Sayfa 768/853 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. sildi, tekrar 2.08 satışta

2. 2.09 alışa geldi, tehlike azaldı gibi.
    artık takip etmeyecem

3. Bugünkü gedik alışları da mUhtemelen ÜYK

4. Satışlar kimden ona bakmak lazım
    Açığa satışçılar klasik kurumlar

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yaklaşık 1.48 ortalama ile takibe başladığım mipaz hisse senedi için
    Yine takribi 26 günlük hisse taşıma periyodum sonrasında;
    İlk kez vakıf menkul değerleri satıcı görünce; 2.08-2.10 satış aralığından hisse ile vedalaşıyorum. Yaklaşık yüzde 38 kar ile 1 ayı bitirmiş oldum. Bu süre zarfında; Suriye gerginliği; ambargo; kur savaşları derken endeks 106.000 lerden 94.000 lere düştü ve bugün 98.000 semalarında.
    Yaşar Karakaya (Ü.Y.K.) Sayesinde her günüm rahat geçti. Adı açıklandığından beri tahtaya desteğini de belki mecburiyetten belki beklentiden dolayı esirgemedi. Allah razı olsun. Kazandığım parada hakkı vardır kendisinin. Birde sayın Temel Analiz 1’e verdiği bilgiler ve aydınlattığı yolumuz için teşekkürlerimi sunarım. Herkese kolay gelsin.

6.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1.48 ortalama ile takibe başladığım mipaz hisse senedi için
    Yine takribi 26 günlük hisse taşıma periyodum sonrasında;
    İlk kez vakıf menkul değerleri satıcı görünce; 2.08-2.10 satış aralığından hisse ile vedalaşıyorum. Yaklaşık yüzde 38 kar ile 1 ayı bitirmiş oldum. Bu süre zarfında; Suriye gerginliği; ambargo; kur savaşları derken endeks 106.000 lerden 94.000 lere düştü ve bugün 98.000 semalarında.
    Yaşar Karakaya (Ü.Y.K.) Sayesinde her günüm rahat geçti. Adı açıklandığından beri tahtaya desteğini de belki mecburiyetten belki beklentiden dolayı esirgemedi. Allah razı olsun. Kazandığım parada hakkı vardır kendisinin. Birde sayın Temel Analiz 1’e verdiği bilgiler ve aydınlattığı yolumuz için teşekkürlerimi sunarım. Herkese kolay gelsin.
    Vakıf son 2 hafta 2.7 milyon lot satmış nasıl ilk defa vakıfı satış görüyorsunuz hatta en büyük satıcı olmuş

7.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Vakıf son 2 hafta 2.7 milyon lot satmış nasıl ilk defa vakıfı satış görüyorsunuz hatta en büyük satıcı olmuş
    Aracı kurum dağılım pastasında ilk kez eksi çıktı.
    Sattığı günler genelde karşılıklı işlemle virman oluyordu; gün sonu pastasında çıkmıyordu.

8.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Peki Vakıf en büyük satıcı olurken en büyük alıcıya da baktınız mı. ÜYK nın işlem yaptığı benim gördüğüm 4 kurum var. Vâkıf, yatırım finans, credit ve gedik. Belki başka kurumlardaki işlemlerde vardır. Bu kurumlardaki alım satımlar Vakıf ve citibank tarafında takasa geçiyor. Vâkıf ve citibank in ve son 2 gündede deutsche nın takas toplamı ÜYK olarak hesap edilmeli.

Sayfa 768/853 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •