Sayfa 341/360 İlkİlk ... 241291331339340341342343351 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. 10 daikalık grafik günlükde pek bir şey anlaşılmıyor ama bu şekilde net anlaşılıyor .y t d

2. BGC partnerimiz neden satmış ya

3. Sssst arkadaşlar

Kipa davasında hakim bilirkişi raporunu red etti...! Ohhh canıma değsin kapak olsun,içinde patlasın
    Yeni bilirkişi tayin etmiş,Hakim amca...Vay be ne idealist abiler varmış,helal olsun sana...

Hadi bakalım Yönetimde ki abiler,KAP haberi yapında yatırımcınız aydınlansın zira siz yatırımcı dostu bir grupsunuz

4.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Sssst arkadaşlar

Kipa davasında hakim bilirkişi raporunu red etti...! Ohhh canıma değsin kapak olsun,içinde patlasın
    Yeni bilirkişi tayin etmiş,Hakim amca...Vay be ne idealist abiler varmış,helal olsun sana...

Hadi bakalım Yönetimde ki abiler,KAP haberi yapında yatırımcınız aydınlansın zira siz yatırımcı dostu bir grupsunuz
    Detay verir misin hocam. Elimdeki son bilgi şu https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/769034

03.07.2019 ve sonrasındaki gelişmeler için bilgi bulamadım

5.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Sssst arkadaşlar

Hakim Bilirkişi raporunu kabul ya da reddetmez. Taraflardan birisi bilirkişi raporunu kabul etmeyebilir. Dosyanın yeniden farklı bilirkişiye teslim edilerek rapor aldırılmasını isteyebilir. Hakim bu talebi kabul edebilir ya da reddedebilir. Anlaşılan böyle bir durum olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Detay verir misin hocam. Elimdeki son bilgi şu https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/769034

03.07.2019 ve sonrasındaki gelişmeler için bilgi bulamadım
    Hukuksal gelişmeleri hissedarlar Kap haberi ile almak durumundadır. Yönetim neden böylesi önemli bir gelişmeyi kamuoyu ile paylaşmaz. Bilirkişi raporu yayınlanınca paylaşmıştı şimdi red edilip tekrar yeni bir bilirkişi tain edilmişse bunu neden kamuoyu ile paylaşmıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Hukuksal gelişmeleri hissedarlar Kap haberi ile almak durumundadır. Yönetim neden böylesi önemli bir gelişmeyi kamuoyu ile paylaşmaz. Bilirkişi raporu yayınlanınca paylaşmıştı şimdi red edilip tekrar yeni bir bilirkişi tain edilmişse bunu neden kamuoyu ile paylaşmıyor...
    Bilirkişi raporunun mahkemece veya hakim tarafından reddedilmesi diye bi şey olmaz. Eğer öyle bir şey olursa Hakim ihsası reyde bulunmuş olur. O zaman bu davaya bakamaz. Çünkü tarafsızlığını yitirir. Taraflardan birisinin yeniden bilirkişi raporu aldırılması talebi vardır. Bu talep kabul edilmiştir. Şimdi 2.bir bilirkişi heyeti raporunu mahkemeye sunar. Raporlar arasında çelişki oluşursa çelişkinin giderilmesi için dosya 3. bir bilirkişi heyetine veya Adli Tıp Kurumu, Üniverstilerde görevli Öğretim görevlilerine teslim edilir ve nihai rapor aldırılır. Yani özetle süreç devam ediyor. Henüz verilmiş bir karar yok.

Sayfa 341/360 İlkİlk ... 241291331339340341342343351 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •