Sayfa 767/853 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. 2.18 olmuş. Ağır ağır çaktırmadan bide hacimle süper gidiyor.

2. Citinin acelesi var mşllh iyi topluyor. Hergün hergün.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün itibariyle, hareket başlangıcı olan 1.40 ların % 50 üzerindeyiz...

2 nin altı artık tarih olursa, bir devri kapatan, bir devri başlatan kahraman ise Ümit Yaşar Karakaya olacak ve Mipaz tarihine geçecektir...

Tek şartla, eski kan emici sülükler gibi geri vitese takmamak şartıyla....
    Bist, internet sınırlaması getirmese ne dedikodu kazanları olurdu... Yok şu, yok bu...

ÜYK yı üzmeleri tabiki hoş değil, ama biz küçük yatırımcılar bakımından, dedikodu kazanlarına gerek kalmaması bakımından iyi oldu...

Geri vitese takmamak şartıyla, Allah razı olsun, ÜYK...Yolun açık olsun...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...ÜYK yı övmek, reklamını falan yapmak, yatırımcı çekmek gibi bir amaçla yazmıyorum, biz hisse taşıyanları 1.40 larda kıvranmak yerine, 2,10 larda gülümsettiği için yazıyorum...

Son zamanların zirvesindedir... Başkaları yerine, ÜYK ne kadar hisse toplar ve taşırsa, biz küçük yatırımcılar için daha iyidir

4. Citibank takaslarda 1. Sıraya yerleşti. Vakıftan yavaş yavaş o tarafa kayıyor takaslar. Vâkıf ve citibank bugün deutsche ye de aktarılmış gözüküyor bunların hepsi ÜYK

5. Bugün dikkattt

vakıf dönüp almaz ise sıkıntılı...

Ben yarısını kaçtım...

6. mali assagi verdikten sonra, gelmis milleti uyariyorsun..2.16 dan verdirseydin ya..sen kendin isterse hepsini ver, kime neki..bu gun tavan yaparsa ne yapacan, zarar edenlerin parasini verecenmi..

7.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bugün dikkattt

vakıf dönüp almaz ise sıkıntılı...

Ben yarısını kaçtım...
    Teşrif ettiler mi acaba?
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

8. 2.07 den vakıfın alışları çıkmaya başladı, 2.08 alışa geldi, 200.000 biri alış girdi, ama arkada... Vakıfsa rahatlayacam... O çıkar ve silmez ise veya Ahlatçıdan döşemez ise iyi

Sayfa 767/853 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •