Sayfa 437/480 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3837 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Ben susayım grafik anlatsın...Önem arz eden seviyeler.

Forum mesajlarım ve fikirlerim kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değerlendirilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Ben sabah hisselerimi açılışta verdim. Kalan arkadaşlarıma bol kazançlar. Ortalık bir durulsun bakarız duruma. Kısa vade 27.00 direnç gözüküyor. Yakın zamanda hisse fiyatını olumlu etkileyecek haber akışı sadece varlık satışı olabilir. Şu fonların durumları da bir belli olsun bakarız. Enflasyon düşer ise ve de döviz kuru düşer ise iyi ama maalesef döviz sürekli yukarı çıkıyor.
    24.86 lı seviyerler bir önceki direnç seviyesi idi. Dengelenmenin bu noktanın altında olması kısa vade de 25.00 seviyesini direnç haline getirebilir. Şimdilik teknik görüntü negatif devam ediyor.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Dolar bazında 4.64 önemli... Bu rakam aynı zamanda 2016 ve 2017 de dolar bazında dip seviyeleriydi...

O gün bu grafikle ilgili abeslikten bahsedenler bugün destek, dirençten bahseder duruma gelmiş...

Nitekim o hafta görülen değer 4.64 $ son bir yıl içindeki en yüksek rakamdı...
    İnsanların zekasına saygımdan dolayı ''Paylaşımlarım al-sat tavsiyesi içermez'' ibaresi kullanmadığımı önemle duyururum..!

4.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Şirketimizin Vafök oranı oldukça iyi.....

Brüt karıda aynı şekilde....

Niye bunlardan bahsetmiyorsunuz hiç...
    Benim de yazacaklarım var da bilançoyu ve faaliyet raporunu bekliyorum en güncel rakamlarla güncellemek için. Anadolu Grubu şirketi aldığından beri borçluluk ciddi oranda azaldı. Şu an borçluluk sadece 1 yıllık kar seviyesine kadar çeklidi. Şirket gayrimenkul zengini ve büyümeye devam ediyor.

Migros internetten market alışverişinde lider pozisyonda ve beklenti Türkiye'de de internetten market alışverişinin Avrupa ve Amerika'da olduğu gibi bir anda fırlaması yönünde. Ancak ülkenin biraz daha normalleşmesi ve orta kesimin biraz para kazanmasına bağlı bu biraz da. Yoksa halk "sürdürülebilir fakirlik" stratejisine mahkum edilirse mecburen BİM'e gitmeye devam edecek.

BİM'de ancak 700 civarı ürün satın alınabiliyor ve bir çoğu düşük kaliteli hem de çok düşük. Migros'ta (market formatına göre) 30.000 civarı ürün bulunabiliyor.

Mart'ın ilk haftası en güncel rakamlarla faaliyet raporu ve bilanço açıklanacak o zaman söyleyecek daha fazla şey olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Benim de yazacaklarım var da bilançoyu ve faaliyet raporunu bekliyorum en güncel rakamlarla güncellemek için. Anadolu Grubu şirketi aldığından beri borçluluk ciddi oranda azaldı. Şu an borçluluk sadece 1 yıllık kar seviyesine kadar çeklidi. Şirket gayrimenkul zengini ve büyümeye devam ediyor.

Migros internetten market alışverişinde lider pozisyonda ve beklenti Türkiye'de de internetten market alışverişinin Avrupa ve Amerika'da olduğu gibi bir anda fırlaması yönünde. Ancak ülkenin biraz daha normalleşmesi ve orta kesimin biraz para kazanmasına bağlı bu biraz da. Yoksa halk "sürdürülebilir fakirlik" stratejisine mahkum edilirse mecburen BİM'e gitmeye devam edecek.

BİM'de ancak 700 civarı ürün satın alınabiliyor ve bir çoğu düşük kaliteli hem de çok düşük. Migros'ta (market formatına göre) 30.000 civarı ürün bulunabiliyor.

Mart'ın ilk haftası en güncel rakamlarla faaliyet raporu ve bilanço açıklanacak o zaman söyleyecek daha fazla şey olacak.
    Evet, zurnanın zırt dediği yer işte orası. Normalleşme ve zenginleşme bakalım ne kadar başarılı olacak.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6. orta ve uzun vadeli büyük potansiyel barındıran bir hisse bu.....

ama kısa vadede genel konjüktür olarak risklerde mevcut....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. Bilanço ne zaman gelecek arkadaşlar nasıl bekliyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by a.teke61 Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman gelecek arkadaşlar nasıl bekliyorsunuz
    Vergi dairesine sunulan geldi.

Olası Banka/Şirket(*)
    Bilanço
    Açıklanma
    Tarihi
    ----------- ------------------
    31.01.2020 Akbank
    26.02.2020 Coca Cola İçecek
    27.02.2020 Anadolu Efes
    02.03.2020 Migros
    10.03.2020 BİM
    10.03.2020 Doğan Holding

Sayfa 437/480 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •