Sayfa 433/853 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu başlığı şu anda 20 kişi okumaktadır. (1 üye ve 19 ziyaretçi)
    DeliKAN

Güzeel.. Topikte benden başka kimse kalmamış..

Pyalaşabilirim artık grafiğimi..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Görüş açısı..: Bir grafik.

Yorum.. : Basit olan güzeldir. Kasım ayının son iki haftası NU verdi. Düşen trend üst bandını yukarı kırmaya zorluyor. Geri çekilecek olursa TOBO ( veya ikili dip) formasyonları aranır.. Yukarı giderse zaten sorun yok.. Take profit noktası aranır..

Sonuç olarak düşen trend üst bandının yukarı kırılıp üzerinde kalınması takip edilmelidir.. Üzerinde kalınırsa yukarı yönlü hareketi iki ileri bir geri modunda devam edebilir..

diye düşünüyorum.. naçizane

Not: Yatırım, batırım tavsiyesi değildir.. Görüş açısını yansıtma amaçlıdır.. Tekniğe inanma, tekniksiz kalma..

Not: Trend çizgileri, bazı formasynlar, NU, PU gibi bazı Teknik terim ve bilgiler için Görüş açısı topiğini baştan sona okuyabilirsiniz.. Okumak şart değil.. Ama özür şart.. Rica ise tercihe bağlı..

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 20 kişi okumaktadır. (1 üye ve 19 ziyaretçi)
    DeliKAN

Güzeel.. Topikte benden başka kimse kalmamış..

Pyalaşabilirim artık grafiğimi..

Not: Trend çizgileri, bazı formasynlar, NU, PU gibi bazı Teknik terim ve bilgiler için Görüş açısı topiğini baştan sona okuyabilirsiniz.. Okumak şart değil.. Ama özür şart.. Rica ise tercihe bağlı..
    sunu bastan yapsaydin kendinide bizide yormazdin neyse bilgi sahibi oldugun belli, yalnizca egolarini kirarsan zaten gerekli saygiyi gorursun insanlardan paylasim icin tesekkurler sana bukadari yeter bunuda kimseye yapmam!!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    sunu bastan yapsaydin kendinide bizide yormazdin neyse bilgi sahibi oldugun belli, yalnizca egolarini kirarsan zaten gerekli saygiyi gorursun insanlardan paylasim icin tesekkurler sana bukadari yeter bunuda kimseye yapmam!!!
    Benimki ego değil.. eğlence..

Eğlenerek öğrenmek de diyebiliriz..

Eskiden egolarım vardı.. 15 -20 yıldır iyice törpüledim.. Çok az kaldı..

Ego dedim de.. bir özür iki rica borcun baki ha..

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Benimki ego değil.. eğlence..

Eğlenerek öğrenmek de diyebiliriz..

Eskiden egolarım vardı.. 15 -20 yıldır iyice törpüledim.. Çok az kaldı..

Ego dedim de.. bir özür iki rica borcun baki ha..
    Özürü unut !!! Ricasiz iş yapmiyorz zaten, Neyse hos geldin bu arada,yalnis zamanda saka yaparsan bizler sakayi anlamaya biliriz ornegin ben!!! Bizim maliyetler yukarda zararlar buyuk hepimiz biliyorz birbirimizi burda... su sakalari 4 tllerde yapsaydin emin ol herkese komik gelirdi!!! Paylasimlarin faydali olur topige şakasizlarindan olsursa tabi!!! Buarada DELIKAN'li adam cok saka yapmaz biraz agir olur

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar askıya çıkan yeni imar durumunun içeriğini tam olarak kimler merak edip gidip baktı? Var mı bakan, inceleyen? Veya MİPAZ arazisi için yapılan düzenlemenin askıya çıkmış halini nereden görebiliriz? İstanbul'a gelmeden yani. İnternet sitesi var mı? Bilgi verenlerin hisseleri tavan olsun.

6. İbb imar yazın
    Askılar gelir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Özürü unut !!!
    Unutmam..

Sen bana troll dedin. kalbimi kırdın.

Maliyetinin yüksek olması alınganlık yaratırsa, maliyeti düşük olanların kalbi kırılır..

Maliyeti yüksek olanlara da bir çift lafım olacak..

Bu hisse 2.8x lerde MACD'ye göre net satış sinyali vermiş.. Daha üzerinden yakalayanlar ise şanslı olmalı..

Düşüş başlayınca 2.8x leri kaçıranlar için bir kez daha 2.8x görülmüş..

Yok.. biz düşerken aldık diyorlarsa da.. Düşen trend içine girmiş hisse sadece izlenir.. Nereye kadar.. Düşen trend üst bandını yukarı kırana kadar.. Ya da iyi TA biliyorsanız, düşüş-bitti formasyonları görür, ona göre hareket edersiniz..

Yani.. Grafik bakmak.. Az da olsa, basit de olsa T/a bilmek faydalıdır..

En basitinden MACD iyi uzun KY için iyi bir indikatördür.. Mavi kırmızıyı yukarı kesti al, aşağı kesti sat.. Bu kadar basit.. Dip tepe avcılığı yapmamak gerek..

Daha derin indikatörlere ve de formasyonlara hakimseniz daha erken de davranabilirsiniz..

Ben kimsenin maliyetiyle ilgilenmiyorum.. T/A olarak görüşlerimi yazıyorum..

Tepe görüldüğünde de yurt dışındaydım.. Gerçi olsam da burada bir şeyler yazmazdım.. çünkü o zamanlar bu hisse yoktu elimde..

Ama şimdi var.. Maliyetim de 1.7x gibi bir şey.. Bir kaç kez al sat yaptım, biraz daha düşük olabilir..

Niye aldım.. NU gördüğüm için aldım.. Neyi izliyorum.. Düşen trend üst bandını kırıp kıramayacağını..

Bu kadar basit..

Bütün bunları da bilgi edinelim, öğrenelim, geçmişteki hatalarımızdan ders çıkartıp, gelecekte doğru hamleler yapalım diye yazıyorum..

Biraz da eğlenelim diye.. ( Maliyetimin düşük olduğundan değil ha.. eğlenmeyi sevdiğim için..)

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Unutmam..

Sen bana troll dedin. kalbimi kırdın.

Maliyetinin yüksek olması alınganlık yaratırsa, maliyeti düşük olanların kalbi kırılır..

Maliyeti yüksek olanlara da bir çift lafım olacak..

Bu hisse 2.8x lerde MACD'ye göre net satış sinyali vermiş.. Daha üzerinden yakalayanlar ise şanslı olmalı..

Düşüş başlayınca 2.8x leri kaçıranlar için bir kez daha 2.8x görülmüş..

Yok.. biz düşerken aldık diyorlarsa da.. Düşen trend içine girmiş hisse sadece izlenir.. Nereye kadar.. Düşen trend üst bandını yukarı kırana kadar.. Ya da iyi TA biliyorsanız, düşüş-bitti formasyonları görür, ona göre hareket edersiniz..

Yani.. Grafik bakmak.. Az da olsa, basit de olsa T/a bilmek faydalıdır..

En basitinden MACD iyi uzun KY için iyi bir indikatördür.. Mavi kırmızıyı yukarı kesti al, aşağı kesti sat.. Bu kadar basit.. Dip tepe avcılığı yapmamak gerek..

Daha derin indikatörlere ve de formasyonlara hakimseniz daha erken de davranabilirsiniz..

Ben kimsenin maliyetiyle ilgilenmiyorum.. T/A olarak görüşlerimi yazıyorum..

Tepe görüldüğünde de yurt dışındaydım.. Gerçi olsam da burada bir şeyler yazmazdım.. çünkü o zamanlar bu hisse yoktu elimde..

Ama şimdi var.. Maliyetim de 1.7x gibi bir şey.. Bir kaç kez al sat yaptım, biraz daha düşük olabilir..

Niye aldım.. NU gördüğüm için aldım.. Neyi izliyorum.. Düşen trend üst bandını kırıp kıramayacağını..

Bu kadar basit..

Bütün bunları da bilgi edinelim, öğrenelim, geçmişteki hatalarımızdan ders çıkartıp, gelecekte doğru hamleler yapalım diye yazıyorum..

Biraz da eğlenelim diye.. ( Maliyetimin düşük olduğundan değil ha.. eğlenmeyi sevdiğim için..)
    Delikanlı senin yarım saatte yazdığını bir cümle ile özetleyeyim.
    '''Dizden alır göbekte satarım.'''

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

Sayfa 433/853 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •