Sayfa 848/853 İlkİlk ... 348748798838846847848849850 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Doğru söze Şapka çıkarılır Sn Mamut. Aynen katılıyorum. Sadece spk a değil tüm mecralar maalesef b...Ka çevrilmiş durumda.
    Ben bu kadar karamsar degilim şahsen
    Elbette sağlam insanlar var
    Her kurumda kötü insanlar da iyi insanlar da var
    Kötüler reklamı daha iyi yapar onun için böyle düşünüyoryz hepimiz
    Osmanlı Devleti'nin çöküşü aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun habercisi olmuş.gokten zembille inmedi ya koca devlet
    Osmanlı yi çökerten zihniyet ortadan kalktı yerine Cumhuriyeti kuran zihniyet geçti hepsi bu
    Daha önceki Türk devletlerinde de olan buydu
    Onun için bugün İtalya İspanya Macaristan halkı bile biz Türk uz diyor
    Yani derinlerde birileri güzel çalışıyor kardeşler
    Silah yapamayan devlet ABD izni olmadan saldiramayam ddevlwt ASELSAN i kuruyor
    Kıbrıs kurtuldu
    Şimdi Ukrayna Türk silahlarıyla Rus ordusunu darmadağın etti

İçimizdeki bazılarınin bunları görmesi ve buna uygun değişmesi beklenir onlar hala 80 90 larin Türkiyesi gibi davranirsa kendileri kaybedecek
    Saygılarımla

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Ben bu kadar karamsar degilim şahsen
    Elbette sağlam insanlar var
    Her kurumda kötü insanlar da iyi insanlar da var
    Kötüler reklamı daha iyi yapar onun için böyle düşünüyoryz hepimiz
    Osmanlı Devleti'nin çöküşü aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun habercisi olmuş.gokten zembille inmedi ya koca devlet
    Osmanlı yi çökerten zihniyet ortadan kalktı yerine Cumhuriyeti kuran zihniyet geçti hepsi bu
    Daha önceki Türk devletlerinde de olan buydu
    Onun için bugün İtalya İspanya Macaristan halkı bile biz Türk uz diyor
    Yani derinlerde birileri güzel çalışıyor kardeşler
    Silah yapamayan devlet ABD izni olmadan saldiramayam ddevlwt ASELSAN i kuruyor
    Kıbrıs kurtuldu
    Şimdi Ukrayna Türk silahlarıyla Rus ordusunu darmadağın etti

İçimizdeki bazılarınin bunları görmesi ve buna uygun değişmesi beklenir onlar hala 80 90 larin Türkiyesi gibi davranirsa kendileri kaybedecek
    Saygılarımla
    Çok iyimsersiniz sn Honky. Laçkalaşmamïş hiç bir kuruluş yokken bu kadar iyimser olmanız fazla.
    Zaten aydın amca spk yi bağlamadan böyle bir karar almazdı zaten. Kısaca minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır misali vampir amca da gereğini yapmıştır.
    Osmanlı ile mevcut rejim arasında her açıdan benzerlikler olmasıyla birlikte bana göre Osmanlı'nın son dönemini mumla aratacak kadar ihanette profesyonel. Bu nedenle ülke kurumları dingonun çiftliğine dönmüş durumda.

Çok iyimsersiniz sn Honky. Laçkalaşmamïş hiç bir kuruluş yokken bu kadar iyimser olmanız fazla.
    Zaten aydın amca spk yi bağlamadan böyle bir karar almazdı zaten. Kısaca minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır misali vampir amca da gereğini yapmıştır.
    Osmanlı ile mevcut rejim arasında her açıdan benzerlikler olmasıyla birlikte bana göre Osmanlı'nın son dönemini mumla aratacak kadar ihanette profesyonel. Bu nedenle ülke kurumları dingonun çiftliğine dönmüş durumda.
    Değerli büyüğüm
    Meşhur hikayedir
    Kral çivi yapan bir adami haksız yere hapse attırır
    Adam yargılanır ve falan gün asılacak kararı alınır
    Adam hiç oralı olmaz çivi yapmaya devam eder
    Asilcagi gün askerler koşar gelir hapishaneye
    Çabuk ol bize çivi lazım derler
    Ne oldu diye sorduklarında kral oldu tabuta çivi lazım derler
    Kıssadan hisse elimizde çiviler dursun bakalım.
    Bakarsın biizim çiviler tabuta lazım olursa veririz
    Falan filan kimmiş kim değilmiş fark etmez
    Her şeyi idare eden bir güç var elbette
    Ytd

4. Merhaba Sn Honky. Mipaz ile ilgili bir duyumunuz varmı? Veya hakkımızı arayabilecegimiz başka bir yer varmı? Cimere , spk. ya birde Aydın amcaya yazdım. Hiç bir halt olmadı. Sadece cimer şikayeti spk. ya incelemek için göndermiş. Bakalım skp daki şebeke nasıl karar verecek?

üstad bakalım artık toplantıdasn ne çıkar

Merhaba Sn Honky. Mipaz ile ilgili bir duyumunuz varmı? Veya hakkımızı arayabilecegimiz başka bir yer varmı? Cimere , spk. ya birde Aydın amcaya yazdım. Hiç bir halt olmadı. Sadece cimer şikayeti spk. ya incelemek için göndermiş. Bakalım skp daki şebeke nasıl karar verecek?
    spk gübretasa ceza verdi yatırımcıya bilgi vermediği için
    buradada aynı olabilir veya hisselerini geri al diyebilir
    spk bültenine izlemek lazım
    ytd

7. Büyük olasılıkla bugün 6 tl seviyelerden aldıkları malları yüksekten kucağa verme operasyonu yapacaklar. Bu nedenle dolmuş a gelmeyelim derim. Umarım doldurdukları boşalt operasyonu olmaz.
    Ytd dir

Cumhurbaşkanı ile toplantı yapıldı
    Göz göre göre dolandırılan birçok kişi yok kurum var.
    Aracı kurumlar bile tokat yemiş
    Spk ya yazılan şikayetler neticesinde mipaz olsun bankalar olsun hisse geri alımı yapmalıdır
    Arsa satışı yok deyip kap atıyorsa sonra da arsa satiyorsa üç kurusa spk üzerini düşeni yapmalıdır
    İş cumhurbaşkanlığı na kadar çıktıysa bir güzellik yapmalılar diye düşünüyorum

Spk dan yazıniza cevap gelirse paylaşalım arkadaşlar

Sayfa 848/853 İlkİlk ... 348748798838846847848849850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •