafta nosunu,,belediyeden araştırmayacakmıyım,,ezbere 800 milyonu kim verir,
    Belki sağ gösterip solu satacak,,emlakçıya güven mi olur.
    Ben İstanbul da yaşasam, emlakçının adresine giderdim ve konuyu netleştirirdim...Kendimi büyük bir taahhüt firmasının gayrimenkul danışmanı olarak tanıttım, telefonda...

Tam tamına kaç m2 diye sordum, 2.093.000 küsür dedi.

Bilinen bir Holdingin dedi..

Adresini verdi, bekleriz dedi...

Yasal zorunluluk nedeniyle TL ilan girdik, ama satış fiyatımız 150 Milyon dolar dedi...

Y İ Yetkilisi haberim yok, diyor...

Acaba Doğan alt kademeye çaktırmadan, Doğan Holding olarak mı satıyor?

Acaba, YKGYO da 450 dönüm gibi ihale açmış gibi yapıp 150 milyona Doğan veya bir şirkete mi aktarcaklar? Satış öncesini Kap ta yayınlamadan direk sattık diyebilirler, şu fiyata sattık diye...

19 Nisan tarihli 590 TL/m2 iyi bir emsal oldu... Yeşil alan için taaa mahkeme tarihi itibariyle 590...

Az çok imarlıyı bu fiyattan aşağı iç etmeye, m2 375 TL ye yutamazlar, hak hukuk varsa.. M2 en az 700-800 TL olmalı..

Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 739/853 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •