Sayfa 467/853 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. milpa da aylardır emek verip burada hisse için gidecek yükselecek düçecek uçacak kaçacak yorumlar çok yapıldı ama nafile ne topikte nede milpada pozitif yönde etki yapmadı tahta yapıcıya tepki için ky olarak ne alalım ne satalım ne yazalım nekadar tüğlerimiz varsa yolundu kendi çalsın kendi oynasın herkesi soğuttu burdan ne yapacak bakalım kan emici ytd

2. İmar hoşuna gitmedi. Sattım. Kalanlara bol kazsnç

3. burda bir tek ben kalsam bile satmam ytd

4. Bir mipazcinin günlügü= Ortaklar sessiz, morel bitik ve tahta yapici o.c luguna devam ediyor!!! Ayrica bugun eksi kapayacagini hepimiz biliyorz bosuna 2.12lere gidip gelme

5.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Bir mipazcinin günlügü= Ortaklar sessiz, morel bitik ve tahta yapici o.c luguna devam ediyor!!! Ayrica bugun eksi kapayacagini hepimiz biliyorz bosuna 2.12lere gidip gelme
    Bizim cilemiz beklemek ınş iyi olur bekledikce Bugun mail attim. Yeter artik diye.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by caykasigi Yazıyı Oku
    şirketin elinde sadece 1154 parsel var 1155'in orman vasfı yargıtay tarafından onandı imar planına bakarsan orada da orman olarak görünüyor 1155
    Ne kadar tuhaf diğmi bir ağaç kesildi diye ayağa kalkan Doğan medyası şimdi kalkmış orman arazilerinden hak talep etmeye kalkıyor işte etme bulma dünyası

7. İmar planlarında yüzde. 30 belediyeye geri kalan ise 0.05 emsali rakamlarla fuar alanı agaclandirilacak alan hobi bahçesi. Alberatum gibi. Şeyler. Konut yok. Tarladan iyi ama bana göre iyi bir şey yok bu yüzen sattım. Sirket yetkililik gunledir ineliyor.anlayan biri ay aküsü 5 dakı kadar anlattı.şirketi iyi niyetli bumarım. Ytd.

8. Bir gün hak ettiği yeri bulur

Sayfa 467/853 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •