Sayfa 849/853 İlkİlk ... 349749799839847848849850851 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Büyük olasılıkla bugün 6 tl seviyelerden aldıkları malları yüksekten kucağa verme operasyonu yapacaklar. Bu nedenle dolmuş a gelmeyelim derim. Umarım doldurdukları boşalt operasyonu olmaz.
    Ytd dir
    En kotu ihtimalle 589dan hisselerini geri alacaklardır.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    En kotu ihtimalle 589dan hisselerini geri alacaklardır.
    Ytd
    Maalesef aynen öyle görünüyor. Umarım geçen cuma günü ky nin eline malı verememislerdir. Gereken uyarıyı yaptım. En azından bize yüksekten verdiler başka kurbanlara vermesinler.

Zaten herifler ilk kap açıklamasında 5.89 dan sattirmaya zorluyorlardi. Tekrar tekrar söylüyorum. Cimer e , spk ya ve mipaz yönetimine mail gonderim. Hakkınızı arayın. Ben üç yere mail attım.cimer şikayeti spk ya gönderdi. Diğer iki yerden haber bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Maalesef aynen öyle görünüyor. Umarım geçen cuma günü ky nin eline malı verememislerdir. Gereken uyarıyı yaptım. En azından bize yüksekten verdiler başka kurbanlara vermesinler.

Zaten herifler ilk kap açıklamasında 5.89 dan sattirmaya zorluyorlardi. Tekrar tekrar söylüyorum. Cimer e , spk ya ve mipaz yönetimine mail gonderim. Hakkınızı arayın. Ben üç yere mail attım.cimer şikayeti spk ya gönderdi. Diğer iki yerden haber bekliyorum.
    İyi akşamlar
    Spk bu kadar saibe varken
    En azından mipaz yönetimini uyarıp hisselerini 990 dan almaya zorlamalidir
    Ytd

4. Yezit tekrar mal boşaltmak için hisseyi yukarı çekiyor. Bakalım atlayan olacak mı?

5. Yezit yukardan verdiği malları aşağıdan toplamaya başlıyor sanırım.

6. uzunca bir süre artık mipazda birşey olmaz.

7. Yezitten aşağıdaki kap açıklaması geldi.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-23.3 sayılı ‘Önemli Nitelikte İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin ‘Ayrılma hakkının kullanım usulü' başlıklı 12 nci maddesinin 1 inci fıkrası uyarınca; Şirketimizin 01.09.2022, 06.09.2022 ve 08.09.2022 tarihli özel durum açıklamalarına konu "ayrılma hakkı", Şirketimizin 03.10.2022 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nı takiben belirlenecek ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ilan edilecek tarih aralığında Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla kullandırılacaktır.

Kamuoyuna ve pay sahiplerine saygılarımızla duyurulur.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1
    Ayrılma Hakkı Kullanım Prosedürü.pdf

8. Birileri 9.90 dan kullanım hakkını kullandırılacak rüyalarını görüp ulu yerde sayıklarken umarım ky ci kanıp mala anlamamıştır.

Sayfa 849/853 İlkİlk ... 349749799839847848849850851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •