Sayfa 467/686 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 5488 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Şirkete email yolu ile bu konu sorulmuş olduğuna göre en net bilgi gelecek cevaptadır. Cevap alan arkadaşlar burada paylaşsınlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Şirkete email yolu ile bu konu sorulmuş olduğuna göre en net bilgi gelecek cevaptadır. Cevap alan arkadaşlar burada paylaşsınlar...
    Ben cevap gelmeyeceğinden dolayı her yatırımcı kendi sorarsa yoğun talepten dolayı kurumsal websitesinde güncel sıralı liste yayınlanabilir diye düşündüm. Çünkü bu tarz konularda yönetimin bir şeyleri hep gizleme derdi var.

Beylikdüzü Migros AVM (ki muhteşem değerli bir gayrimenkul) ve Antalya Migros AVM ile ilgili hem ECE'ye hem de Migros'a sordum cevap gelmedi. Herkes sorarsa belki cevap gelir. En azından kurumsal web sitesinde sıralı liste yayınlansın.

3. Şeker yine acılığını belli ettin. Dikkat edersen yorum yapmadım sade haberi paylaştım. Daha sonra rapordan kısım attım yine yorum yapmadım. Daha önce küçümsediğin kötülediğin kipanın varlıklarını önem vermen şaşırtıcı elinde migros olmamasına rağmen aghol taşıyordun zamanında ;Şimdi bizi yalancılıklamı suçluyorsun. Dikkat edersen haberi atan benim teşekkür etmen gerekiyordu. Geçmişin kuyruk acısı kalmış bu belli.
    insanlara hitap şeklinde anormalik var. Gerçi cevap verilecek bir kişilik değilsin neyse...
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

4.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    Şeker yine acılığını belli ettin. Dikkat edersen yorum yapmadım sade haberi paylaştım. Daha sonra rapordan kısım attım yine yorum yapmadım. Daha önce küçümsediğin kötülediğin kipanın varlıklarını önem vermen şaşırtıcı elinde migros olmamasına rağmen aghol taşıyordun zamanında ;Şimdi bizi yalancılıklamı suçluyorsun. Dikkat edersen haberi atan benim teşekkür etmen gerekiyordu. Geçmişin kuyruk acısı kalmış bu belli.
    insanlara hitap şeklinde anormalik var. Gerçi cevap verilecek bir kişilik değilsin neyse...
    Üslup tartışmasına girmeyeceğim, senin yazdıklarını ve benim yazdıklarımı okuyanlar kıyaslasın kimin uslübunun uygun olduğuna karar versin.

Ben KİPA'nın gayrimenkullerini küçümsemedim hiçbir zaman, geçmişte de söyledim KİPA'nın değerli gayrimenkulleri olduğu gibi çok yüksek borçluluk oranı da vardı. Yani bir malın tapusunun sana ait olması şirket borçlarının olmadığı anlamına gelmiyor.

Masal anlatıyorsun, bir masal içinde yaşıyorsun. Ben objektif yaklaşmaya çalışıyorum. Elimde aghol olur, migros olur. Migros'un da yüzde 50'si zaten Anadolu Grubu'nun. Bu yıl Migros'un borçları biter de artık yatırımcısına temettü ödemeye başlayabilirse bunu Anadolu Grubu yöneticileri sayesinde yapaacak. Ödenen temettünün de yarısı Anadolu Grubu kasasına gidecek.

Benim sevindiğim şey, hem KİPA'nın hem de Migros'un Türkiye'ye sadece zarar veren, şirketleri sömüren lanet olası İngilizlerden kurtulmuş olması. Bu uzun bacaklılar şirketleri borç içine sokup önce kendi paralarını alıyorlar sonra da ülkeye zarar veriyorlar.

Ben Migros'un da, Anadolu Grubu'nunda çalışan, istihdamı ve yatırımı artıran, ülkesine vergisini ödeyen şirketler olarak görmekten memnun olurum. Lanet olası İngilizlerin muhasebe oyunlarına kurban gitmektense...

5. Siz hala şirketin İnglizlerin kontrolünden çıktığına inanıyorsunuz değilmi....o zaman yönetim kurulunda önceden İnglizlerin temsilcisi olanlar görevlerine neden devam ediyor...
    Sadece bu şirket için değil ülkemizdeki birçok şirletin durumu maalesf böyle. Vitrinde olmasalar da perdenin arkasında yine inglizler var...
    “Youtubede Ergün Diller Mossaddan Kıraçın cebine” yi izlemenizi tavsiye ederim o zaman yukarıdaki fikrinizden vazgeçeceksiniz sayın candyshop

6.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Siz hala şirketin İnglizlerin kontrolünden çıktığına inanıyorsunuz değilmi....o zaman yönetim kurulunda önceden İnglizlerin temsilcisi olanlar görevlerine neden devam ediyor...
    Sadece bu şirket için değil ülkemizdeki birçok şirletin durumu maalesf böyle. Vitrinde olmasalar da perdenin arkasında yine inglizler var...
    “Youtubede Ergün Diller Mossaddan Kıraçın cebine” yi izlemenizi tavsiye ederim o zaman yukarıdaki fikrinizden vazgeçeceksiniz sayın candyshop
    şekerci dükkanı sürekli olarak migros u kötüler gayrimenkullerin değersiz olduğunu bu piyasada satılamayacağını bahsederdi.onun kim olduğunu ve kime hizmet ettiğini biliyoruz.Amacının ne onu da anlamış değiliz.Şimdide yorumsuz olarak haber paylaşılmasına rağmen hala itibarsızlaşma niyetinde ama zaman daralıyor şekerci dükkanı
    Bu piyasada bile gayrimenkullar satılabiliyor.......Bilgilerine

7.  Alıntı Originally Posted by smyrks1453 Yazıyı Oku
    şekerci dükkanı sürekli olarak migros u kötüler gayrimenkullerin değersiz olduğunu bu piyasada satılamayacağını bahsederdi.onun kim olduğunu ve kime hizmet ettiğini biliyoruz.Amacının ne onu da anlamış değiliz.Şimdide yorumsuz olarak haber paylaşılmasına rağmen hala itibarsızlaşma niyetinde ama zaman daralıyor şekerci dükkanı
    Bu piyasada bile gayrimenkullar satılabiliyor.......Bilgilerine
    Çok doğru tesbit bravooo. geçmişdeki kipa ile migros birleşmesinde gayrimenkullerle ilgili yazılarına bakılırsa bu şekerin yalancı olduğunu daha net görülecektir.şekerciyi bu gayrimenkul satışı ile emlak piyasına düşen ilanlar baya rahatsız etmiş.
    Son düzenleme : devil hunter; 28-03-2020 saat: 19:57.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

8.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Yukarıdaki haberler asparagas olmadığına göre Bodrum satılmış görünüyor.

Bilançoda görünen son ekspertist raporuna göre Bodrum AVM nin değeri 684 milyon. Bu Çiğlinin iki misli. Çiğlinin haberi KAP ta yayınlanıyor ama satışı gerçekleşmiş olduğunu öğrendiğimiz Bodrum açıklanmıyor.

Şirket yönetimi gelişmeleri Kapta yayınlamamakla suç işliyor....

Yatırım tavsiyesi değildir......
    Tartışmalardan sonra tekrar baktım, ekspertis değeri 684 milyon değil 684 bin...yani bir lüks daire fiyatı, tuhaf ama gerçek...

Sayfa 467/686 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •