Sayfa 199/330 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2633 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Boşuna debelenmeye gerek yok şunun burasında önümüzde 1 ay kaldı.
    Bir ay sonra önemli gelişmeler olacağı kesin.
    Planı bilmiyoruz ama sadece tahmin edebiliriz.
    Devil rumuzlu arkadaş gayet güzel açıklamaları sırasıyla dizdi, bizler de konuyu tekrar hatırlamaya çalıştık.
    Ben mantıksız oluşan piyasa değerinin bilinçli ve manipülatif baskılama sonucu oluştuğu kanısındayım. Bunun da bana göre tek sebebi çağrı fiyatını oluşturacak 30 günlük ağırlıklı ortalamayı düşük tutma çabası....

Kipa bilinci olan ve bu gurubun tavrını iyi tanıyan biri olarak ben olası her türlü süprize hazırım...

Yatırım tavsiyesi değildir
    Merhaba . biraz daha acarmisin konuyu. Beklediginiz surpriz ne ile ilgili tam acaba

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by macin Yazıyı Oku
    30.04 cagri muhabbeti nedir?

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam açıkcası geriye doğru 6-7 sayfa okuman lazım. Ben de yeni öğrendim. Sonucun ne olacağı belli değil ama kafa karıştırıcı/mide bulandırıcı bir konu sonuçta.

Zaten yine de dayanamadım bu gün bir 500 daha aldım

3. arım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Salihli Ziraat Odası'nda "Çiftçi Buluşması" etkinliği öncesinde düzenlediği basın toplantısında, tanzim satış noktalarını Ankara, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Samsun, Gaziantep ve Trabzon büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere yurt çapında 110 noktada devreye aldıklarını, bu satışların kısa sürede hızlı bir netice vererek sebze meyve fiyatlarını yüzde 40-50 gerilettiğini söyledi.

Tanzim satış konusunda yeni bir adımın daha atıldığını kaydeden Pakdemirli, şöyle konuştu:

"Artık tanzim satış noktaları haricinde zincir mağazalara da mal tedarikini Tarım Kredi Kooperatifleri vasıtasıyla yapmaya başlıyoruz. Migros, Carrefoursa, A101, Şok ve BİM'in toplamda 16 bin şubesinde aynı tanzim satış koşullarıyla bu ürünler satışa sunuluyor olacak. Hızlı bir şekilde bu konuda da netice bekliyoruz. Tüketicilerimizin kaliteli ve ucuz sebze ve meyveye ulaşması anlamında alınmış önemli bir karardır."

İki yönden güzel bir haber bu.....

1-Halk bu tanzim satışlara çok ilgili gösrteriyor. Cirolara olumlu etkisi olacaktır.

2-Devlet ile marketlerin uzlaşması olumlu algılanacaktır.
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4. Bu çağrı muhabbetinin gereğini Genel Kurulda bizzat sorarak öğrenebiliriz.Tarihini araştıralım.İstanbulda olup da gitmeyi düşünen??

5. Ünlü son 5 gündür barajı kurdu yabancıdan ne gelırse karşılıyor.Alışı kemiksiz 1.1 milyona geldi.Ortalaması 14.80 .
    Kaytırımcıya almaz,al- sat pek yapmaz.Günlükçü değildir. direkt yukarıya çalışır..
    Örtülü destek atıyor birileri yukardan.

YTD

7. Tanzim satışın yapılacağı marketlere bu olumlu yansır en fazla migrosa,
    Bim a101 in satış tarzı zaten hesaplı ürün satmak,migrosa bu tanzim satışı işi ekstra müşteri katar,a101 bim müşterisi migrosada uğrar,
    Tanzim satışı ilk açıldığında mşgrosu vurur diyenlere gelsin

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

Sayfa 199/330 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •