Sayfa 743/853 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Hissenin bu seferki hareketi diğerlerine benzemiyor. Tabiri caizse ganırta ganırta gidiyor.. MaşAllah diyelim.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

2. Vakıf yatırımdan alan kimse tebrik ederim...1,76 dan 1,47 ye kadar basan kan emicileri sildi süpürdü ya... Helal olsun...

1,76 direncinden döndürmeye çalışıp açığa basanları da perişan etti...

Bildiğiniz gibi, ben 19 Nisan tarihli mahkeme kararından bu yana buradayım...1.41 olan maliyetim çok çok aşağılara düştü...

Tekkeyi beklemeye devam...

Mahkeme dosyasındaki BİLİRKİŞİ RAPORU ve Mipaz Avukatlarının savunmasına henüz ulaşamadık; ama tahmin etmek zor değil, mahkeme tarihi itibariyle en az 590 olmalı idi.. Üzerine koy 2-3 yıllık faizi... Yeşil alana ayrılan kıytırık yer için bu değer ortada iken,
    Cillop gibi ARSA yı, 105 TL den DEĞERLEME mümkün mü... Demez mi temyizde, Orman Bakanşığının avukatı, "Efendim bunlar imarlı arsalarını 105 TL/m2 den değerliyorlar, bizden kıytırık arazi için 1000TL/m2 istiyorlar""

Hakim güler valla... Bu saatten sonra, bu mahkeme dosyası ve içeriği güneş gibi ortada iken, o E&Y Denetimin Bilirkişisi sıkıysa şimdi de 105 Tl den değerleme yapsın bakalım..
    Belgesini duvardan indirip çöpe atar, attırır SPK... Attırmalı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir... Benim maliyetim düşük... Hedefim çoook yüksek... Ama son zamanların en yükseğinde... Hisse 1.40 larda sürünürken yazdıklarımı kaale almadınız ise şimdi hiç almayın...

Daha öncede söyledim, birileri girer, birileri çıkar...Ben çookkk uzun süre buradayım...Beni düşmesi çıkması ilgilendirmiyor...Avucum gibi bildiğim 2.093.000 m2 arsa ilgilendiriyor...

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Vakıf yatırımdan alan kimse tebrik ederim...1,76 dan 1,47 ye kadar basan kan emicileri sildi süpürdü ya... Helal olsun...

1,76 direncinden döndürmeye çalışıp açığa basanları da perişan etti...

Bildiğiniz gibi, ben 19 Nisan tarihli mahkeme kararından bu yana buradayım...1.41 olan maliyetim çok çok aşağılara düştü...

Tekkeyi beklemeye devam...

Mahkeme dosyasındaki BİLİRKİŞİ RAPORU ve Mipaz Avukatlarının savunmasına henüz ulaşamadık; ama tahmin etmek zor değil, mahkeme tarihi itibariyle en az 590 olmalı idi.. Üzerine koy 2-3 yıllık faizi... Yeşil alana ayrılan kıytırık yer için bu değer ortada iken,
    Cillop gibi ARSA yı, 105 TL den DEĞERLEME mümkün mü... Demez mi temyizde, Orman Bakanşığının avukatı, "Efendim bunlar imarlı arsalarını 105 TL/m2 den değerliyorlar, bizden kıytırık arazi için 1000TL/m2 istiyorlar""

Hakim güler valla... Bu saatten sonra, bu mahkeme dosyası ve içeriği güneş gibi ortada iken, o E&Y Denetimin Bilirkişisi sıkıysa şimdi de 105 Tl den değerleme yapsın bakalım..
    Belgesini duvardan indirip çöpe atar, attırır SPK... Attırmalı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir... Benim maliyetim düşük... Hedefim çoook yüksek... Ama son zamanların en yükseğinde... Hisse 1.40 larda sürünürken yazdıklarımı kaale almadınız ise şimdi hiç almayın...

Daha öncede söyledim, birileri girer, birileri çıkar...Ben çookkk uzun süre buradayım...Beni düşmesi çıkması ilgilendirmiyor...Avucum gibi bildiğim 2.093.000 m2 arsa ilgilendiriyor...
    Bir haber gelecek diye düşünüyorum bende. Vakıf bugünde 3 milyon lotu süpürdü. 1 milyon lota yakında yatırım aldı. Citi ye gidiyor yatırımın aldıkları. Muhtemelen bu hafta 2 üzeri göreceğiz ve bu şekilde giderse piyasadaki tüm mal vakıf ve citi de toplanacak.

Yeniden değerleme veya tazminatın tahsilinden ziyade yaklaşan deprem için yeni yerleşim bölgesi olarak bu arsanın imara açılması inanılmaz güzel bir haber olurdu. Heyecanla bekliyoruz filmin sonunu bakalım 2. bir doğan gazete mucizesi burada yaşanacakmı.

4.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Bir haber gelecek diye düşünüyorum bende. Vakıf bugünde 3 milyon lotu süpürdü. 1 milyon lota yakında yatırım aldı. Citi ye gidiyor yatırımın aldıkları. Muhtemelen bu hafta 2 üzeri göreceğiz ve bu şekilde giderse piyasadaki tüm mal vakıf ve citi de toplanacak.

Yeniden değerleme veya tazminatın tahsilinden ziyade yaklaşan deprem için yeni yerleşim bölgesi olarak bu arsanın imara açılması inanılmaz güzel bir haber olurdu. Heyecanla bekliyoruz filmin sonunu bakalım 2. bir doğan gazete mucizesi burada yaşanacakmı.

Kuzey Marmara Otoyoluna paralel... Bu otoyolun Sultanbeyli Gişeleri hemen önünde....Şile otoyolu 150 metre...Hem 3. Köprü hem OsmanGazi köprüleri 10 dk.

TEM hemen arkasında, 3 dk...

Sultanbeyli Devlet Hastanesi 1 dk.

3 lise 1 ilkokul 1-2 dk.
    Pendik ve Sultanbeyli ilçelerinin yapılaşma sınırını çizen Otoyolun baraj tarafında değil, yapılaşma tarafında...

Y İ Yetkilisi ile çok sık konuşurum...

Yıllardır, sadece ve sadece KONUT/İŞYERİ yaptı, sattı, kiraladı...

Madem Gayrimenkulden başka iş yapmıyorsunuz, elinizde devasa arsa var, çevirin kardeşim GYO ya...Vergi muafiyetini koyun cepe,,

Tabiki kesin birşey demedi, ama bu hususların değerlendirilmemesi mümkün mü?

Yatırım Bankasını da bu arsana kur, ilk yatırımını da buraya yap be Doğan... Demirören i de al yanına....Sana dünyanın dolarını ödedi, borçlandı, O da nefes alsın...

Ne güzel hayaller, değil mi?

Bunların hepsi benim hayalim, rüyam...Ortaklarımla sohbetim...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir... Son zamanların zirvesindedir...
    Son düzenleme : temel analiz 1; 01-10-2019 saat: 06:06.

5.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku

Doğan Gazeteyi çevremde sadece ben aldım...Satılacağı açıklanmış, içi nakit dolu, gayrimenkul dolu...Defter değerinin yarısında...

DGZTE topiğinde çok yazı yazmıştım...

Ne fırsatlar sundu...

Zafer Mutlu mu idi adı, ortağı... Sattı .. O satıyor, sen alıyorsun, salak mısın, dedi herkes bana...

3 lerden 10 lara doğru giderken ne hoştu...Dolar yükseliyor, borsa düşüyor, Dgzte yükseliyor...

Ortak bu yazıları teheccüd namazına kalkınca mı yazıyorsun ellerine yüreğine sağlık..
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    Aylardır tahtayı karşılıklı işlemlerle sağan ekip(alnus,global,iş,oyak,info,ak,ykb,A1 ve yancıları) tahminim, yeni bir ' kocaman' ın tahtaya girmesiyle devre dışı kalmış,beklemeye geçmiş görünüyor.Bakalım, kontrolu tekrar ele geçirip,yatırımcıları
    söğüşlemeye devam edebilecekler mi?
    Hisselerin çoğunu kaptırmış olsam da yazmadan geçemeyeceğim:aylardır tahtayı sömüren ekibe felegini şaşırtan,berbat endekse rağmen dik durarak tahtayı sahiplenen by nin ,bazı arkadaşların beklediği üzere haber desteğini ve endekste olası toparlanmayı arkasına alması durumunda, hisse fiyatlamasının çok daha olumlu olacağını düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    Hisselerin çoğunu kaptırmış olsam da yazmadan geçemeyeceğim:aylardır tahtayı sömüren ekibe felegini şaşırtan,berbat endekse rağmen dik durarak tahtayı sahiplenen by nin ,bazı arkadaşların beklediği üzere haber desteğini ve endekste olası toparlanmayı arkasına alması durumunda, hisse fiyatlamasının çok daha olumlu olacağını düşünüyorum.
    Ben tersini düşünüyorum..Yani aynı ekip gibi duruyor.Örnek ahlatçıda mal yol her gün satıyor.Bir yerlerden virman geliyor.
    En çok işlem yapanlar incelendiğinde a1,vakıf,phillip,alnus,yatırım,iş,gedik gene tahtadalar...Sadece vakıfı alım yönünde başrol oyucusu göstererek işlem yapmaktalar...

Önemli olan tahtanın gitmesi,hatta kötü piyasada bile düşmemesi...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Sayfa 743/853 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •